Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

43579732_10156339648964681_8201862285099

 

Kurde ładne te stare Tudory. Człowiek by może kupił, gdyby nie to, że kosztują tyle co zwykły Submariner :P


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny . Gdzie mierzyles ?

Panowie , żeby nie przeglądać całego wątku . Jakie gumy polecacie do Tudora BB, chodzi mi o te spasowane z koperta. A może ma ktoś na zbyciu pasująca do czerwonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Vanguardstraps - jakość super, ale mac na szerokość nadgarstka 18,5 mm u mnie zapisałem na ostatnią dziurkę. I dochodzi cło/VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innych nie miałem :) długość była standardowa 120/80 ale wpięcie blisko koperty z jednej ONZ drugiej strony zabierało jakiś 1cm z długości - czyli tyle ile mi brakowało finalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kurde ładne te stare Tudory. Człowiek by może kupił, gdyby nie to, że kosztują tyle co zwykły Submariner :P

Niebieski snowflake w takim stanie to chyba sporo więcej niż zwykły sub Rolexa niestety już kosztuje... Piękny model.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Pewnie zależy od okazji. Generalnie w okolicy 35k można kupić, czyli w rejonie ceramicznego Submarinera Date.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki .

Sprawdz jeszcze crafter blue


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

9b61efa2fe150653569b7015a7e05a51.jpg

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie i jakość zdjęcia prawdziwa profeska!

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ponieważ właśnie stałem sie posiadaczem fifty eight , spieszę donieść że fani vintage bedą wniebowzięci . Zegarek świetny jak starsi bracia tyle że idealny dla mniejszych nadgarstków . Poza tym dzięki 'złotym' dodatkom jest czymś więcej niz tool watch. Polecam niezdecydowanym . Szkoda jedynie ze brak regulacji w zapince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ponieważ właśnie stałem sie posiadaczem fifty eight , spieszę donieść że fani vintage bedą wniebowzięci . Zegarek świetny jak starsi bracia tyle że idealny dla mniejszych nadgarstków . Poza tym dzięki 'złotym' dodatkom jest czymś więcej niz tool watch. Polecam niezdecydowanym . Szkoda jedynie ze brak regulacji w zapince

Bez zdjęcia nie ma radości!

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że jesteś zadowolony :) Dobra alternatywa dla osób o mniejszych nadgarstkach. Ja kilka dni temu mierzyłem ten model i pomimo, iż nie mam łapy jak niedźwiedź okazał się za mały. Nie zamieniłbym go na będącego obecnie w moim posiadaniu BBR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o black baye to nie ma złych wyborów :-)). Dobrze ze zrobili dwa rozmiary. Większy tez mi leżał mimo że dużo jakoś taki większy od fifty eight. Gdyby nie fifty eight to wziąłbym 41mm. Nie ma konkurenta bo to jest oryginalna linia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.