Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Oj jest! nie spodziewałem się szczerze mówiąc że ten zegarek jest taki dobry ;) Po tym jak na początku roku sprzedałem Omegę 300M brakowało mi nurka. w przeciągu kilku ostatnich dni rozważałem przeróżne opcje i na początku BB był tylko jako opcja burgund, ale cieszę się że jest data, wystarczy mi na razie jeden zegarek bez tej funkcji. 

Jakość wykonania jest niesamowita jak za tą cenę. świetnie wykończona koperta, bardzo płynnie chodząca koronka.. Takie bardziej spontaniczne zakupy potrafią dać więcej radości niż długo planowane / oczekiwane zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się oryginalny pasek. Dla mnie ten model ma mocny vintage charakter i jakoś guma kojarzy mi się z bardziej współczesnymi nurkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholender, mialem kupic zegarek, a kupilem stereo. Teraz zaluje widzac jaka promocne zrobil kruk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doszły Wasze stalowe BB? Pochwalcie się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne info, że weryfikują zamówienie. :blink:

Nie miałem czasu żeby zadzwonić i zapytać o co chodzi.

Jak dotrze to na bank foty będą.

Viggen dziś na bazarek zajrzałem. Poświęcasz czarnego, czy się opatrzył? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że poświęcam czar vintage dla okienka daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADHD zegarkowe postępuje, ale w tym przypadku się waham - myślicie, że jakbym go sprzedał, to będę żałował? :wacko:

 

IMG_20171129_104009.jpg

 

IMG_20171129_103457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADHD zegarkowe postępuje, ale w tym przypadku się waham - myślicie, że jakbym go sprzedał, to będę żałował? :wacko:

 

 

Pewnie wszystko zależy co go zastąpi. U mnie aktualnie Tudor i SMPc zostają, a wyprzedaję sporą cześć innych zegarków. Zobaczymy co z tego będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mma  zawsze możesz wrócić do burgundowego Tudora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mma  zawsze możesz wrócić do burgundowego Tudora.

 

Takie rozwiązanie jest zawsze, ale za błędy trzeba zapłacić :).

 

 

Na 100% będziesz żałował

 

Tego właśnie się obawiam, dość trudno go czymś zastąpić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADHD zegarkowe postępuje, ale w tym przypadku się waham - myślicie, że jakbym go sprzedał, to będę żałował? :wacko:

 

 

Pal licho burgund ale to trudna dziś do kupienia jako nowa wersja na ETA. Zegarek lżejszy , z ładniejszym logo i mniej kłopotliwy w serwisie. Zostaw go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho burgund ale to trudna dziś do kupienia jako nowa wersja na ETA. Zegarek lżejszy , z ładniejszym logo i mniej kłopotliwy w serwisie. Zostaw go.

 

To są konkretne argumenty, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADHD zegarkowe postępuje, ale w tym przypadku się waham - myślicie, że jakbym go sprzedał, to będę żałował? :wacko:

 

 

Ciężkie dylematy, ja póki co nie potrafie się go pozbyć :)

Łeeee, ale brzydale...sprzedawać, sprzedawać ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Łeeee, ale brzydale...sprzedawać, sprzedawać ;)

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam na sprzedaż Pelagosa cena 9500 zł. Od miesiąca leży na bazarku. Naprawdę nikt nic?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy ktoś na forum posiada BB Dark i może wypowiedzieć się jak zachowuje się ta powłoka ? Z tego co czytałem to są to dosyć twarde powłoki lecz po kilku latach potrafią się przecierać a potem jest problem co z tym zrobić bo próbowałem znaleść informacje czy ktoś naprawia takie powłoki w zegarkach ale niestety nic nie udało mi się znaleść na ten temat. Przeglądałem forum i nie mogłem znaleść żadnego tematu gdzie ktoś prezentował swojego Black Bay Dark z powłoka PVD. Rozumiem ze ta wersja nie cieszy się wielka popularnością. Mi osobiście się bardzo podoba i bardzo prawdopodobnie będę się przesiadał z mojego już kilkuletniego Longinesa HydroConquest właśnie na tego Tudora.

Edytowane przez Michal05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.