Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

No bez daty bylo by 100% lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś w klubie ma tudora submarinera 76100 np ■Jakaś starsza referencje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj złoto

 

27972000_10211230816710547_3005814775674


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś w klubie ma tudora submarinera 76100 np ■Jakaś starsza referencje ?

Na pewno ktoś miał 79090...poszukaj w wątku.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, widzę, że pasek od BBR idealnie pasuje do bicolora :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie, zegarek stał się dzięki niemu trochę delikatnieszy w odbiorze :) I na ręku też czuć różnice w wadze...

 

Z ciekawości wrzucę go jeszcze na zwykłą bransolete od BBR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wrzucę go jeszcze na zwykłą bransolete od BBR.

Tak! Właśnie takie zestawienie chciałem zobaczyć, ale nigdzie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekaw tego zestawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotograf ze mnie marny ale postaram się na dniach przełożyć i zrobię parę zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić. Czymś trzeba będzie płacić na granicy w razie W ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jakieś wady/niedoróbki w referencji 7930? Mam wrażenie, że w moim modelu są źle zsynchronizowane wskazówki. Tj, gdy zegarek wskazuje pełną godzinę, to wskazówka godzinowa nie centruje idealnie z indeksem, najlepiej widać to na godzinie 3 i 9 (bo indeksy są prostokątne). Według moich obserwacji wskazówki centrują idealnie, gdy jest minuta po pełnej godzinie. Myślicie, że jest sens to reklamować? Zegarek kupiony w lipcu w Kruku, ale słyszałem niezbyt pochlebne opinie o serwisach w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Tobie to przeszkadza, a widać że tak, to złóż reklamację. Będziesz widzieć te wadę i radość z zegarka pryśnie. A ustawienie wskazówek to prosta sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Tobie to przeszkadza, a widać że tak, to złóż reklamację. Będziesz widzieć te wadę i radość z zegarka pryśnie. A ustawienie wskazówek to prosta sprawa.

Zgadzam się, ale z drugiej strony w taki przypadku należy otworzyć dekiel, a taka interwencja w 99% jest widoczna. Szkoda, że w zegarku już jednak za stosunkowo duże pieniądze nie można liczyć na idealne wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, zauważyć, że wskazówka godzinowa nie centruje o 1/60, to już jest wyczyn- trzeba mieć sokole oko lub bardzo się przykładać do znalezienia czegokolwiek ;)

Zresztą skoro trwało to ponad pół roku, to też o czymś świadczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale z drugiej strony w taki przypadku należy otworzyć dekiel, a taka interwencja w 99% jest widoczna. Szkoda, że w zegarku już jednak za stosunkowo duże pieniądze nie można liczyć na idealne wykonanie.

Skoro tak twierdzisz to sobie marudź dalej. Znam ludzi co swoje mercedesy za „bańkę” wożą na lawetach częściej niż nimi podróżują...

No a dekiel kolego to takie drzwi. Służy do otwierania ;)

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wypróbuj różne położenie wskazówek przy ustawieniu godziny (przed wciśnięciem koronki lekko do przodu, lub do tyłu)? Miałem podobny problem, co prawda w Tag Heuer ale nie chciałem go oddawać do serwisu z powodu takiej błahostki. Nauczyłem się go ustawiać i po jakimś czasie zapomnialem o problemie. Zresztą, kiedyś bardziej mi przeszkadzały takie niuanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.