Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje, że 58 lepszy, ale... Myślałem, że GMT będzie sporo za duży. Jednak leży całkiem nieźle. Sam nie wiem.

 

Chciałbym porównać na bransolecie, ale dostępność w Polsce marna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam jestem zachwycony gmt, ale jestem miało miarodajny, bo ogólnie wszystkimi moimi zegarkami jestem zachwycony :/

post-98957-0-31843500-1536511192_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po chwilowym zauroczeniu obiema nowościami (58 i GMT) zostaje przy swoim BBR. Genialny zegarek :)

85982d1b0840feeb4279da8cba837535.jpg

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rzeczywiście jest. Akurat miałem możliwość wziąć na raty gmt, ale gdybym miał możliwość wyboru to chyba bym wybrał Twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest. Akurat miałem możliwość wziąć na raty gmt, ale gdybym miał możliwość wyboru to chyba bym wybrał Twojego.

Myślę, że cała seria BB to strzał w dziesiątkę Tudora. Niech GMT się dobrze nosi :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem zachwycony i w ogóle nie żałuję, widać taki miał być :)

Dzięki i wzajemnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba dwa fajne i PePsI/Cola i BBR, choć ten drugi bardziej uniwersalny się wydaje, ale to tylko moje skromne zdanie :) A jak do tej pory nie podobał mi się żaden Tudor.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oba dwa fajne i PePsI/Cola i BBR, choć ten drugi bardziej uniwersalny się wydaje, ale to tylko moje skromne zdanie :) A jak do tej pory nie podobał mi się żaden Tudor.

No właśnie Tomek też nie wiem jak to jest, że na wskazówki tudora nie mogłem patrzeć, a teraz wręcz przeciwnie. Może dojrzewam? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Tomek też nie wiem jak to jest, że na wskazówki tudora nie mogłem patrzeć, a teraz wręcz przeciwnie. Może dojrzewam? :D

Kwestia opatrzenia.

Ja kiedyś nie mogłem na mercedesa w Rolexie patrzeć, a teraz mi już tylko cyklop nie pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będzie wyglądał na większy na nadgarstki.

 

Jak się według Was prezentuje?

 

attachicon.gif20180908_171715.jpg

 

Najlepiej sobie popatrzeć z widoku osoby 3ciej, w niektórych bardziej rozsądnych salonach mają po to lusterko. U mnie z tej perspektywy tylko DJ 36 dobrze wygląda


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sobie popatrzeć z widoku osoby 3ciej, w niektórych bardziej rozsądnych salonach mają po to lusterko. U mnie z tej perspektywy tylko DJ 36 dobrze wygląda

W salonach mają beznadziejne światła, co przekłamują kolorystykę. Najlepiej byłoby kupować pod chmurką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tylko o wielkości, oświetlenie w salonach to rzeczywiście lipa


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę narzeczoną, oceni z innej perspektywy. Choć to może nie jest najlepszy pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł jak jej ceny nie pokażesz:D 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT kusi bardzo, ale jak napisał kolega @lukebor BBR debeściak

d68073035b61cbffc0e22af7141f51d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT kusi bardzo, ale jak napisał kolega @lukebor BBR debeściak

zaraz po cygańskim;p

post-90856-0-62910900-1536572604_thumb.jpg

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pomiędzy jeszcze bronze wrzucił ;)

8a1d50b9bc7afa26ad9bf2ffe5198f69.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy czysta to początek czy koniec? ;)

 

Strona 300?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, czy któryś z Was nosi Advisora? A jeżeli tak, to proszę o podzielenie się wrażeniami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie . Chciałbym kupić Tudora black bay 41. Raczej na pasku bo bransa ciężka (chyba). Bez daty bo lubię symetrie. Czarny ? Czerwony ? Jak wogole pasek przy tak dużej kopercie ? A moze ten model już sie zestarzał i nie jest dobrym ruchem? (Fifty eight mały trochę i te złote dodatki ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek to raczej customowy i to robiony pod ten model bo to wysoka koperta i nisko umieszczone dziurki w uszach. OEMowy wygląda słabo. Mnie dopasował Filip ( eye_lip) .

post-55792-0-28774700-1537020455_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie wyglada ta kombinacja! Pasek na wymiar niweluje te ułomności ? Tzn z góry jest ok chodzi mi z boku etc bo tak problem ale fotka tego nie pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.