Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Pronto, nie obraz się ale pieprzysz głupoty i zaczynasz mnie irytować . Nawet nie masz/miałeś Tudora w przeciwieństwie do pozostałych kolegów udzielających się w temacie a próbujesz wypowiadać się jakbyś wszystkie rozumy zjadł . Jeszcze bym zrozumiał gdybys pisał w swoim imieniu , ze w twojej opinii jest taki czy inny, ale Ty piszesz ze Tudory są takie czy inne jakby twoje oceny miały o tym stanowić . Pozwól, ze każdy z Nas będzie miał swoją i sam decydował czy BB jest ładny , wygodny , itp. Twoje namolne , wielokrotnie powtarzane banialuki nie zmienia tego, ze dla wielu z Nas ten zegarek jest świetny , co próbujemy Ci uświadomić. Zrozum wreszcie ze skoro go mamy , mieliśmy , planujemy kupić czy wracamy do niego któryś raz z rzędu ,to te jego minusy są minusami tylko wg Ciebie. I skoro raz się już z nimi podzieliłes - a w zasadzie nie raz - to poprzestań na tym i nie próbuj swojej oceny narzucać innym . I druga rzecz. Jak podajesz informacje ze np. BB najczęściej rotują albo ze taka czy inna wersja się lepiej czy gorzej sprzedaje to podaj jakieś źródła tych rewelacji bo inaczej piszesz kolejne głupoty . Sorki za wywód ale już nie mogę Ciebie czytać w spokoju.Tyle z mojej strony.

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zegarków w kolekcji posiadam i BB Tudora to jeden z najwygodniejszych moich czasomierzy.Przy czym numerem jeden jest sub Rolexa.Także jak czytam już któryś post kolegi Pronto to odnoszę wrażenie(IMO) ,że są to jakieś herezje na słabym poziomie.Klockowaty to jest owszem Avenger Breitlinga ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , na spokojnie . Tudory black baye sa świetne ale maja koperty zajechane . Przecież nikt z Was ich nie projektował luz . Do tego bransa 22mm pełne ogniwa i jest klocek. Toll watch w czystym wydaniu . Czasami czytam rolexforums , gdzie Tudory mega popularne i poglądy różne ale każdy widzi ze koperta zj***na. Świetny film na YouTube od hodinkee na temat black baya. Uważam ze po sewmasterze to najlepszy zegarek w swojej kategorii. Zrobiony lepiej niz seamaster i ciekawszy niz seamaster tylko albo aż to jedno ale.

Ja sie wącham od miesięcy czy wziąć do kolekcji bo jak już kupie to trzymam a nie sprzedaje licząc straty . 58 dla mnie mały , zabaweczka .

Natomiast ranking jest następujący , przesyłam dla tych którzy decydują o kolejnych ruchach . Cygan najlepsza wartość cena do atrakcyjności. Ikoną zostanie czerwony na pasku na ecie. NAjbarxiej black bayowy jest czarny na pasku . Reszta kombinacji i kolorów to już drugi plan. Największy zawód to bronze głównie ze względu na gabaryty oraz bezel etc wszystko w jednych odcieniach. Poszedł w dół ostro . Mam nadzieje ze pomogłem

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przychodzi Ci do głowy że ktoś lubi takie koperty i chce takiego tool watcha?

Poznaliśmy już Twoje zdanie na temat zj**...nych kopert do BB i przyjęliśmy je do wiadomości.

Pozwól jednak, że każdy z nas będzie nosił to, co mu się podoba.

Nikt także nie każe Ci kupować zabaweczek.

 

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifty eight - wczoraj wieczorem mierzyłem . Można ? można . Super zegarek i powód do dumy Tudora...Fifty eight będzie pierwszym Tudorem w mojej kolekcji . Tylko nie wiem czy czekać na inne kolory czy nie...

To dobre było...

58 dla mnie mały , zabaweczka .

. Mam nadzieje ze pomogłem

A to jeszcze lepsze...polityk? Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy analityków tutaj którzy pewnie wiedza co znaczy kupować kompulsywnie wiec wiedza też że przymiarek musi być kilka. Ale 58 jest świetny , zegarek nie moze być za mały , moze być za duży . Ale gabarytowo i wagowo zabaweczka

Finalnie nie dla mnie. Pół numeru mu brakuje aby grać w dorosłej lidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu go zignorować . Widać ze pisze bzdury , tyko próbuje skumać czemu toma służyć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bazarek od 50 postów?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o posty chodzi. To kolejny eksperyment socjologiczny. Możecie pisać, tłumaczyć, ale ranking macie podany. Już wiemy który model jest bardziej blackbayowy, który jest na fali wznoszącej, a który okaże się totalną klapą dla naszej kieszeni.

