Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję nowych nabytków!

Widzieliście może wersję 58 lub GMT na bransolecie w Kruku w Warszawie?

W Kruku nie, ale Karol ma na stanie 58 na bransolecie.

Dzięki!

Zegarek wspaniały, bez dwóch zdań! Super klimat submarinera.

Gratulacje! Niech się dobrze nosi :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Dziś pierwszy raz zmieniłem pasek skórzany na dostarczony w komplecie "NATO". Mam szczerze powiem mieszane odczucia. Pasek nie sprawia wrażenia solidnego, jest dość cienki, co nie specjalnie dobrze idzie w parze z tą kopertą. Ponadto jest dość krótki, nawet jeśli zrobi się regulację przy sprzączce. Nie ma raczej możliwości typowego dla NATO zawinięcia wstecz (być może nie było takiego zamierzenia). Natomiast generalnie przy tym kolorze chyba wszystko robi się zbyt czerwone...

 

Nic, wracam do skóry, przynajmniej tak już zostanie i nie będzie mnie korcić żeby do tego wrócić :)

 

Jeśli ktoś uważa zupełnie inaczej niż ja i chciałby taki oryginalny tudorowski pasek mieć to chyba będę chciał go sprzedać, choć jeszcze nie jestem na 100% pewien (może zachowam po prostu dla samego "mania" w kolekcji).

post-98815-0-88416200-1535820022_thumb.jpg

post-98815-0-45343300-1535820030_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna fotka, Tomek. I fajnie pasek dopasowany.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Dziś pierwszy raz zmieniłem pasek skórzany na dostarczony w komplecie "NATO". Mam szczerze powiem mieszane odczucia. Pasek nie sprawia wrażenia solidnego, jest dość cienki, co nie specjalnie dobrze idzie w parze z tą kopertą. Ponadto jest dość krótki, nawet jeśli zrobi się regulację przy sprzączce. Nie ma raczej możliwości typowego dla NATO zawinięcia wstecz (być może nie było takiego zamierzenia). Natomiast generalnie przy tym kolorze chyba wszystko robi się zbyt czerwone...

 

Nic, wracam do skóry, przynajmniej tak już zostanie i nie będzie mnie korcić żeby do tego wrócić :)

 

Jeśli ktoś uważa zupełnie inaczej niż ja i chciałby taki oryginalny tudorowski pasek mieć to chyba będę chciał go sprzedać, choć jeszcze nie jestem na 100% pewien (może zachowam po prostu dla samego "mania" w kolekcji).

 

 

ja tam wróciłem na jakiś czas do gumiaka

 

40764737_10212613198949239_1715806917554


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wróciłem na jakiś czas do gumiaka

 

Nie wygląda to optymalnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Dla mnie jest bardzo ok. Na gumie to zloto tak nie razi po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoto w ogóle nie razi po oczach, ponieważ nie błyszczy się. Zegarek ten zrobiono na tyle mądrze, że sam z przyjemnością nosiłbym tę wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Dla mnie jest bardzo ok. Na gumie to zloto tak nie razi po oczach.

 

 

Złoto w ogóle nie razi po oczach, ponieważ nie błyszczy się. Zegarek ten zrobiono na tyle mądrze, że sam z przyjemnością nosiłbym tę wersję.

 

 

No S&G trzeba zobaczyć na żywo, zanim się zacznie narzekać na jego cygański blichtr i szyk, mi się dobrze nosi na bransolecie, ale czasami przy dniach zwiększonego ryzyka wolę się zabezpieczyć.

 

Co najlepsze, po tygodniu z Pamem doszedłem do wniosku, że to bardzo wygodny zegarek :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielony.m, nie przejmuj się, chłopaki się nie znają

Ja swojego zaniedbałem ostatnio, ale S&G na gumie wymiata i do tego jest bardzo wygodny w noszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiata, ale moim zdaniem to akurat kajdan robi ten zegar;)

post-90856-0-25202400-1535972300.jpg

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S&G widzialem, mierzylem, a nawet myślałem aby go kupic.Mnie razila zolta/kremowa luma na tarczy i to byl główny powod, ze odpuscilem.

Fakt, zloto nie razi tak jak np. Rolexach,ale kazde zloto powoduje, ze zegarek jest bardziej zauwazalny na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że ten zegar najlepszy na bransolecie. A złoto na gumie to może ten :

post-55792-0-58756100-1535973327_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie S&G na bransolu trochę przyciężkawo wygląda. Robi się z niego wtedy naprawdę kawał żelastwa.

Bransoleta grubością i masywnością podkreśla wielkość koperty i zegarek zaczyna kojarzyć mi się trochę Breitlingami.

Chociaż jakbym miał do swojego bransoletę to też bym się pewnie cieszył i nosił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak apropo bransolety to może ktoś wie jak z dostępnością i cenami do gmt? Datownik póki co na piątkę z plusem :)

post-98957-0-96327600-1536040447_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem ostatnio fifty eight na nato. Przy czym to nato, to takie raczej niby nato. W sensie, że nie przewleka się jak standardowe. Poza tym jest faktycznie bardzo krótkie - na moim niezbyt pokaźnym nadgarstku ledwie byłem w stanie zapiąć go na przedostatniej dziurce. Jeśli chodzi o jakość, to nie miałem często do czynienia z z droższymi paskami, ale już np. Phenomenato zdają się być wykonane z lepszych materiałów.

I tyle z „minusów”. Sam zegarek świetny, bardzo dobre wykonanie, nie zauważyłem żadnych baboli, idealne proporcje, bardzo fajnie układa się na moim nadgarstku. Dizajn - wiadomo. Słowem - wrażenia bardzo pozytywne.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będzie wyglądał na większy na nadgarstki.

 

Jak się według Was prezentuje?

 

post-86624-0-93001800-1536420316_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się bałem w drugą stronę. Nigdy nie miałem tak małego zegarka, ale u mnie leży super. Jakby miał 43 mm. Jeśli to zdjęcie nie przekłamuje to ucha masz na styk. Albo nawet trochę wystają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, zdjęcie zapewne przekłamuje na niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.