Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zacząć dzień :)

205udi.jpg

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze popatrzec na te wasze Black Bay'e. Moj braz ze wzgledu na pogode od kilku tygodni tylko kreci sie w rotomacie, to zdecydowanie nie pogoda na pasek. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Przez przypadek u miejscowego zegarmistrza znalazłem mój egzemplarz Rangera, który "pogoniłem" w zeszłym roku. W zasadzie dałem w rozliczenie jednemu handlarzowi a znalazłem u drugiego. Stan nadal igła. Dałem sobie czas na zastanowienie do jutra rano. Stęskniłem się za Rangerem ale w głowie siedzą też inne pomysły. :unsure:

 

Jedyna pamiątkową fotka jaką mam.277fb654d21015ba98c7517914cdba22.jpg

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdjęcie katalogowe ale ja nie mogę „ odwidzieć” słabego spasowania bransolety z kopertą. W tej kategorii wybieram Explorera.

post-55792-0-46270100-1533648479_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyganski klimat:)

post-90856-0-33482700-1533648776_thumb.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas tak miałem ale coś mi się przestawiło i to "spasowanie" zaczęło mi się podobać.

Explorer jest jednym z tych co mąci w głowie. Biała II-ka :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranger to bardzo przyjemny model. Nawet brak daty bym przebolał.

To, co mnie najbardziej zniechęca to eta w zegarku za te pieniądze, ale nic nie poradzę, że mam takie uprzedzenie. Po cichu liczę, że i Rangerze przyjdzie w końcu czas na inhouse.

e8202bd59e356b48e45e9ebd1340df2a.jpg

 

A tymczasem dziś na ręku też wylądował Tudor:

f81fa10efb9b8226f34b3280e59a7004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum zwrócił mi na coś uwagę. Na zdjęciach nowego Tudora Black Bay Fifty Eight widać jakby bransoleta była w innym odcieniu stali niż koperta.

 

Przykład:

 

Tudor-Black-Bay-Fifty-Eight-39mm-79030N-

 

On podejrzewa, że może kwestia innego szczotkowania, ja że raczej inny "sort" stali użyty do wykonania bransolety. Z własnego doświadczenia - miałem tak w Squale 20 Atmos. Pierwsza edycja miała stal spasowaną kolorystycznie. Druga edycja miała bransę dokładnie w takim lekkim kontraście do koperty. Przy czym koperta wydawała się być wykonana ze stali lepszego gatunku niż bransoleta (która była lżejsza i jakby gorzej wykonana niż w v.1).

 

Jak myślicie?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba poczekać na pierwszy egzemplarz i zobaczyć na żywo.

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby to tak do ludzi wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Będąc posiadaczem BB, po paru latach użytkowania będę chciał wymienić bezel z powodu rys, to jest z tym jakis problem? Mówię o serwisie.

Edytowane przez HuCzEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem, to trzeba mieć trochę pieniędzy na karcie płatniczej. Poza tym nie będą robić problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do cygana;)

post-90856-0-78170800-1534409617.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.