Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka, Tudor  Heritage Black Bay 41, podobnie jak jego mniejszy brat, ma Etę zamiast nowego in  house. Spowodowane jest to chęcią zachowania niskiego profilu koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, Tudor Heritage Black Bay 41, podobnie jak jego mniejszy brat, ma Etę zamiast nowego in house. Spowodowane jest to chęcią zachowania niskiego profilu koperty.

Żenada.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że stalowa wersja BB z datą, bynajmniej na filmie, przemawia do mnie ;)

 

 

Choć (wiem, wiem że nie to ten temat i że było już wcześniej, i że chrono, i że TAG) z tego co zobaczyłem na filmach lub zdjęciach z #Baselworld2017 najbardziej zauroczyła mnie reedycja Autavii,

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że chrono z filmiku zaczęło do mnie gadać. Na zdjęciach wygląda fatalnie, ale tutaj całkiem całkiem. Ciekaw jestem, jak będzie na żywo.

 

podzielam powyższe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że chrono z filmiku zaczęło do mnie gadać. Na zdjęciach wygląda fatalnie, ale tutaj całkiem całkiem. Ciekaw jestem, jak będzie na żywo.

Przyznam, że powoli oswajam się z bazelowymi nowościami od Tudora ale łatwo nie jest. Pewnie wynika to też z tego, że zupełnie czegoś innego się spodziewałem. Stalowy BB na niektórych zdjęciach wyglada całkiem ciekawie. Tylko, że bezel sprawia wrażenie potwornie grubego. Największy problem mam z BB Chrono. No nie pasuje mi to wszystko. Może trzeba na żywo zobaczyć.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trzeba zobaczyć na żywo, ale podzielam Twoje zdanie Pete. Chrono jakieś takie bez ładu i składu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono bardzo proporcjonalne, podoba mi sie.

 

Taki zawitał

Dobrze mu w nato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś cos to w kruku sa trzy BB z brązu dwa całe czarne i jeden BB z czerwonym bezelem. Brąz 17490, czarny 19490 a z czerwonym bezel na pasku skórzanym 14490.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chrono ma fajny mechanizm. Szkoda że zamiast tachymetra nie dali bezel do nurkowania. Wtedy to miałoby większy sens.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie nazywać tego BB i nie montować na siłę wskazówek snow flake. Wg mnie to jest najgorsze w tym zegarku i wygląda trochę "od czapy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponownie zapisuje do klubu miłośników Pelagii, to jest Tudora ;)

post-66497-0-84812400-1490557715_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponownie zapisuje do klubu miłośników Pelagii, to jest Tudora ;)

 

no i pięknie :) gratuluję Pelagii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim ;) Pelagia jest super, szarawy kolor tytanu swietnie wygląda w połączeniu z niebieską tarczą i bezelem, a ten w zależności od światła zmienia kolor od morskiego błękitu do prawie ciemnego granatu, nie błyszczy się nadmiernie co dodaje mu charakteru, jest moc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponownie zapisuje do klubu miłośników Pelagii, to jest Tudora ;)

Również gratuluję. Pelagos to piękny zegarek, nie wspominająć już o lumie na bezelu.  ;)  Wizualnie mi się bardzo podoba. Mam jednak problem z tytanem i jego "lekkością". Może kiedyś się przekonam bo ten Pelagos czy Sinn T1/2 są świetne. Jeszcze raz gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję. Pelagos to piękny zegarek, nie wspominająć już o lumie na bezelu.  ;)  Wizualnie mi się bardzo podoba. Mam jednak problem z tytanem i jego "lekkością". Może kiedyś się przekonam bo ten Pelagos czy Sinn T1/2 są świetne. Jeszcze raz gratulacje!

dzięki, gorąco polecam, sam też lubię czuć zegarek na ręce, tytan w Pelagsie jest oczywiście lżejszy niż klasyczna stal, ale sam Pelagos to kawał zegarka i pomimo lekkości tytanu czuć go dobrze na ręce, a samo wykonanie bransolety pierwsza klasa nie ustępuje niczym Rolexowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w którymś z warszawskich butików ktoś już spotkał BB 36 mm? W sumie to już rok od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@swierszczu mamy bardzo podobny gust! Zarówno BB jak i Seamaster to jedne z moich ulubionych nurków. Zbieram i zbieram na tego Tudora, ale ciągle jakieś pokusy. Jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.