Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalny sklep czy da się gdzies kupić deczko taniej?

Nie ma innych źródeł. RubberB sam produkuje i sam dystrybuuje. A cena jest ok jak za tej jakości pasek. Możesz kupić Crafterblue. Jakość gorsza ale też pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj długo czekasz na przesyłkę od RubberB? Też chcę zamówić, ale czekam jeszcze na zapięcie, które ma być do odbioru w połowie miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zamawialem jutro bedzie. Poprzedni pasek zamawialem koledze i rowniez był ekspresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś z Everestem. Zamówienie złożone w środę wieczorem, a w piątek zapukał kurier. Byłem w szoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można dostać nato tudora (i jakie są ceny)?

 

W Kruku, sam pasek jakieś 450, zapięcie to drugie 450 :D


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku, sam pasek jakieś 450, zapięcie to drugie 450 :D

Dzięki Karol. Czyli samo nato jest bez klasycznej klamerki ?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karol. Czyli samo nato jest bez klasycznej klamerki ?

 

Jak ja zamawiałem to tak było, mogłeś zamówić oddzielnie pasek i klamerkę, cena dotyczy wersji camo, myślę że pozostałe tyle samo.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując na części jest taniej niż jako komplet? Jak pytałem o czarny pasek to komplet, czyli pasek, zapięcie i teleskopy 1200zł. Na eBayu kolo 800-900 stówek.

Miałem tak kiedyś z Everestem. Zamówienie złożone w środę wieczorem, a w piątek zapukał kurier. Byłem w szoku.

Można być w szoku patrząc na odległość :) Krajowe paczki często kurierzy dłużej dostarczają. Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innych źródeł. RubberB sam produkuje i sam dystrybuuje. A cena jest ok jak za tej jakości pasek. Możesz kupić Crafterblue. Jakość gorsza ale też pasuje.

 

Niestety nie mają tego co mnie urzekło - czyli guma z zielonym paskiem 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RubberB też nie ma zielonej wersji do BB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat nie do Tudora ;) 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj zamówiłeś cały czarny, czy z kolorem? Ten „kremowy” do bicolora może fajnie podejść.

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na oryginalnym pasku:

 

post-63031-0-22558400-1520263191_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czarny. Już mam i się oswajam z tym odwróconym zapięciem. Pasek super jakości. Struktura idealnie dobrana do tej na tarczy. Jak będę przy komputerze to wkleję zdjęcie. Ten beżowy spód osobiście by mnie wkurzał bo wygląda jak brudny a cały czarny idealnie kontrastuje ze złotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na fotkę. Ja się jeszcze biję z myślami czy do Steela zamówić cały czarny, czy czarny z czerwonym. Może fajnie pasować do czerwonej linijki na tarczy i trojkąta na bezelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nosisz zegarek na codzień do mniej sportowych ubrań to czerwony imo z tyłka bo to dość zobowiązujący kolor. Wziąłbym czarny. Pisałem do nich i w planie mają paski w odwróconych wersja kolorystycznych, czyli czerwone na wierzchu, czarne pod spodem. Wtedy będzie sportowo na całego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dla mnie za dużo „dobrego”. Poczekam na motylka i wtedy zadecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenie z obsługą gwarancyjną Tudora w Kruku? Gdzie wysyłają zegarki? Na temat realizowania gwarancji Omegi w Polsce przez Swatch Group naczytałem się dużo i niestety w większości były to opinie negatywne, a o Tudorze w zasadzie nie spotkałem jeszcze żadnych opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brdz

 

Bardzo ładne

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nosisz zegarek na codzień do mniej sportowych ubrań to czerwony imo z tyłka bo to dość zobowiązujący kolor. Wziąłbym czarny. Pisałem do nich i w planie mają paski w odwróconych wersja kolorystycznych, czyli czerwone na wierzchu, czarne pod spodem. Wtedy będzie sportowo na całego ;)

Eee, latem do sportowych marynarek to fajny kolor , tylko nie w wersji strażackiej (Ferrari) ale raczej Alpha 8C competizione ;-)

post-55792-0-17901900-1520361671_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenie z obsługą gwarancyjną Tudora w Kruku? Gdzie wysyłają zegarki? Na temat realizowania gwarancji Omegi w Polsce przez Swatch Group naczytałem się dużo i niestety w większości były to opinie negatywne, a o Tudorze w zasadzie nie spotkałem jeszcze żadnych opinii.

 

Również się tym interesuje, trafiłem na stary temat http://zegarkiclub.pl/forum/topic/134288-kruk-gwarancja-na-zegarek-tudor/?hl=%2Bkruk+%2Bgwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie trzeba zegarka oddawać do Kruka. Jest Pieśkiewicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest Pieśkiewicz. Ale również po coś istnieje instytucja gwarancji na okres dwóch lat, a zegarek o którym mówię ma aktualnie 7 miesięcy. Dlatego nie zamierzam płacić za usługę, o którą mam prawo ubiegać się bezpłatnie na podstawie gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieśkiewicz jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem Tudora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.