Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne fotki!

No i świetny zegar - sam wróciłem do niego niedawno :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, w dodatku za tym samym egzemplarzem... ;)

Jest mu dobrze na moim nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ulżyło mi, myślałem, że poszedł gdzieś na zmarnowanie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw co do samego Black Bay'a. To model, który chodzil za mną od lat. Aż nadażyła się spontaniczna okazja.  ;)  Ten egzemplarz to akurat świeżynka.  

Prawdopodobnie czarny i niebieski jest najbardziej uniwersalny. Z kolei jak ktoś nie lubi złotych elementów to pozostaje mu tylko niebieski. Mnie osobiście bordowy się zawsze podobał (chociaż brałem pod uwagę też pozostałe kolory). Jest trochę inny i wyróżnia się przez swój vintage'owy styl. Dla mnie jest cudny. Nie ujmując nic innym wariantom kolorystycznym.

 

 

Akurat te zdjęcia były robione telefonem i efekt mnie samego trochę zaskoczył. 

 

Kolega PistolPete robi w mojej opinii najładniejsze zdjęcia na forum. Jak tylko te zobaczyłem to od razu zatesknilem za BB.

 

Jak przeczytałem to w pociągu po 13 godzinach pracy to od razu zrobiło mi się miło i uśmiechnięty wróciłem do domu, co wzbudziło pewne podejrzenia.  B)  Bardzo dziekuję kolegom za tak miłe słowa ale w moim odczuciu zdjęcia, które ostatnio udało mi się zrobić są nie lepsze niz wiele fotografii kolegów: zeRo_Six, Mikołaj78, Mariusz888, mazik77, Tommaso.. nie chcę już więcej wymieniać bo kogoś bym niechcący pominał. To co piszę nie wynika z rozdętego ego i fałszywej skromności. Po prostu tak samo kocham zegarki co fotografię. To połączenie czasami staje się chore bo przy wyborze zegarka zastanawiam się jak wyjda jego zdjęcia. A że jestem wieczny amator z marzeniami to zawsze miło usłyszeć takie pochwały. Mobilizują, nie rozpieszczają. Jeszcze raz dzięki!

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgłaszam powrót do klubu. Tym razem z BB. :D

Miało być coś zupełnie innego ale jak zobaczyłem tego BB od razu przypomniałem sobie jak uwielbiam ten model. No i nie dało się powiedzieć mu "nie".

 

Piotrek, gratuluję! Piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw co do samego Black Bay'a. To model, który chodzil za mną od lat. Aż nadażyła się spontaniczna okazja. ;) Ten egzemplarz to akurat świeżynka.

Prawdopodobnie czarny i niebieski jest najbardziej uniwersalny. Z kolei jak ktoś nie lubi złotych elementów to pozostaje mu tylko niebieski. Mnie osobiście bordowy się zawsze podobał (chociaż brałem pod uwagę też pozostałe kolory). Jest trochę inny i wyróżnia się przez swój vintage'owy styl. Dla mnie jest cudny. Nie ujmując nic innym wariantom kolorystycznym.

 

 

Akurat te zdjęcia były robione telefonem i efekt mnie samego trochę zaskoczył.

 

 

Jak przeczytałem to w pociągu po 13 godzinach pracy to od razu zrobiło mi się miło i uśmiechnięty wróciłem do domu, co wzbudziło pewne podejrzenia. B) Bardzo dziekuję kolegom za tak miłe słowa ale w moim odczuciu zdjęcia, które ostatnio udało mi się zrobić są nie lepsze niz wiele fotografii kolegów: zeRo_Six, Mikołaj78, Mariusz888, mazik77, Tommaso.. nie chcę już więcej wymieniać bo kogoś bym niechcący pominał. To co piszę nie wynika z rozdętego ego i fałszywej skromności. Po prostu tak samo kocham zegarki co fotografię. To połączenie czasami staje się chore bo przy wyborze zegarka zastanawiam się jak wyjda jego zdjęcia. A że jestem wieczny amator z marzeniami to zawsze miło usłyszeć takie pochwały. Mobilizują, nie rozpieszczają. Jeszcze raz dzięki!

Gratulacje Piotr

 

Mnie również bardzo podobają się Twoje zdjęcia i dziękuję za miłe słowa pod swoim adresem.

Dodatkowo na uznanie zasługuje to , że powyższe fotki są zrobione telefonem.

 

Przyznam, że mam podobnie jak Ty, że przed zakupem zegarka zastanawiam się nad jego fotogenicznoscią


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgund to najlepsza wersja, w tym kolorze jest najbardziej oryginalny. Niebieski i czarny to już klony milionów innych diverów.

Wg mnie jest wręcz odwrotnie


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia, które ostatnio udało mi się zrobić są nie lepsze niz wiele fotografii kolegów: zeRo_Six, Mikołaj78, Mariusz888, mazik77, Tommaso.. nie chcę już więcej wymieniać bo kogoś bym niechcący pominał.

Mnie jeszcze ustawicznie wyrywa z kapci i demontuje system Karol Ulotny. Kolejny forumowy fotograficzny magik.

 

Burgund świetny. I na bransolecie i na pasku.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo Ulotnego pewnie szkolił Vandit za to, że dawał mu potrzymać  :D  :lol:  :P (zegarek oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Vandit też fotozakapior, istotnie.

 

A najpiękniejszą fotkę Kwiatkowskiego Rolniksa mojej żony z pierwszego małżeństwa strzelił Wojtek Rip.

Omegę FOISa niebywałym zdjęciem uświetnił MikołajN...

Szkoda, że nie ma wątku w którym byłyby najbardziej wybitne zdjęcia autorstwa ludzi z forum, na podstawie głosów innych forumowiczów.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bo powiedzmy sobie szczerze, że te zegarki na żywo tak nie wyglądają podobnie jak kobiety z rozkładówek ;)

 

ff51ca373e9971cdea102c44d484884f.jpg

dca7b402b1e0b5161073a572c05fc484.jpg

LRM_EXPORT_20161109_215741_zpsypipxdrs.j

20161003_094154-01.jpeg

 

 

różnicę widać nagim okiem  :D  :lol:  :D  :lol:  a przecież powyższe są bdb.

 

IMG_20161109_220739_zpslz49pvar.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda.

 

Się można niewąsko potem na żywo rozczarować.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórki z parków w Genewie mówią, że szykuje się niedługo prezentacja czegoś nowego.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórki z parków w Genewie mówią, że szykuje się niedługo prezentacja czegoś nowego.

 

ja bym chciał Black Baya 36 w rozmiarze 39 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez kominka, tylko z koronką bezpośrednio przy kopercie.

Ewentualnie diver z obrotowym bezelem zmniejszony do 39 mm...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB 36 w rozmiarze 39 to byłby strzał w 10. Albo ranger 39.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle uniwersalny zegarek, może burgund i niebieski bardziej charakterne, jednak to ten został na dłużej, czas mija a on ciągle ma stałe miejsce, jak niewiele trzeba :)

 

DSC_1575.jpg

 

DSC_1559.jpg

 

DSC_1498.jpg

 

DSC_1497.jpg

 

DSC_1487.jpg

 

DSC_1459.jpg

 


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol zgadzam się że coś w modelach Tudora jest, IMO klimat+jakość wykonania= :D, a oto przecież chodzi 

20160906_145001_001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol - świetne fotki!

 

A wracając do spekulacji na temat nowego Tudora, co byście powiedzieli na taki? ;)post-13089-0-36340100-1478957153_thumb.jpg

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że będzie coś z datą...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.