Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek tu też gratuluję!    :)

Koledze Lotus też oczywiście.

 

Nie wiem czy to prawda, ale podobno w Ameryce i Europie zachodniej 58 i gmt są masowo wykupowane przez handlowców ( ^_^ )  z grey market w celu spekulacji i trzeba się zapisywać w kolejkach. Trochę to dziwne, bo w Kruku chyba leżakują  ;)

Jeśli by się sprawdziły plotki o ograniczeniu towaru to warto kupować, ale można też przestrzelić of course  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek tu też gratuluję! :)

Koledze Lotus też oczywiście.

 

Nie wiem czy to prawda, ale podobno w Ameryce i Europie zachodniej 58 i gmt są masowo wykupowane przez handlowców ( ^_^ ) z grey market w celu spekulacji i trzeba się zapisywać w kolejkach. Trochę to dziwne, bo w Kruku chyba leżakują ;)

Jeśli by się sprawdziły plotki o ograniczeniu towaru to warto kupować, ale można też przestrzelić of course ;)

Chyba prawda, bo w Kruku był koleś z Londynu i był w szoku, że u nad można wszystko dostać, a tam gmt to tylko na reklamach można zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Wasze maluchy

 

4d91be7e8a5f5258dd791c962fd85a7d.jpg

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prawda, bo w Kruku był koleś z Londynu i był w szoku, że u nad można wszystko dostać, a tam gmt to tylko na reklamach można zobaczyć.

Ogólnie BB cieżko dostać w UK.

Jak ja kupowałem swojego to musiałem czekać ponad miesiąc.

Wersja all black czas oczekiwania 10 do 15 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki. Gmt jest super tez. Tarcza, indeksy czy uszy-to wszystko przypomina mi starsze referencje Rolexow. Dawno bym go kupil gdyby nie to ze mam akurat podobny zegar :-) Ciekawe czy zrobia go mniejszego kiedys. Czy on ma grubosc BB41 czyli okolice 15mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mierzyłem grubości, ale porównywaliśmy z Mariuszem w Rzeszowie z BB burgundem i raczej to samo. Gmt ma delikatnie przefrezowaną kopertę od dołu i wizualnie może się wydawać troszkę bardziej płaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, wcześniej w tym wątku, w okolicach okresu premiery, widziałem informację że nawet jest ciut cieńszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubość gmt i czerwonego niemal identyczna. Porównywaliśmy zegarki dobrych kilka minut.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki. Gmt jest super tez. Tarcza, indeksy czy uszy-to wszystko przypomina mi starsze referencje Rolexow. Dawno bym go kupil gdyby nie to ze mam akurat podobny zegar :-) Ciekawe czy zrobia go mniejszego kiedys. Czy on ma grubosc BB41 czyli okolice 15mm?

 

Są opinie, że Tudor tyle zainwestował w stworzenie do BB58 mniejszej wersji in-house'owego mechanizmu, że zapewne stoi za tym zamiar mocnej eksploatacji koperty 39mm. W sensie wiadomo - za moment pojawi się cała gama kolorów no i może rzeczywiście doczekamy się wersji GMT. To byłby prawdziwy hit!


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mniejszy GMT? :blink: To chyba będzie wersja damska...ten zegarek wizualnie, zwłaszcza na pasku jest maciupki  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że jest spore zapotrzebowanie na GMT 39-40mm proporcjami podobne do klasycznego Rolexa GMT (starszych referencji). Tak jak BB41mm był dla wielu klockiem, tak nowe GMT pozostaje klockiem ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale bardziej chodziło mi o to, że zakładając sporą hiperbolę, to GMT mogło stanowić jakąś tam "alternatywę do pepsi" (z tego co czytałem, nie tylko ja tak myślałem). Tymczasem pepsi, przy teoretycznie zbliżonych parametrach, jest zegarkiem dwie półki okazalszym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Tudora Panowie trzeba cenić za bycie Tudorem z własną ciekawą historią z której teraz czerpie. Wmawianie sobie że zastąpi komuś Rolexa kończy się zwykle rozczarowaniem że ...nie jest Rolexem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są opinie, że Tudor tyle zainwestował w stworzenie do BB58 mniejszej wersji in-house'owego mechanizmu, że zapewne stoi za tym zamiar mocnej eksploatacji koperty 39mm. W sensie wiadomo - za moment pojawi się cała gama kolorów no i może rzeczywiście doczekamy się wersji GMT. To byłby prawdziwy hit!

Tylko trzeba pamiętać o tym że GMT to kolejna komplikacja i to z dodatkową wskazówką, nie wiem czy dadzą radę to upchnąć w grubość 58.

Edytowane przez noktoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale bardziej chodziło mi o to, że zakładając sporą hiperbolę, to GMT mogło stanowić jakąś tam "alternatywę do pepsi" (z tego co czytałem, nie tylko ja tak myślałem). Tymczasem pepsi, przy teoretycznie zbliżonych parametrach, jest zegarkiem dwie półki okazalszym ;)

Proponuje zatem steinharta :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Tudora Panowie trzeba cenić za bycie Tudorem z własną ciekawą historią z której teraz czerpie. Wmawianie sobie że zastąpi komuś Rolexa kończy się zwykle rozczarowaniem że ...nie jest Rolexem.

Dlatego użyłem "hiperbola" oraz "jakaś tam alternatywa" ;)

 

Proponuje zatem steinharta :D

Ehh, bez sensu, na wydatki namawiasz, może replika pepsi? :)

Edytowane przez Valygaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba pamiętać o tym że GMT to kolejna komplikacja i to z dodatkową wskazówką, nie wiem czy dadzą radę to upchnąć w grubość 58.

Koperta Glycine na ecie 2893 z gmt ma niecałe 11mm, więc da się zrobić niską kopertę pod 4 wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.