Ponieważ oferta tudora jest dość ograniczona, a nowy model "nie gra w dorosłej lidze", proponuję zamknąć temat do momentu kolejnej premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pronto. Masz prawo do wyrażania własnej opinii. Proszę nie pisz tutaj jako ekspert korzystający ze źródeł danych, których nie ma. Używaj proszę zwrotów moim zdaniem itp, to będzie ok. Inaczej zostaniesz potraktowany jako troll i tak też skończysz. Moim zdaniem jest sporo prawdy w tym co piszesz. BB ma wysoką kopertę i zegarek wygląda na większy niż 41mm. Ale każdy bierze co lubi.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zegarek nie moze być za mały , moze być za duży . ...

Należałoby jednak dodać, że Twoim zdaniem tak jest. Ja na przykład wolę zegarek za mały, niż za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i nie wierze ... aby tak radykalnie wypowiadać się to MOIM ZDANIEM warto zegarek choć z tydzień ponosić ... przymiarki nie pozwalają na przyzwyczajenie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Nomysz zgadzam sie w 100%. Przymiarki niestety nie oddają w zasadzie niczego choć ja zawsze robie przymiarek ileś tam. Łażę i sprawdzam . Oprócz tego czytam fora, głównie rolexforums bo tam spora próbka i właśnie tam te opinie. Ale nie chce sie już powtarzać bo piśmie w kółko tego samego nic nie zmieni .Z chęcią pożyczę od kogoś na tydzień i napiszę jak jest!

Co do sugestii aby zweryfikować tryb pisania to dobrze rozumiem o wezme pod uwagę przy kolejnych postach. Pozostałych jednak proszę aby w momencie koedy dyskusja jest ekspercka to spierać sie na argumenty a mniej brać do siebie. Moim zdaniem mam markę Tudor przerobiona bardzo dokładnie choć obecnie nie mam żadnego Tudora. Ale jestem byłym użytkownikiem prince i przez jakiś czas submarinera . Byłem użytkownikiem głównie ze względu na cenę bo ja jestem z czasów gdy Tudor był rzeczywiście biedniejszym Rolexem. I mam bardzo duży sentyment do marki .

I bardzo sie cieszę ze dzisiaj Tudor wychodzi ze swoim marketingiem i nieco z cienia prestiżowego brata

Pewnie jak kupiłem swojego suba(Tudora) to większość z Was a moze wszyscy robiliście jeszcze w pampersy. Taki żart , bez docinków Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panie Nomysz zgadzam sie w 100%. Przymiarki niestety nie oddają w zasadzie niczego choć ja zawsze robie przymiarek ileś tam. Łażę i sprawdzam . Oprócz tego czytam fora, głównie rolexforums bo tam spora próbka i właśnie tam te opinie. Ale nie chce sie już powtarzać bo piśmie w kółko tego samego nic nie zmieni .Z chęcią pożyczę od kogoś na tydzień i napiszę jak jest!

Co do sugestii aby zweryfikować tryb pisania to dobrze rozumiem o wezme pod uwagę przy kolejnych postach. Pozostałych jednak proszę aby w momencie koedy dyskusja jest ekspercka to spierać sie na argumenty a mniej brać do siebie. Moim zdaniem mam markę Tudor przerobiona bardzo dokładnie choć obecnie nie mam żadnego Tudora. Ale jestem byłym użytkownikiem prince i przez jakiś czas submarinera . Byłem użytkownikiem głównie ze względu na cenę bo ja jestem z czasów gdy Tudor był rzeczywiście biedniejszym Rolexem. I mam bardzo duży sentyment do marki .

I bardzo sie cieszę ze dzisiaj Tudor wychodzi ze swoim marketingiem i nieco z cienia prestiżowego brata

Pewnie jak kupiłem swojego suba(Tudora) to większość z Was a moze wszyscy robiliście jeszcze w pampersy. Taki żart , bez docinków Panowie

Powiem szczerze, że niewiele z tego zrozumiałem. Może i dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kiedy dyskusja jest ekspercka ..... chyba zaraz padnę ze śmiechu . Jak dla mnie to poziom dziecka z przedszkola , wszyscy co innego a Ty uparcie jedno. Masakra. Ale teraz już naprawdę kończę bo to bez sensu bo koleś nie rozumie ci się do niego pisze ....albo rozumie i robi to celowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie nie obrażać dobrze? Mam nadzieje że admin zareaguje .

Aby zmienić temat: czy ktos ma doświadczenie z chrono na pasku? Ma w środku breitka który jest w modelach 20+, tez niezła koperta ale przy tego typu modelach nie odbiega od standardów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie No kusi mnie aby temu panu 20+ dac ignora ale wkoło jest tak wesoło ze aż żal to robić.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W analogicznych modelach breitlinga kosztujących ponad 20 tysięcy o to chodziło ..

Jak go młodzież mówi jest tu trochę spamerów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr House jest bez szans

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wycofuje pytanie . Moim zdaniem ten wątek jest głównie nastawiony na sweet focie i wzajemne mas...wanie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.