Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Desmo jak cos napisze , to jakby z ambony przemawiał :-). A na poważnie , zwykłem kupować nowe a na takie w ecie już za późno , na fifty eight za wcześnie a inhouse wogole nie rozpatruje bo nie chciałbym go trzymać w kolekcji

Ta ambona od Szyszki czy ta niedzielna?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Pablo dziękuje za pytanie i już odpowiadam . W Polsce nie widziałem , natomiast widziałem je w Hamburgu. Szczęśliwie gołym okiem widac ze to podróbki . Trudniej rozpoznać suby itp

Raczej ambona niedzielna bo tam mówią jak żyć i co myślec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ekspert pełną gębą to ekspert od noszenia, zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT można sporo zarobić z wiedzą ekspercką a tutaj za friko się tak eksploatować to nie wiem czy warto...

 

 

 

Noszenie jest jakby nie było kluczem do poznania zegarka czy się mylę ? Lubię najbardziej jak ktoś opowiada mi o samochodzie bo czytał to i tamto

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nosi , to można zdjęcia porobić , pogadać o zapięciach i kolorach , cenach, upustach...

I tak staje się człowiek ekspertem powoli.

Nie ma lekko.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Tak już mam kolego ,że wolę gadać i robić na forum rzeczy do których mam jakieś predyspozycje lub jakąś wiedzę ,stąd póki co moja aktywność ogranicza się właśnie głównie do robienia fotek....

 

Myśle ,że to lepsze niż wypisywanie herezji i głupot w temacie dla miłośników marki np.Rolex  w stylu" ile powietrza jest w zegarku"... :)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie McGyver niech każdy pisze za siebie .

Jak juz sie bawimy w przekręcanie nickow, to panie Prącie idź gdzie indziej leczyć kompleksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę gadać i robić na forum rzeczy do których mam jakieś predyspozycje lub jakąś wiedzę ,stąd póki co moja aktywność ogranicza się właśnie głównie do robienia fotek....

Z pełną sympatią, ale z tego wynika, że herezje i głupoty w dziale 'Rolek" wykrywasz instynktownie bardziej.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj już spokój ludzi od Trolli wyzywasz i sie ciszkasz z przeinaczonego nicka. Kultury trochę życzę. Albo wpisz cos z sensem bo jakoś nie widziałem nic od Ciebie merytorycznego

Jak juz sie bawimy w przekręcanie nickow, to panie Prącie idź gdzie indziej leczyć kompleksy

Po co ta hipokryzja Panie Nomysz. Ile ponosiłes Tudora tydzień ? I sprzedałes na bazarku . A leżał na OLX u innego. Świeża sztuka 2018 tak kochasz Tudora że po stracie sprzedałes nawet rok mu nie minął . Właśnie od takich sytuacji sie uczę

Na YT można sporo zarobić z wiedzą ekspercką a tutaj za friko się tak eksploatować to nie wiem czy warto...

 

 

 

Noszenie jest jakby nie było kluczem do poznania zegarka czy się mylę ? Lubię najbardziej jak ktoś opowiada mi o samochodzie bo czytał to i tamto

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nosi , to można zdjęcia porobić , pogadać o zapięciach i kolorach , cenach, upustach...I tak staje się człowiek ekspertem powoli.Nie ma lekko.

Generalnie zegarki są do noszenia ...chyba. A w noszeniu element ergonomii jest nie mniej ważny od mechanizmu. A nawet w tym mechanizmie z punktu widzenia noszącego zegarek są rzeczy ważniejsze i mniej ważne. Także ja tam lubię usłyszeć opinię kogoś kto nie tylko czytał ale i nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak głośno o tym 58 ze postanowiłem dzisiaj zmierzyć. Ogólnie zegarek bardzo ładny, ze względu ze mam bronze zawsze doceniam zapięcia motylkowe. Co prawda pełny połysk wiec ryski pewnie łapie od samego patrzenia ;) to ze jest cieńszy widać od razu i czuć. Przez to napisałem ze ogólnie bardzo ładny, bo ja go odebrałem jako taki zegareczek. Nie będzie to garniturowiec, wiec ja jednak lubię duże divery

2e1d0313fd4848cc0ddd54781a5b6698.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Moim zdaniem 58 najllepiej na bransolecie.

 

Kolego Pronto, idź pościeraj kurze, czy cokolwiek, bo widzę nie dostrzegasz, że nikogo nie interesuje Twoje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuj kolego ani nie ustawiaj tu nikogo. Jedni przesyłają fotki , drudzy dzieła sie swoimi spostrzezniami a jeszcze inni po prostu czytają .

Jak taki kozak jesteś to mi napisz czemu do chrono zamontowali mechanizm breitlinga bo to mnie intryguje a nie znam odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor na pasku jest zajefajny. Super zdjęcie z forum wklejone w innym wątku przez @traczuf1bfb2ed8275e477f39480c32dd0bc44.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego bo tu już zaduszki były . Fota świetna ale i zegarek pasek perfect . Wersja z różą to hit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego bo tu już zaduszki były . Fota świetna ale i zegarek pasek perfect . Wersja z różą to hit

Czyli na pasku też może być git?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki kozak jesteś to mi napisz czemu do chrono zamontowali mechanizm breitlinga bo to mnie intryguje a nie znam odpowiedzi

 

To ja będę kozak :) Zamiast opracowywać własne chrono (gigantyczne koszta) lub korzystać z ogólnodostępnych werków (mało prestiżowe) Tudor wymienił się z Breitlingiem. W nowych modelach Superocean Heritage II znajdziesz ten sam mechanizm (z drobnymi modyfikacjami) co w nowych Tudorach Pelagos czy BB 41.

Edytowane przez noktoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.