Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ten sam „ The Rzeźnik” z Pruszkowa robił ;)

 

Chodzą słuchy, że założył koło Pruszkowa hodowlę krokodyli, dostał na to dofinansowanie z Unii...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ładnie. A mi tudora sprzedał na oryginalnym pasku. Już mógł coś fajnego dorobić od razu, a tak przysępił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa przysępił, miałeś w tej super cenie ode mnie pasek w gratisie, w końcu parę stówek taniej kupiony niż przeze mnie a cały czas nowy ;D teraz musisz tylko zamówić, czekam na pw :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taaa przysępił, miałeś w tej super cenie ode mnie pasek w gratisie, w końcu parę stówek taniej kupiony niż przeze mnie a cały czas nowy ;D teraz musisz tylko zamówić, czekam na pw :D

Umowa stoi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że założył koło Pruszkowa hodowlę krokodyli, dostał na to dofinansowanie z Unii... :D

Zweryfikuję w czwartek ;)

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż jeszcze nowością w kolekcji pachnie i jeszcze nie przestaje cieszyć.

Uśmiech ze szminką ;-)

To ja też uśmiechniętą wersję - niby inne a podobne

post-55792-0-92255000-1540047523_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem dzisiaj BB58 i uważam , ze to rewelacyjny zegarek. Koperta , zarówno jeżeli chodzi o wielkość jak i grubość ,w sam raz na mały nadgarstek. Czyli także i mój . Na pewno będzie wygodniejszy w noszeniu aniżeli ten w rozm.41 i gdyby była wersja z bordowym bezelem to myśle , ze sprzedałbym swojego i zastapił go 58-tka. Jedyne co mnie rozczarowało to pasek. To znaczy jakość wg mnie świetna - gruby , mięsisty a i kolorek i faktura super. Natomiast długość to porażka ! Zegarek z uwagi na mniejsza kopertę dedykowany na chudsze nadgarstki. Co za tym idzie pasek powinien być krótszy . A ten jest na tyle długi , ze po zapięciu końcówka sięga praktycznie koperty. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio wypytywałem Tommaso o jego wrażenia odnoścnie 58 (przymierzyć nie mam gdzie) i dochodzę do wniosku, że chyba poczekam, aż na rynku pojawią się używki w "używkowej" cenie. Wtedy to już naprawdę będzie super stosunek jakość/cena jak na ten konkretny zegarek. Uważam, że jak go kupować, to tylko na bransolecie. Pasek zawsze można zrobić na zamówienie w odpowiednim stylu i długości, a bransa to bransa :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dziś zmierzyć w ZT:

 

58 (niestety tylko na pasku) - na dużym nadgarstku naprawdę wyglada na maluszka - podobne wrażenie miałem gdy mierzyłem Explorera. Może na bransolecie jest inaczej. Ale śmiem wątpić. Sam pasek - fajny - długi i mięsisty.

 

Gmt też był - tylko na NATO - fajny, ale nadal zbyt wysoki pomimo frezu na kopercie. Miałem wrażenie, że bezel chodzi inaczej (IMO gorzej) niż w innych BB - inna kultura pracy, klik etc.

 

Pelagos - lekki i sympatyczny - ale do koloru tytanu i wrażenia „zabawkowości” chyba byłoby mi się ciężko przyzwyczaić. Choć wrażenia użytkowe na plus.

 

Chrono - po drugiej przymiarce, też jednak na nie - za dużo stali w stali. I chyba mógłby być o 1-2 mm szerszy.

 

Chciałem wrócić do Tudora, ale nie mam do jakiego (po cichu liczyłem na gmt)

 

I jak żyć Panowie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GMT na bransolecie i nie zauważysz tej grubosci przy Twoim nadgarstku. Dla mnie to obecnie najciekawszy Tudor.

 

58 tez dzisiaj mierzylem i uważam że to super propozycja dla osób z mniejszymi nadgarstkami. Bardzo fajnie wyglada na tym skorzanym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie leżał jak TT - czyli użytkowo na codzień będzie trochę zbyt masywny. TT najwygodniej nosiło mi się na gumie. A potrzebuję czegos na bransolecie. Bardziej oczekiwałbym docelowo czego jak Sub.

 

Muzzy - BtW choć nie w temacie jest jakaś użytkowa różnica pomiędzy subem a Exp 2? Poddałabyś mi kilka zdjęć obu obok siebie na pw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BB 41 i ostatnio przymierzałem 58.

Myślałem ze będzie lepszy jak na mój nadgarstek (16,5-17) ale doszłam do wniosku ze BB41 jest fajniejszy jak na nurka.

BB58 jest fajny ale na pasku wyglądał rzeczywiście jak maluszek i miałem wrażenie ze miałem zegarek dziadka na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrócić do Tudora, ale nie mam do jakiego (po cichu liczyłem na gmt)

 

I jak żyć Panowie ? :)

 

North flag lub haritage chrono nie wchodzą w rachubę?

Mnie z Tudorów ten pierwszy najbardziej się podoba, a czekam na 58 gmt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy - BtW choć nie w temacie jest jakaś użytkowa różnica pomiędzy subem a Exp 2? Poddałabyś mi kilka zdjęć obu obok siebie na pw?

Mam go dopiero od kilku godzin na ręce, wizualnie jest sporo większy(2mm roznicy i biała tarcza). Jednak dzieki zwezanej bransolecie i niskiemu profilowi koperty świetnie leży na nadgarstku.

Może jutro cos wrzucę jak bede mial chwile czasu zeby porobic zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope. NF za mały, a zwykle chrono jakoś do mnie gada.

A Chrono na pasku? Ja mocno o nim myślę i uważam, że to świetny model.

post-13089-0-87300700-1540323218_thumb.jpeg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku lepiej. Ale nadal brakuje mu ok 1 -2mm do szerokości.

 

Ideałem byłby gmt wysokości 58 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, Panie Kolego, takie cuda to dopiero gdzieś za dwa lata ;)

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż jeszcze raz nadgarstek zmierzyłem - ciągle 17,5 :)

@MasterMind jeśli chciałbyś 58 obejrzeć to z przyjemnością kawę wypiję, daleko nie mam.

 

37-C600-AE-8-A02-400-F-9297-3-A72-F8790-

 

541-BFECF-F9-E3-4-AE0-BA93-444-E7-B2-F63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Chrono na pasku? Ja mocno o nim myślę i uważam, że to świetny model.

Genialne ujęcie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.