Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Dają 30% dwa razy w roku - trzeba pilnować promocji.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25-30 % na BB41 normalnie się dostaje na Chrono 24 i są to sztuki od AD.Tak właśnie ja kupiłem.Tak samo będzie za moment na BB58.Nie trzeba wcale kupować Tudora w pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można też kupić u naszych kolegów z forum - jest odbiór osobisty, dobra cena i zegarek od AD :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo.Używany w idealnym stanie to najlepsza oferta.Chociaż ja osobiście wolę kupować nowe zegarki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może być, ale ja wtedy wolę dopłacić te 500 pln i móc obejrzeć zegarek przed zakupem i odebrać go osobiście.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego Twojego Szymon rozważałem kiedyś jak szukałem swojego... ;)

 

Już poszedł do ludzi co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dotyczy to tylko Tudora. W PL wyższe marże pośrednictwa , choć zdarzają sie wyjątki . Ja kupując seamastera oraz IWC jechałem do Berlina i różnica była 1000 plus na Omedze i 1800 na IWC po odliczeniu pkp

Od najniższych rabatów dodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego Twojego Szymon rozważałem kiedyś jak szukałem swojego... ;)

 

Już poszedł do ludzi co nie ?

No niestety:( ale żałuje i napewno wrócę do burgunda tylko nie wiem czy na inhouse czy na ecie...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku BB 7930N 16900, po rabacie 12067,50.

W tym wyjściowo cena niższa 15190.


( ceny z Kruka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech 11-11500 zależy od jubilera i większość już bez NATO . Super okazja na chrono24 w Hiszpanii czerwony super mint nawet mikro ryski na ecie tylko ze pasek ale cena dobra czyli 9.2 naPLN . Będąc na weekend w Barcelonie widziałem i mierzyłem nawet , zegarek jak nowy. Dla mnie nawet ETA za gruba ale jak ktoś lubi to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, po co kolega Pronto traci tyle czasu i energii na przymiarki oraz monitorowanie cen w całej Europie większego BB, skoro ma "totalnie skopaną" kopertę, która jest największą porażką projektantów zegarków XXI wieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie bardzo rozumiem, po co kolega Pronto traci tyle czasu i energii na przymiarki oraz monitorowanie cen w całej Europie większego BB, skoro ma "totalnie skopaną" kopertę, która jest największą porażką projektantów zegarków XXI wieku?

 

Przymierza z nieskrywanym obrzydzeniem, żeby utwierdzić się w swoim przekonaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć widzę black baya to przykuwa moja uwagę . Oprócz stalowej wersji bezela to trzy kolory sa świetne . Ciekawsze od suba ceramicznego .ten model przykuwa uwagę w gablocie a jakość wykonania jest najwyższych lotów . O wadach nie będę już pisał . Mam nadzieje ze to wyjaśnia dlaczego sie tak ekscytuje tym modelem :-)

I dodam jeszcze jedna myśl bo widzę że jestem tu czytany jako niezależny ekspert . Kontrowesyjnie, ale tylko pasek . Bransoleta ma świetna jakość ale klocek z niego sie robi niesamowicie . Nawet jesli jest szpara w pasku oryginalnym to i tak zegar prezentuje sie swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam to się wypowiem - jakby był taki Rolex to bym kupił ...ale nie ma, nie dziwię się kolegom którzy wracją do BB

post-55792-0-90467800-1539026759_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja się nie znam to się wypowiem - jakby był taki Rolex to bym kupił ...ale nie ma, nie dziwię się kolegom którzy wracją do BB

 

Ten niebieski ma taki niby-faded bezel, jak w starych Sub'ach... King of Cool, mistrz drugiego planu, takiego nosił, 5512 ściślej mówiąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski ma taki niby-faded bezel, jak w starych Sub'ach... King of Cool, mistrz drugiego planu, takiego nosił, 5512 ściślej mówiąc ;)

Tak jest kolego czytający wspak ;-) więc ja King of Poor noszę Tudora...

A te SUBy niby McQueena to drogie dosyć są 12 sty czy 13 - sty nawet Dom aukcyjny się gubi

A Tudorki tanie i mają być jeszcze tańsze jak już wszyscy zaczną rotować ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie schodzą lepiej niz czarne i czerwone co mnie o tyle dziwi ze sa najbrzydsze z tej trójcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.