Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w lipcu mówili, że na początku sierpnia będą u nich. Także data jest już bardzo "płynna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z grup FB widziałem już BB58 w PL - Pod tym samym postem identyczne doświadczenia z Krukiem - najpierw jedna planowana data, później druga. Ktoś nie wytrzymał i wziął sprawę we własne ręce :) Sprowadzony za pośrednictwem Time Trader do PL. 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum ktoś, kto ma albo miał Tudora Heritage Chrono i może podzielić się wrażeniami z użytkowania? Ostatnio zastanawiam się nad nim mocno.

A tymczasem dziś wskoczył na rękę BB S&G.

d43fe8aa5704d18550657bb6d52bead4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum ktoś, kto ma albo miał Tudora Heritage Chrono i może podzielić się wrażeniami z użytkowania? Ostatnio zastanawiam się nad nim mocno.

A tymczasem dziś wskoczył na rękę BB S&G.

https://upl50657bb6d52bead4.jpg

Ja mogę podzielić się wrażeniami z przymiarki, wahalem się między nim a SG. Bardzo fajnie zrobiony zegar, na pasku jest mega sympatycznie- chociaż jestem bransoletka en, to muszę przyznać że pasek dobrali mu super. Różnicy w wygodzie noszenia vs BB nie dostrzegłem. Kupiłbym go z chęcią jakbym nie był na etapie redukcji;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xpovoc, no właśnie taka czarna wersja, jak ten Twój najbardziej mi się podoba. Dzięki za zdjęcia.

Chyba będę musiał się rozejrzeć na chrono24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, masz bardzo dobrą pamięć .

Ja miałem wersję niebieską i bardzo miło wspominam ten zegarek.

Ten co Ty miałeś, kiedyś mi się średnio podobał, ale przy okazji jakiegoś meetiengu obejrzałem na spokojnie w dziennym świetle i uważam, że też jest to bardzo fajny zegar.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I wzajemnie :)

Kupiłeś? Gratuluję jeśli tak. Też za mną trochę chodzi, ale jednak na razie rozsądek każe powstrzymać chęci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Kupiłeś? Gratuluję jeśli tak. Też za mną trochę chodzi, ale jednak na razie rozsądek każe powstrzymać chęci ;)

U mnie rozsądek przegrał. Trochę się bałem rozmiaru, ale niepotrzebnie. Jest lepiej niż dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozsądek przegrał. Trochę się bałem rozmiaru, ale niepotrzebnie. Jest lepiej niż dobrze :)

No i ciekawszy jak Moonwatch :) jakby Ci się kiedyś znudził to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i ciekawszy jak Moonwatch :) jakby Ci się kiedyś znudził to daj znać.

Cały czas ten moon gdzieś tam mi tyka z tyłu głowy, może kiedyś, ale póki co nie żałuję. I oris i tudor, które pojawiły się zamiast moonwatcha są rewelacyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jeszcze Was z tej radości pomęczę:

post-98957-0-45437000-1534585108_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum zwrócił mi na coś uwagę. Na zdjęciach nowego Tudora Black Bay Fifty Eight widać jakby bransoleta była w innym odcieniu stali niż koperta (...).

 

 

To jest raczej kwestia dziwnego zdjęcia i światła.

 

Nie sądzę, aby to tak do ludzi wyszło.

 

Wspomniany kolega właśnie podesłał mi link. Poniżej wycinek tekstu z tego artykułu na Gear Patrol:

 

Watch Out For: If you’re interested in the bracelet version of the watch (which adds a $250 premium), a coworker astutely pointed out to me that the finishing on the bracelet doesn’t perfectly align with the finishing on the case. It’s difficult to spot but once you notice the difference, it’s weirdly hard to ignore.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś? Gratuluję jeśli tak. Też za mną trochę chodzi, ale jednak na razie rozsądek każe powstrzymać chęci ;)

Kurczę, ja też się na niego napaliłem i już prawie byłem gotów kupić ale jednak zbyt dużo negatywnych opinii na WUS w kwestii źle działającego datownika się naczytałem. Podobno w większości egzemplarzy po czasie się pierdzieli. 

Może ktoś coś wie więcej na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja też się na niego napaliłem i już prawie byłem gotów kupić ale jednak zbyt dużo negatywnych opinii na WUS w kwestii źle działającego datownika się naczytałem. Podobno w większości egzemplarzy po czasie się pierdzieli.

Może ktoś coś wie więcej na ten temat?

Czyżby wtopa roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurczę, ja też się na niego napaliłem i już prawie byłem gotów kupić ale jednak zbyt dużo negatywnych opinii na WUS w kwestii źle działającego datownika się naczytałem. Podobno w większości egzemplarzy po czasie się pierdzieli.

Może ktoś coś wie więcej na ten temat?

Jakoś miałem dobre przeczucia i zaryzykowałem. Nie sądzę, żeby takiego bubla wypuścili. A nawet jeśli coś się będzie miało dziać źle, to mam nadzieję, że przed upływem 2 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly DeepSea :D;)

Tylko trochę nieczytelny

 

506790610981b5fcb7cb378e0b9eb10b.jpg

 

 

 

ajsek gratulacje. Świetny jest! Mi też po głowie chodzi, ale musiałbym się najpierw rozstać ze swoim „DeepSea”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko trochę nieczytelny

 

 

ajsek gratulacje. Świetny jest! Mi też po głowie chodzi, ale musiałbym się najpierw rozstać ze swoim „DeepSea”

Dziękuję bardzo! Trudno mi się nie zgodzić, jestem nim zachwycony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum zwrócił mi na coś uwagę. Na zdjęciach nowego Tudora Black Bay Fifty Eight widać jakby bransoleta była w innym odcieniu stali niż koperta.

 

Na poniższych zdjęciach kolor wygąda raczej ok, ale w oczy rzuca się coś na co nie zwróciłem wcześniej uwagi, mianowicie kolejne ogniwa bransolety nie zwężają się płynnie, tylko schodkowo, imo słabo to wygląda ;)

 

0fc4c1314eae.jpg

69e02db1feac.jpg

 

Czytałem już o tym, wygląda, że problem jest realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poniższych zdjęciach kolor wygąda raczej ok, ale w oczy rzuca się coś na co nie zwróciłem wcześniej uwagi, mianowicie kolejne ogniwa bransolety nie zwężają się płynnie, tylko schodkowo, imo słabo to wygląda ;) Czytałem już o tym, wygląda, że problem jest realny.

Faktycznie bransa z rivetsami wygląda słabo...czyli najlepsza wersja ETA bez daty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poniższych zdjęciach kolor wygąda raczej ok, ale w oczy rzuca się coś na co nie zwróciłem wcześniej uwagi, mianowicie kolejne ogniwa bransolety nie zwężają się płynnie, tylko schodkowo, imo słabo to wygląda ;)

 

Tak jest w każdym BB na in-house, nie tylko 58. Może na załączonym zdjęciu to nie wygląda najlepiej, ale na żywo jest super i ta bransa wygląda dużo lepiej niż w wersji ETA bez daty ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zawężana w ten sposób ze względu na nity. Inaczej chyba by się nie dało. W Orisie 65 jest tak samo :)

Edytowane przez corse999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.