Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

19,1 obecnie.Akurat to zdjęcie przekłamuje , tym się nie sugeruj...

 

Dla porównania :

 

 

No to ja mam 18,5 i zobacz sobie jak na skórze u mnie wygląda:p nie o to chodzi żeby mieć dużego a plaskiego:)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko Tobie leży i widać ,że masz ciut mniejszy przegub niż ja ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z 5x mniejszy xD czasami rozmiar bb mnie irytuje, zachorowalem na Pama, ciekawe czy będzie podobny efekt


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ulubiony Tudor ????

 

Nas się pytasz?  :D  :D  :lol:  :lol:


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zacząłem zastanawiać i nie ma dlatego zegarka konkurencji w tej cenie. Manufakturowy mechanizm z rezerwa 70h

post-40778-0-60472600-1532456328_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37846560_10212347604149535_8065167353106

 

Cygańska dusza;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zacząłem zastanawiać i nie ma dlatego zegarka konkurencji w tej cenie. Manufakturowy mechanizm z rezerwa 70h

Nie ma konkurencji faktycznie i gdybym chociaż trochę lubił te rączki na tarczy (no młotki, przepraszam Panowie ale BB nigdy mi się nie podobało za te kwadraty) to bym go dawno miał (chociaż nie wykluczam że kiedyś będę...).

Super mechanizm, dodał bym nawet do tego co napisałeś skaczącą godzinę co jest bardzo praktyczne przy zmianie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma konkurencji faktycznie i gdybym chociaż trochę lubił te rączki na tarczy (no młotki, przepraszam Panowie ale BB nigdy mi się nie podobało za te kwadraty) to bym go dawno miał (chociaż nie wykluczam że kiedyś będę...).

 

Masz pewnie na myśli wskazówkę snowflake - widać innym kojarzy się z płatkiem śniegu. Kwadraty to masz w Pelagosie. Jego Protoplasta Tudor Submariner snowflake pochodzi z lat 60 - tych. A BB luźno łączy charakterystyczne elementy diverów z tamtych lat. Ale moim zdaniem robi to świetnie.

post-55792-0-09960900-1532590048_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sztuczne światło czy naturalne kolory lunety nie zmieniają się. Po dłuższym noszeniu Rolexa tutaj ból nadgarstka się pojawia . Czuć masę ????

post-40778-0-87673400-1532630451_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuć różnice. W wadze i ergonomii. Sub vs SG

 

Na korzyść którego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ze sam BB nawet w wersji ND jest cięższy od suba wiec nie wiem skąd ta sensacja :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na korzyść którego?

Kuba, no weź :)

 

BB na swoje plusy, nawet sporo, ale od suba jest większy niż wskazują na to wymiary.

 

Szczególnie porównując wygodę bransolety 20/16 i 22/20.

 

BB wole aktualnie nosić na gumie.

Zakładam ze sam BB nawet w wersji ND jest cięższy od suba wiec nie wiem skąd ta sensacja :)

Kiedyś oba ważyłem. Różnica to chyba jakieś 30 gram na korzyść Suba, ale te 20% więcej, na ręku wydaje się duuuużo większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, no weź :)

 

BB na swoje plusy, nawet sporo, ale od suba jest większy niż wskazują na to wymiary.

 

Szczególnie porównując wygodę bransolety 20/16 i 22/20.

 

BB wole aktualnie nosić na gumie.

 

Kiedyś oba ważyłem. Różnica to chyba jakieś 30 gram na korzyść Suba, ale te 20% więcej, na ręku wydaje się duuuużo większe.

Ale ta różnica w rozmiarze jest naprawdę aż tak odczuwalna? Myślę o Twoim Pamie i jak byś jego zestawił z BB to też Tudor by gorzej wypadł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest. Szczególnie gdy jest tak upalnie jak teraz. Wszystko zależy od wzorca. Jeśli sub jest punktem wyjścia, to BB jest dla mnie, mniej ergonomiczny.

 

PAM to inna kategoria. Jeśli miałabym porównywać go gabarytem do zegarka, który miałem, musiałbym sięgnąć do PO. Ale to porównanie nie będzie miarodajne, bo akurat ją nosiłem przez 99% czasu na bransolecie. A Pama siłą rzeczy, nie.

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem kilka ostatnich stron i nie widzę Rangera. Już się znudziły ?

post-55463-0-98978300-1532699459_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo, od początku nawet w Pelagos, mi się to nie spodobało, rozumiem ,że to można polubić a nawet pokochać od pierwszego wejrzenia, Jednak wskazówka godzinowa jest taka sama, troszkę jakby "nie poważna", szanuję jednak bardzo markę i tym modelem udowodnili ,że rynek jest ich w tym przedziale cenowym, cena jakość 5/5. Designersko, kwestia gustu jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia, dla jednych bransoleta zbyt ciężka, dla innych pasek zbyt lekki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przeszukałem kilka ostatnich stron i nie widzę Rangera. Już się znudziły ?

Absolutnie nie znudziły. Sam żałuję, że mojego jakiś czas temu "pogoniłem". Także proszę wstawiaj jak najwięcej zdjęć Rangera. Zmobilizujesz mnie. :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie ranger ale tez jest pięknie ;)]

Zgadzam się. Też pięknie! I BB, jeszcze w wersji "smiley", też trochę żałuję. Chyba przez emocje powoli szykuje się powrót do Tudora. :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.