Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to swieżyna, 41 mm mi leży, a 13 mm nie przeszkadza ;)

post-30158-0-07505600-1538847967_thumb.jpg

post-30158-0-58425600-1538847995_thumb.jpg

Edytowane przez reelax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0a387e65682488b9abd48ab4f507dbb1.jpg

c9554b0552b5193a951a05f2d08be6fa.jpg

22c6226f33849dff5b0478810062b061.jpg

Opinie są podzielone o BB 41 i 58

ale jak dla mnie nawet przy nadgarstku 16,5-17 preferuje BB41.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB 41 miałem burgund, teraz steel ale zamieniłbym się z chęcią na S&G albo chrono... wiec owszem BB rotuje ale w mojej opinii dlatego, że jest dużo wersji i ludzie wracają do niego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chrono na ręce w 2 wersjach . Na bransolecie nie do zaakceptowania : ciężar , dużo stali, estetyka . Natomiast na oryginalnym pasku bardzo ok, super alternatywa dla daytony. Oczywiście pytanie jak zwykle to samo po co oni pchali wszystko w te duże koperty . Ale jak widzę po 58, Tudor zauważył problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pronto, umawiasz się z ludźmi na spotkanie a potem nie przychodzisz i znaku życia nie dajesz. Nieładnie.

 

To chyba kolejne wcielenie kolegi "specjalisty" od cen Tudorów/Omeg/Rolexów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem na podany numer telefonu że nie przyjadę w sobotę i zaproponowałem inny termin, nota bene dzisiejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napisałeś, już nie kombinuj. Za to na forum miałeś wtedy czas pisać, ale wiadomości PM już nie mogłeś napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt na priv . Rozumiem że to nie jest właściwe miejsce na kontaktowanie w sprawę sprzedaży

Albo proszę sprawdzić czy podany numer był właściwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , aktywista :-)))

Zobacz lepiej czy podałeś właściwy numer bo ja nie będę pisał esów nadaremno a nie spamujesz na forum na temat sprzedaży zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Oki to ja wklepałem zły numer z komunikatora zwracam honor panie Sebak choć miałem potwierdzić spotkanie przed a nie byliśmy na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do kąśliwych uwag typu specjalista itp. Nie muszę dostawać staczki na forum tylko dlatego ze black bay ma różne kolory bezela skoro konkretnie schrzanił kopertę i mogę mieć inne zdanie od entuzjastów . Kto czyta fora amerykańskie to wie jak tam ludzie subiektywnie ale oceniają . U nas jak ktoś już jest w wątku to musi och ach trala lala??? To samo tyczy cen zegarków i spekulacji Rolkami , rabatami itp. Pare osób o tym pisało w różnych wątkach wiec wrzuć na luz

Fifty eight - wczoraj wieczorem mierzyłem . Można ? można . Super zegarek i powód do dumy Tudora. Zauważyli problem z poprzednia koperta . I nie jest to żadna druga linia dla innego nabywcy bo sprzedaż nowych 41 spada a rynek wtórny 41 rośnie

Fifty eight będzie pierwszym Tudorem w mojej kolekcji . Tylko nie wiem czy czekać na inne kolory czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem wyjątkiem ponieważ dużo innych zegarków które kiedyś były moimi marzeniami sprzedałem, a dwa na które nigdy nie zwracałem większej uwagi zostały. DJ i Tudor BB 41 mm właśnie :) Ostatnio myślę o sprzedaży tego drugiego ale nie z powodu jego wymiarów czy wagi, po prostu potrzebuje gotówki na inne hooby. Ale za każdym razem kiedy mam robić ogłoszenie, kiedy go wyciagam do zdjęć coś mi mówi abym tego nie robił. Dziwne są teorie o najbardziej rotujących zegarkach. Widzę, że niektórzy kupują zegarki i założenia ich nie sprzedają, a inni zaś kupują, sprzadają, wracają itd. Były tu już przypadki niesprzadawalnych kultowych Moonow, Rolexów, życie :)

 

Założony po DJ wydaje się duży ale już po kilku godzinach wszystko wraca do normy. A nie mam dużego nadgarstka, 17,5 w porywach do 18 cm.

eth7dc.jpg

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifty eight będzie pierwszym Tudorem w mojej kolekcji . Tylko nie wiem czy czekać na inne kolory czy nie...

Nie czekaj, od ponad 2m-cy wersja na bransolecie nie może doczekać się na właściciela w ZT. Z ciekawości zapytałem dlaczego ...oglądają, mierzą, porównują z 41 i najczęściej wyrok brzmi „ za mały”. - usłyszałem w odpowiedzi.

Nie miałeś nigdy 41 więc ten zakup potwierdzi przy okazji teorię o sięganiu po nowych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pronto, umawiasz się z ludźmi na spotkanie a potem nie przychodzisz i znaku życia nie dajesz. Nieładnie.

 

To chyba kolejne wcielenie kolegi "specjalisty" od cen Tudorów/Omeg/Rolexów.

Dzięki, wiele to tłumaczy... :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w ZT j nie było żadnego „58”.

Mierzyłem w sierpniu , Info o tym że to ta sama sztuka uzyskałem dziś ; -)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do kąśliwych uwag typu specjalista itp. Tylko nie wiem czy czekać na inne kolory czy nie...

Czekaj czekaj tym czekaniem to nabijesz z 50 postów jak nic. A jak dadzą czerwony i niebieski bezel w 58 to dalej będziesz czekał


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 postów jak rozumiem ważne dla tych co sprzedają tutaj? To zapamiętaj mój nick , jak zobaczysz go w rubryce sprzedam to napisze 'wybacz mi' na tym forum:). Ani nie oferuje tutaj zegarków bo kolekcje mam niewielka i raczej nie do sprzedania ani nie oferuje punktów, znajomosci przy zakupie etc

Co do zakupów , większość chodzi do AD żeby przymierzyć a nie kupować ze względu na ceny . 58 teraz wycenione na ca 14 wiec stosunkowo drogo. W największej galerii w Polsce najwiecej BB 41 sprzedali w kolorze niebieskim i były to 2 sztuki od początku roku. To pokazuje tez ile ich schodzi wogóle. Powody pewnie różne . Teraz był weekend -15% i nic nie zejszlo, Tymbardziej 58 na NATO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 procent to dają jak się trochę potargujesz. Bywało ze BB się kupowało z rabatem 30%

post-69219-0-37152100-1538940799_thumb.jpeg

Mix BB na ecie i inhousie :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ja nigdy nie cisnąłem ale do 12% wiem że bez łaski schodzą . Ile by nie zeszli to do chrono24 nie zejdą . Choć jesli daliby teraz 30 to byliby w rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.