Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie no, coraz lepiej. Widziałeś tytuł wątku? "...Miłośników...". Wyraziłeś swoją opinię, przyjęliśmy do wiadomości, może łaskawie zaprzestaniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę kilka sweet fotek Tudorow , bo zaraz rzygne jak przeczytam następne wypociny Pronto

Edytowane przez MacGege

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu sie odpowiada? Idziesz Pan na 50 postów panie mc gyver?

Chłopie skończ juz bo pajacujesz i kilka osób juz dało ci do zrozumienia ze przyjeli Twoja opinie do wiadomości i tyle a Ty nadal ględzisz ze BB jest sliczny ale jednak do nieczego , ze za mały , ze za duży , ze kolory ch....e ale ten jeden jest super i wogole sie dziwisz ze inne sa kupowane itp .

 

Żadko sie wypowiadam bi mam za małe doświadczenie ale z chęcią poczytam o dowiem sie czego ciekawego na temat danego modelu zegarka , ale od posiadacza a nie trola która miał go 5 min. na ręku w sklepie i chrzani swoje od ponad 24 godzin.

Edytowane przez MacGege

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie mc gyver , jesli brakuje Ci wiedzy to sie pytaj. Obrażaniem innych i wyzywaniem od Trolli niczego sie nie załatwi . Proszę admina o pomoc bo piszemy o zegarkach a nie obraźmy sie wzajemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trudno mieć pretensje, że sweet focie i wzajemne masowanie.

To clue nieprzypadkowo ( zapotrzebowanie społeczne).

Nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweet focia:) skopana koperta z najbrzydszym bezelem :((( aż na bazarek go wrzuciłem od razu:)

2a3a4ba5bf6775cd3afef9a0032d739e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie inteligencja sie nie sumuje

 

 

kolego czytaj ze zrozumieniem nie przekręcaj nicków , bo nie wiem jak inaczej grzecznie CI powiedzieć "idź stąd" bez użycia bardziej dobitnego zwrotu.

Tak BB jest na mojej liście zegarków do kupienia bo po prostu mi się podoba i nie traktuję tego jako inwestycji, bo stracę , bo zarobię itp więc jak już będę chciał wiedzieć coś na temat konkretnego modelu to zapytam kogoś , kto takowy zegarek posiada a nie gawędziarza brandzlującego nad 3 mm "skopanej" koperty i chcącym wmówić tu obecnym że jednak źle wydali kasę a już w tym kolorze to Panie ... koniec świata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Nomysz czy to ten Pana leżakował na OLX przez całe wakacje? Cena była lepsza chyba niz bazarek? Ja już nie wiem kupuje Pan czy sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to on nie wiem nie obserwuje olx ale jeśli tak to już wiem dlaczego... jest po prostu najgorszy :( ale ja jestem początkujący to zawsze się jakiś błąd zdarzy ... staram się nie martwić tym :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzisz ile pochodziłeś a już sprzedajesz bo rozumiem, że ogłoszenie nie było Twoje ale zegarek ten sam. Wtedy był na OLX 9500 albo niżej chyba bo siedział długo.

 

Może to on nie wiem nie obserwuje olx ale jeśli tak to już wiem dlaczego... jest po prostu najgorszy :( ale ja jestem początkujący to zawsze się jakiś błąd zdarzy ... staram się nie martwić tym :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony: Zwłaszcza na pasku OEM od Tudora to już jest ikona i tak pewnie zostanie,moim zdaniem. Gratuluje wyboru koloru oraz ETY.

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest spory wiec po co kupować zegarek, skoro ma się o nim negatywną opinię ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał muszę przyznać, że fotki robisz super:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.