Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny. Mi tylko ta "gazetka" jak w rolexie na dole nie podoba sie...chronometer itd.

Ale zegar fajny. Gratulacje.

 

p.s musisz zrobić zdjęcie na ręku bez metek bo znowu będzie jazda ze nie twój jak z rolkiem :-))))

hehe nie raczej nie bedzie , dzis go wezme w plener to cos cykne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan skoro tak Ci się podoba to jeszcze jedno :)

Tudor%20Ranger232.jpg

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranger z tym paskiem nabrał jeszcze więcej charakteru ( zwłaszcza na zdjęciu z samochodu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz litości ! Fotka świetna takie zdjęcia nietypowych ujęć są najlepsze. Już kiedyś ktoś tu pisał, że Ranger w każdym pasku reprezentuje się wyśmienicie. Tak mówiąc prawdę to mi w kajdanach też mi się podoba. Ten zegarek bez bajerów wszelkiego rodzaju ujął mnie całkowicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacj za pierwszy na forum inhouse BB . Czy nowy mechanizm nie wpłynął na żaden wymiar zegarka?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacj za pierwszy na forum inhouse BB . Czy nowy mechanizm nie wpłynął na żaden wymiar zegarka?

dekielek bardziej odstaje , wiec to chyba tyle .

Nie moge sie nim nacieszyc piekny , jest ten zegarek.

post-70030-0-70539500-1473434342_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serwisowaniem tej marki to w całej EU też są jaja za wyjątkiem Szwajcarii. A takie piękne są zegareczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serwisowaniem tej marki to w całej EU też są jaja za wyjątkiem Szwajcarii. A takie piękne są zegareczki.

a skąd takie wieści i na jakiej podstawie ?

post-81121-0-02032300-1473607421_thumb.jpg

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszało się tu i tam, że np. oddano do serwisu i czas oczekiwania 2 m-ce czyli katastrofa bo jak żyć bez zegarka na rączkę. Przypadek dotyczył UK i Espania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku innych producentów, ten czas może być kilka razy dłuższy. To normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan wybacz ale ja też nie widzę w tym nic nienormalnego.

Zawsze można kupić jakiś prosty zegar za parę złociszy który każdy specmajster obrobi w godzinę lub jeden dzień, ale to każdego wola co chce posiadać i z czym się to wiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge czekac nawet 3 miesiace , byle by zrobili porzadnie mi to nie przeszkadza.w tym czasie ewentualnie podnosze inny zegarek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wus czytałem, że Tudor nie naprawia werków "inhouse" tylko je zamienia. Po gwarancji koszt takiej zabawy to 1300 amerykańskich. Na razie jeszcze wszystkie są na gwarancji ale co potem :wacko:


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienia to pozycję ety na plus. Myślę, że jak na razie nie mają warunków serwisowych. Jeśli tak ma zostać to poracha.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem niedawno Pieskiewicza o serwis nowych werkow i uzyskalem odpowiedz ze nie bylo jeszcze szkolen z in housow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wus gość z Korei pisał, że po paru miesiącach czekania na naprawę dostał zegarek z nowym werkiem. Gdy zapytał dlaczego uzyskał informację, że taka jest polityka firmy. Zapytał, tez o cenę po upłynięciu gwarancji i dostał odpowiedź.

Dyskusja poniżej

http://forums.watchuseek.com/f23/%5Btudor%5D-house-movements-repair-replacement-only-3518578.html

Edytowane przez kkwpk

rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi byc jakies nieporozumienie, rozumiem taka polityke z Apple Watch ale z zegarkiem mechanicznym, dziwne. Wlasnego inhousa nie potrafia naprawic...

to i tak to jest chyba "in-house".


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że obawy są przedwczesne, minie trochę zanim serwisy nauczą się nowych mechanizmów, czasy takie, że produkty wydaje się jak marketing uzna a nie jak będą gotowe. Przecież nad mechanizmem nie pracowali serwisanci, widocznie uznano że bardziej opłaca się wymieniać i sprzedawać, a że był wyczekiwany, to kują puki gorące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniaja mechanizmy , bo tak jest szybciej Narazie . A po jakies czasie jak sie naucza serwisowac ten werk , to beda go naprawiac jak kazdy inny producent . Do 2 lat jest jeszcze troche czasu a Ci co kupili teraz z nowym werkiem maja zegarki na gwarancji, wiec nie widze problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan wybacz ale ja też nie widzę w tym nic nienormalnego.

Zawsze można kupić jakiś prosty zegar za parę złociszy który każdy specmajster obrobi w godzinę lub jeden dzień, ale to każdego wola co chce posiadać i z czym się to wiąże.

jak jesteś świadomy to możesz, gorzej jak kupiłeś bo oczy chciały a później poczułeś się nabity w butelkę - nie każdy śledzi fora a takich informacji raczej nie znajdzie się w oficjalnej instrukcji i warunkach

gwarancji ...

 

wstępnie wychodzi, że zatoczyliśmy koło w poniższym kierunku - nawet specmajster nieszczególnie sobie poradzi ...

 

 

Zegarki-SISTEM51-Swatch.jpg

 

Chociaż jak pisze Zbysiu Bida, może coś się z tego wyklaruje sensownego - bo na chwilę obecną wychodzi na to, że liczy się szybka sprzedaż.

A jak będą padały jak muchy po deszczu to nikt tego za połowę ceny już nie będzie chciał, zwłaszcza, że cień rzucił złażący tubus koronki...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że rozpuszczenie są producenci zegarków jak dziadowskie bicze. I my im pozwoliliśmy.

2 miesiące naprawa, wymiana werku. To kpina. 

Wysyłałem aparat fotograficzny do serwisu do Warszawy. Stamtąd poszedł do centralnego serwisu europejskiego. Naprawa skomplikowana sporo bardziej niż wymiana mechanizmu zegarka. (wysuwanie obiektywu i AF) - po 6 dniach miałem sprawny aparat w domu też przez Warszawę szedł. Rozumiem regulacja - + 2 dni. Niech będzie 10. Ale może tradycyjne zegarmistrzostwo to może pocztą z wozami wołami ciągniętymi wożą.....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może , idzie nowe w zegarkach mechanicznych również .

Uszkodzenie podczas trwania gwarancji , to wymiana werku na nowy .

Uszkodzenie po gwarancji , to również wymiana werku a 1300 baksów ( rozwiązanie dla sentymentalnych ) , albo zakup nowego ( " ładniejszego " ) zegarka z bieżącej produkcji.

Myślę , że dramatycznie pogarsza się stosunek kosztów naprawy werku , do kosztów wyprodukowania nowego ( postęp technologiczny i chińskie małe rączki ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.