Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kolor besela wyraźnie wiśnia.

Ten burgund to kolor podziałki minutowe (złotej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One wszystkie z góry ładnie sie prezentują . Dlatego tez takie fotki . Nikt z boku nie cyka, zwłaszcza na inhouse

90% fotek z nadgarsta jest właśnie z tej perspektywy. I nie ma tu znaczenia ani model ani marka... tak po prostu naturalnie wychodzi, że "cyka" się z góry a nie z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One wszystkie z góry ładnie sie prezentują . Dlatego tez takie fotki . Nikt z boku nie cyka, zwłaszcza na inhouse

A widziałeś, żeby ktoś bokiem zegarek nosił, albo do góry nogami :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałaś ale między wierszami tak to można było odebrać. Nie widzialem aby ktoś wrzucal tu fotki zegarka "z boku" (chyba, że dla porównania z innym lub pokazania komuś kto chciał zobaczyć jak to wygląda). Kup w końcu ten zegarek i nie marudź już na takimi drobiazgami :) Ten model jest może i wysoki ale bez przesady. Przy niektórych majtkowcach Diesla o średnicy 60 mm które można zobaczyć stosunkowo często na szczupłych nadgarstkach Tudor BB to naprawdę skromny i dyskretny czasomierz :)

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej to kupić sobie SUBa albo GMT , one mają niskie koperty...albo choć zmienić sobie nick na „ Profil” ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Być moze pierwszy Tudor to będzie 58. Jak wyeliminują złote indexy z bezela i cena sie ukształtuje 20% niżej . Obecnie sprzedawcy cisną aby wypchnąć i grają dostępnością

Co do GMT czy suba tez NIE. Ilekroć mam swojego seamastera oraz w drugiej ręce Rolka kolegi , wybieram lepszy zegarek - Omegę . A różnica w cenie to kosmiczny marketing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nicku to też NIE. Mam 50 postów gdzie większość była ekspercka i sporo komentowana . Poza tym mogę już sprzedawać na bazarku .

Są setki świetnych zegarków . Kiedyś Longines też takie robił , niektóre modele

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Być moze pierwszy Tudor to będzie 58. Jak wyeliminują złote indexy z bezela i cena sie ukształtuje 20% niżej . Obecnie sprzedawcy cisną aby wypchnąć i grają dostępnością

Co do GMT czy suba tez NIE. Ilekroć mam swojego seamastera oraz w drugiej ręce Rolka kolegi , wybieram lepszy zegarek - Omegę . A różnica w cenie to kosmiczny marketing

Miałem akurat i 300m i gmt i suba nie jest to ekspercki post ale powiedz mi w czym jest 300m lepsza od suba czy gmt ? (Nadmienię ze bardzo lubię 300m)

 

 

Przepraszam nie odpowiadaj to nie temat na ten dział ! Mój błąd.

Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast- Panie Desmond- nie ma znaczenia czy zegarek jest drogi czy tani , ważny aby użytkownikowi sie podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 vs 41 z ujęcia bocznego. Różnica w odbiorze znacząca.340e16f6b20e48327f2034232401ff6e.jpg1f2b0de3029d0faf56213d466242c995.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Nomysz, moze nie ten dział ale temat fajny. Forum dla użytkowników a nie dla samych zasad wiec luz . Seamaster lepszy od suba, moze nie lepszy od GMT . Oczywiście do momentu kiedy weźmie sie lupę wtedy Rolex góruje .

Dziękuje Panie Sanik. Komentarz do zdjęć niepotrzebny . No spartolili to co mam napisać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jedno zdjęcie od góry, drugie od dołu - tych parenaście stopni róznicy w kącie daje diametralnie inny odbiór - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Panie Nomysz, moze nie ten dział ale temat fajny. Forum dla użytkowników a nie dla samych zasad wiec luz . Seamaster lepszy od suba, moze nie lepszy od GMT . Oczywiście do momentu kiedy weźmie sie lupę wtedy Rolex góruje .

Dziękuje Panie Sanik. Komentarz do zdjęć niepotrzebny . No spartolili to co mam napisać..

No mocno staram się nie wchodzić w takie polemiki, ale czasem się nie da...już dawno nie przeczytałem tak konkretnej, eksperckiej argumentacji! You made my day:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmm, jedno zdjęcie od góry, drugie od dołu - tych parenaście stopni róznicy w kącie daje diametralnie inny odbiór - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dokładnie.

Poza tym jak mi nie pasuje jakiś zegarek to go nie kupuję, a nie któryś dzień z kolei wypisuję w wątku miłośników jaki to bubel.

Dla mnie osobiście grubość 41 jest na plus i żadna ściana płaczu mnie nie razi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Ajsek, napisałem wniosek końcowy a środek jest dobrze opisany na necie

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się tylko nie okazało że za 8 tyś to grubość wersji 41 mm już nie przeszkadza ...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najczęściej popełniany błąd . Kupowanie bo ktoś obniżył cenę .

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Co do nicku to też NIE. Mam 50 postów gdzie większość była ekspercka i sporo komentowana . Poza tym mogę już sprzedawać na bazarku .

Są setki świetnych zegarków . Kiedyś Longines też takie robił , niektóre modele

Panie "ekspert", aby nie popadł Pan w skrajne samouwielbienie(choć obawiam się, że na to już za późno ;) ), to ta spora ilość komentarzy do Pańskich "eksperckich" postów sprowadzała się generalnie do jednego: "ić stont" ;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z różą używki są już w przedziale 8-9 na pasku. Nowe na inhouse 10+. Te drugie leżakują . Te pierwsze w miarę schodzą . Ale nie dziwie soe one miały 12mm to chyba nawet ciut mniej niz seamaster

Panie Passeratti, wiem pare takich było to fakt. Ale niektórzy wtedy sprzedawali na bazarku wiec czuli sie nie komfortowo . ale już chyba sprzedane wiec można merytorycznie popisać.

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi zdaniem to skrajna niesprawiedliwość albo niefart, że taki forumowy ekspert jak kolega Pronto (z grzeczności nie przekręcę bo mogłoby wyjść niesmacznie ) , świetnie zorientowany w rynku przy takiej ilości rotujących za bezcen zegarków nie upolował nic dla siebie. Albo gdzieś tu czai się oksymoron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Desmo jak cos napisze , to jakby z ambony przemawiał :-). A na poważnie , zwykłem kupować nowe a na takie w ecie już za późno , na fifty eight za wcześnie a inhouse wogole nie rozpatruje bo nie chciałbym go trzymać w kolekcji

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Desmond i Panie Passeratti przestanicie medrkowac to moze czgos sie nauczucie.

 

Panie Pronto. Czy zetknal sie pan z doskonale podrobionymi BB na ecie szczegolnie burgundami (z papierami i pudlami) na polskim rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.