Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie zakładałem ale jeśli dobrze pamiętam, to kilka stron wstecz był poruszany temat czy nowa bransa pasuje do starego (i na odwrót) modelu i padła odpowiedź, że owszem - pasuje. Ale nie jestem pewny na 100% czy dobrze zapamiętałem.

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ja zadalem. Zdjecia tez widzialem dla tego na pewniaka kupilem na pasku i zabralem ze soba bransolete. Jestem bardzo zdziwiony, powiedzieli ze wymiana teleskopow moze pomoc, nie mjeli na miejscu:/ moze ktos poratuje linkiem do tematu zamiany podobno na wus byl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zakładałem starą branse na starego BB, to się okazało, że teleskopy fabryczne od nato nie pasują do bransolety. Nieco krótsze teleskopy załatwiły sprawę. Natomiast zakładanie nato na tych krótszych wiąże się z możliwością przypadkowego wypięcia, jak to miało w przypadku kolegi z tego wątku chyba (delikatny kontakt z futryną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłem nowego chrono i mam bardzo pozytywne odczucia.Na zdjęciach srednio mi się podobał, jednak na żywo bardzo zyskuje.

 

 

 

I rączej na pasku (Btw - bardzo fajny jest) niż na bransolecie, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie niestety nie mieli,jednak pasek jest lepiej wykonany niż te w diverach BB ktore są wedlug mnie zbyt cienkie i delikatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ zdjęcie :o

 

Wow.. mam takiego.. ale po tej fotce lece zalozyc na reke :)

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym modelem to w Kruku w Silesi (Rolex) Ci ściągną do obejrzenia.

Wiem, bo ściagali mi BB w burgundzie do obejrzenia.

Bardzo sympatyczny menadżer butiku :)

 

Generalnie w wiekszosci Kruka salonow sciagaja do przymiarki zegarki

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, świetny jest ten Tudor...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wrzucę go z ciekawości jutro na jakiś pasek i nato i zrobie zdjecia. Jednak docelowo zamierzam go nosić na bransolecie bo świetnie wyglada na żywo w tym zestawieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Na bransolecie nic mu nie brakuje, wszystko gra. Idealnie zachowane proporcje złota i stali. Do tego czarny bezel.  Ładnie im wyszedł. Z tym, że on się aż prosi o jakiś pasek od Filipa. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem na pasek,  wedle życzenia od Filipa :) (ściagniety z mojego Navitimera)

Zegar nabrał całkiem innego charakteru, bardziej vintage. Wrzucę póżniej jeszcze fotki na firmowym nato.

 

 

2f02e2b33db33.jpg

 

 

234c9a7dd86e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy gdzies mozna obejrzec Tudora w Wawie. Chodzi dokladnie o wersje BB Steel.

Obdzwoń Kruki i Piesiewicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że na pasku będzie czad. IMO w takim buffalo manufaktury JFS może namieszać w głowie.

 

  

post-89160-0-49226400-1508184002_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku był może z 2 godzinki i wrócił na bransolete. Akurat w tym modelu nie będe kombinował i tak już zostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.