Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, ten NATO z zestawu jest max na nadgarstek 17,5 cm lub nawet mniej.

 

Nie.

Jak go odebrałem to zapinałem go na ostatnią dziurkę i ledwo wchodził pod szlufkę, po regulacji jak zapnę na pierwszą dziurkę to zostaje kilka centymetrów luzu. Także możliwość regulacji jest ogromna 

HInx2T.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie nato . Okazało się, że ma regulacje długości przy klamrze.

O, to dużo zmienia, nie słyszałem o takim rozwiązaniu. Pokaż jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to dużo zmienia, nie słyszałem o takim rozwiązaniu. Pokaż jak to działa.

 

Są teleskopy w klamrze, a działa to podobnie jak w plecaku np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są teleskopy w klamrze, a działa to podobnie jak w plecaku np.

Ok, na telefonie nie dojrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ten NATO z zestawu jest max na nadgarstek 17,5 cm lub nawet mniej.

Ale którego zestawu? Bb58 czy zwykłego? Bo jak tego drugiego, to po regulacji na szlufkach, nosiłem NATO spokojnie na swoim 20cm nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info w Kruka. Nato do BB58 kosztuje 670 zł. i czeka się na nie ok. 2 miesięcy.

Zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info w Kruka. Nato do BB58 kosztuje 670 zł. i czeka się na nie ok. 2 miesięcy.

Zamawiam.

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć co sprawia, że na pasek nato trzeba czekać 2(!!!)miesiące:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po prostu niektórzy producenci nie wysyłają pojedynczych akcesoriów bo to się nie opłaca. Czekają aż zbierze się kilka sztuk. Czasem to trwa.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi w Kruku powiedzieli, że na wersję na bransolecie 58 lub GMT trzeba czekać około 1,5 miesiąca...

 

Nato do 58 jest bardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć co sprawia, że na pasek nato trzeba czekać 2(!!!)miesiące:/

Bo są tkane z nici Ariadny , więc trzeba czekać i słono płacić

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że są tkane ze światła księżycowego, tylko w czasie pełni w dodatku przez 50-cio letnie dziewice. To przy okazji tłumaczy, dlaczego szmata kosztuje 670 zł. A co, myślicie, że łatwo dzisiaj o 50-cio letnie dziewice!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że są tkane ze światła księżycowego, tylko w czasie pełni w dodatku przez 50-cio letnie dziewice. To przy okazji tłumaczy, dlaczego szmata kosztuje 670 zł. A co, myślicie, że łatwo dzisiaj o 50-cio letnie dziewice!

 

Podejrzewam, że łatwiej niż o 18-letnie, patrząc na panujące obyczaje ;)

 

NATO dla Tudora to nie byle szmata.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że łatwiej niż o 18-letnie, patrząc na panujące obyczaje ;)

 

NATO dla Tudora to nie byle szmata.

 

Tak, było widziane  ;) , chciałbym mieć w sobie jeszcze ten młodzieńczy entuzjazm, żeby to lykać  ^_^ .

 

Dostałem kilka pytań odnośnie tego nato na pw to pozwolę sobie tutaj odpowiedzieć.

Jeżeli chodzi o to szybkie schnięcie to oczywiście powinienem dać emo,  ;)

Dzisiaj byłem na basenie na 10:15, 45min w wodzie, potem prysznic. Teraz jest 12:45 i można powiedzieć, że jest suchy prawie, choć dziś faktycznie jest zimno.

Z klamry wyjąłem na stałe jeden teleskop i można naprawdę fajnie go teraz dopasować.

Ogólnie jednak nie polecam tego paska, nie ma się czym podniecać. Możliwe, że za dużo oczekiwałem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: w nowym salonie kruka w galerii Mokotów maja BB58 na bransolecie:)

 

post-63031-0-08703800-1537615548_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 14 700. Na metce nie było ceny bo świeża dostawa i jeszcze nie wypisali:) podobno do wtorku dają 15% rabatu jeśli ktoś chciałby skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: w nowym salonie kruka w galerii Mokotów maja BB58 na bransolecie:)

 

attachicon.gif923B5669-C977-412A-9B00-43414612EC37.jpeg

@orlis, jak wygląda na żywo ten niepomalowany „komin” koronki w BB58? Może to kwestia przyzwyczajenia do S&G, ale na zdjęciach słabo to się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka godzin temu i jeszcze nie były wystawione. Po przeciwnej stronie w Jubitomie jest nowa Omega 300m, niebieska na bransolecie. Można sobie na gorąco porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@orlis, jak wygląda na żywo ten niepomalowany „komin” koronki w BB58? Może to kwestia przyzwyczajenia do S&G, ale na zdjęciach słabo to się prezentuje.

Nie przyglądałem mu się specjalnie ale nie raził. Wielkie wrażenie robi jego grubość a raczej to jaki jest cienki, rewelacja:)

 

Wersja na bransolecie nie była wystawiona, Pan przyniósł ją z zaplecza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.