Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

już odpowiadam: Pasek dla róży to podstawa . Niestety z bransoleta tracą sporo stając sie klockowate , moim zdaniem . Chyba że ktoś ma spory nadgarstek to moze jakoś sie to nie wybija

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już odpowiadam: Pasek dla róży to podstawa . Niestety z bransoleta tracą sporo stając sie klockowate , moim zdaniem . Chyba że ktoś ma spory nadgarstek to moze jakoś sie to nie wybija

Sorry...zgłupiałem do reszty raz bransoleta, za chwilę pasek lepszy...?!? Muszę sobie polać drinka, może wtedy ogarnę Twoje odwieczne dywagacje i zmagania sam z sobą przed lustrem. Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifty eight na bransolecie . 41 pasek. Pogubiłeś sie wiec prostuje

Także polej sobie , spięty jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifty eight na bransolecie . 41 pasek. Pogubiłeś sie wiec prostuje Także polej sobie , spięty jesteś

Ale to tak serio? Poprzesz to jakaś ekspertyza ?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak serio? Poprzesz to jakaś ekspertyza ?

Czekamy...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta do 41 jest świetnej jakości , pewnie jedna z najlepszych w branży . Ale poprzez pełne ogniwa ,22 mm po całości oraz mocna zabudowę przy kopercie powoduje ze cały black bay zmienia sie w jakiejs kajdanki bez stylu, moim zdaniem . Dobrze dobrany pasek , na wymiar , watchgecco cos ostatnio zrobił pod black baye nie pamietam modelu super. Co do fifty eight to bransoleta dodaje mu pięknej vintage struktury a pasek nieco go jeszcze bardziej pomniejsza i wyglada jak mini mini

Nie wiem jaka była bransa do róży . Podobno inna. Niech sie ktoś wypowie jesli chce

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty ekspercie nie wiesz podstawy? Nie wiesz nic o bransolecie do wersji na ecie? I czym się różni mocą zabudowa przy kopercie od słabej zabudowy bo jako laik nie mam pojęcia a chętnie się dowiem i jesli masz gdzieś w domu linijkę to idź i pomierzyć te bransolety


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O modowie, możecie coś z tym zrobić? I najlepiej wykasować ostatnie parę dni z wątku? Na początku było to lekko zabawne, ale teraz jest męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś sprzeda koledze swoją wersję na ECIe poniżej najtańszej oferty z chrono i będzie spokój .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie planuje . A jesli będę to przede wszystkim stan zegarka a nie cena. To jest podstawowa zasada zegarków używanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie mam ostatnio w ten watek dużego, żeby nie powiedzieć żadnego wkladu- nic nowego że swojej strony nie wniosę- to lubię coś ciekawego poczytać. Być może do Tudora wrócę. A jak nawet nie to coś się dowiem...

Kiedyś pamiętam taki klimat w wątku Omegi. Zniechęcił mnie do tego tematu na długo.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

O modowie, możecie coś z tym zrobić? I najlepiej wykasować ostatnie parę dni z wątku? Na początku było to lekko zabawne, ale teraz jest męczące.

Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

Temat zamykam, do ochłonięcia.

 

 

 

 

Miłego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na prośbę otwieram.

 

Nie karmić trolla proponuję, po co strzępić sobie nerwy w weekend.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto Pronto zostało zablokowane. Jest to multikonto użytkownika znanego wcześniej jako Tomek1975.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Konto Pronto zostało zablokowane. Jest to multikonto użytkownika znanego wcześniej jako Tomek1975.

Dziękujemy bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Konto Pronto zostało zablokowane. Jest to multikonto użytkownika znanego wcześniej jako Tomek1975.

Oraz @Natan i @Krsysiekv1 którzy już zostali zablokowani jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Filip kupił drukarkę 3D i robił paski za 1/2 everestbands - schodziłyby jak ciepłe bułki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.