Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie spadł śnieg?

Podobno na Kasprowym, czyli w prawdziwych gorach, a w Krakowie najwyzsze wzniesienie to Kopiec Kosciuszki ;)

 

  

Najbardziej to jestem zdziwiony, że BB58 tak sromotnie u Ciebie wygrał z Explorerem...

 

Tez sie dziwie w sumie, bo Ex gada do mnie, ale na rece mialem go 30s.

Co prawda jesc nie wola, ale chyba bedziem szukac nowego godnego domu wsrod intelektualnej i moralnej elity lub do niej aspirujacych ;)

  

Jakby Ex miał nurkowy bezel to może by nie przegrał ;-)

Pewnie tak, ale faktycznie z Subem ma troche wspolnego. 1953, tool, tylko jeden poszedl w gore, a drugi w dol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też swojego lubię :)

Niebieski jak dla mnie najlepszy chociaż burgund też jest niczego sobie...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też swojego lubię :)

Hmm, skądś znam podobny zestaw ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, jak możecie je lubić, przecież to takie niewygodne klocki, koperty zrobione bez jakiejkolwiek finezji :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No co Wy, jak możecie je lubić, przecież to takie niewygodne klocki, koperty zrobione bez jakiejkolwiek finezji :);)

Jakoś się zmuszamy wbrew sobie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, niektórzy lubią się samokarać za bycie niegrzecznym ;)

To zjawisko ma swoją nazwę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo Black baye nosi się dobrze ze względu na to że są płaskie od spodu. Problem pojawia się przy bransolecie (ciężar) i wtedy to rzeczywiście doskwiera. Wysoka koperta to bardziej problem estetyczny i może nie zawsze dobrze włazi pod koszule choć tego nie mogę stwierdzić z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo Black baye nosi się dobrze ze względu na to że są płaskie od spodu. Problem pojawia się przy bransolecie (ciężar) i wtedy to rzeczywiście doskwiera. Wysoka koperta to bardziej problem estetyczny i może nie zawsze dobrze włazi pod koszule choć tego nie mogę stwierdzić z autopsji.

BB z mechanizmami in-house nie są do końca płaskie od spodu, ale rzeczywiście - nosi się je bardzo wygodnie mimo dosyć wysokiej koperty. Imo gdyby były cieńsze, dużo straciłyby na uroku (mówię o wersji 41mm).

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

BB z mechanizmami in-house nie są do końca płaskie od spodu, ale rzeczywiście - nosi się je bardzo wygodnie mimo dosyć wysokiej koperty. Imo gdyby były cieńsze, dużo straciłyby na uroku (mówię o wersji 41mm).

 

iPX

Mam dokładnie takie samo zdanie. Poza tym zrobiłby się optycznie mniejszy, a teraz jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo Black baye nosi się dobrze ze względu na to że są płaskie od spodu. Problem pojawia się przy bransolecie (ciężar) i wtedy to rzeczywiście doskwiera. Wysoka koperta to bardziej problem estetyczny i może nie zawsze dobrze włazi pod koszule choć tego nie mogę stwierdzić z autopsji.

Przecież ty niczego nie możesz stwierdzić z autopsji, nie miałeś nie nosiłeś a jedynie gdzie widziałeś :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie samo zdanie. Poza tym zrobiłby się optycznie mniejszy, a teraz jest idealnie.

Optycznie (rzut z góry) wyglądałby tak samo, tylko mniej by kłuł w oczy z boku oraz przy noszeniu pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Idealnie dla Ciebie, bo masz jeden z 3 nadgarstków z forum na których współczesne divery wyglądają normalnie ;-).

Myślę, że teraz to już się spokojnie mieszczę w średniej, albo poniżej, jeśli chodzi o nadgarstek. Jedyny minus utraty wagi to 3 cm mniej w nadgarstku. Choć może to nie minus, wcześniej o tudorze mogłem tylko pomarzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie dla Ciebie, bo masz jeden z 3 nadgarstków z forum na których współczesne divery wyglądają normalnie ;-). 

Ale GMT na pasku to bardzo skromny rozmiarowo zegarek, nawet nazbyt moim zdaniem.

Współczesny diver to szedłbym w kierunku Deep Sea i całkiem możliwe, że on też leżałby @ajsekowi bardzo dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One wszystkie z góry ładnie sie prezentują . Dlatego tez takie fotki . Nikt z boku nie cyka, zwłaszcza na inhouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

One wszystkie z góry ładnie sie prezentują . Dlatego tez takie fotki . Nikt z boku nie cyka, zwłaszcza na inhouse

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.