Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Mój już ponad rok w kolekcji i nigdzie się nie wybiera. A to u mnie raczej wyjątek niż reguła.295dca60defb3fa4ef55a112fc1687eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem on się może znudzić :)

 

1.jpg

Liczę,że jednak się znudzi i wyląduje na bazarku ;)  (ustawiam się w kolejce)

 

Świetny zegarek.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Liczę,że jednak się znudzi i wyląduje na bazarku ;) (ustawiam się w kolejce)

 

Świetny zegarek.

Akurat ten zegarek ma na to marne szanse. Oprócz tego, że mi się podoba to jeszcze jestem z nim emocjonalnie związany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten zegarek ma na to marne szanse. Oprócz tego, że mi się podoba to jeszcze jestem z nim emocjonalnie związany :/

 

Powiedziałeś A, dokończ temat... opowiedz nam swoją historię :mellow:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest ze mną 2 lata (z przerwami, bo wracałem do niego). Obecnie wystawiony tylko dlatego ze chciałem przejść na GMT (ale to tez 41 ;)).

Jak się nie uda zamienić, BBR zostanie ze mną.

0fce20339335457677c7f31e80c82bfb.jpg

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiedziałeś A, dokończ temat... opowiedz nam swoją historię :mellow:

Nie wiem, czy forum jest miejscem na takie osobiste zwierzenia, ale może czemu nie. Kupiłem go w nocy, kilka godzin po śmierci taty. W sumie nie bardzo wiedziałem co robię, chyba kupiłem, żeby przestać na chwilę myśleć. Teraz mi się jednoznacznie kojarzy i w sumie chyba dużo mu zawdzięczam, bo może dzięki temu, że się na nim skupiłem, to jakichś głupot nie zrobiłem innych.

Tutaj jeszcze raz podziękowania dla Filipa, bo nie miałem wtedy na niego kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy forum jest miejscem na takie osobiste zwierzenia, ale może czemu nie. Kupiłem go w nocy, kilka godzin po śmierci taty. W sumie nie bardzo wiedziałem co robię, chyba kupiłem, żeby przestać na chwilę myśleć. Teraz mi się jednoznacznie kojarzy i w sumie chyba dużo mu zawdzięczam, bo może dzięki temu, że się na nim skupiłem, to jakichś głupot nie zrobiłem innych.

Tutaj jeszcze raz podziękowania dla Filipa, bo nie miałem wtedy na niego kasy.

 

Tak jakoś głupio mi się zrobiło :( ………………..kurde, nie wiem co napisać!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ajsek, historia mocno osobista, ale doskonale Cię rozumiem, ja też nie sprzedałbym zegarka, który kupiłem w takich okolicznościach...

Ja tam od początku chciałem BB S&G przede wszystkim dlatego, że ma datę. Dla mnie to najfajniejszy BB mimo kolejnych wypustów w tej serii.

Jedyne co mi przeszkadza w moim to brak bransolety. Chciałem go sprzedać i kupić drugiego na bransolecie, ale chyba będę musiał zamówić ją osobno w Kruku.

 

BB58 nie jest zły, ale zdecydowanie wolę wersje 41mm. Mnie on za bardzo kojarzy się wizualnie z MKII, który już z rok albo i dłużej pałęta się po bazarku forumowym :)

 

ec1092dd190f5a30490022c5bf2f478d.jpg

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od początku chciałem BB S&G przede wszystkim dlatego, że ma datę. Dla mnie to najfajniejszy BB mimo kolejnych wypustów w tej serii.

Jedyne co mi przeszkadza w moim to brak bransolety. Chciałem go sprzedać i kupić drugiego na bransolecie, ale chyba będę musiał zamówić ją osobno w Kruku.

 

BB58 nie jest zły, ale zdecydowanie wolę wersje 41mm. Mnie on za bardzo kojarzy się wizualnie z MKII, który już z rok albo i dłużej pałęta się po bazarku forumowym :)

 

 

To z Sułtanem masz fajną parkę.

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ajsek, historia mocno osobista, ale doskonale Cię rozumiem, ja też nie sprzedałbym zegarka, który kupiłem w takich okolicznościach...

Ja tam od początku chciałem BB S&G przede wszystkim dlatego, że ma datę. Dla mnie to najfajniejszy BB mimo kolejnych wypustów w tej serii.

Jedyne co mi przeszkadza w moim to brak bransolety. Chciałem go sprzedać i kupić drugiego na bransolecie, ale chyba będę musiał zamówić ją osobno w Kruku.

 

BB58 nie jest zły, ale zdecydowanie wolę wersje 41mm. Mnie on za bardzo kojarzy się wizualnie z MKII, który już z rok albo i dłużej pałęta się po bazarku forumowym :)

 

 

Ja na pewno też będę chciał kiedyś swojego uzupełnić o bransoletę to kompletu. Przymierzałem się już, ale cena mnie zabiła. Cóż, kiedyś się na nią jednak zdecyduję.

58ka jest bardzo ładnym zegarkiem, ale nie dla mnie. 41mm jest dla mnie idealny. I średnicą i grubością. Teraz noszę na nato czyli jeszcze 2 mm więcej i nie zauważam, żeby był jakiś przesadnie gruby.

Tak jakoś głupio mi się zrobiło :( ………………..kurde, nie wiem co napisać!

Spoko. Kilka miesięcy już minęło, rany się goją,a zegarek zostaje, cieszy i przypomina. Cest la vie jak to mówią ;) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z Sułtanem masz fajną parkę.

Sułtana już nie mam, zostawiłem tylko GMT stalowego.

Ale dlatego bransoleta do S&G by się przydała teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy forum jest miejscem na takie osobiste zwierzenia, ale może czemu nie. Kupiłem go w nocy, kilka godzin po śmierci taty. W sumie nie bardzo wiedziałem co robię, chyba kupiłem, żeby przestać na chwilę myśleć. Teraz mi się jednoznacznie kojarzy i w sumie chyba dużo mu zawdzięczam, bo może dzięki temu, że się na nim skupiłem, to jakichś głupot nie zrobiłem innych.

Tutaj jeszcze raz podziękowania dla Filipa, bo nie miałem wtedy na niego kasy.

Wyrazy współczucia...

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wyrazy współczucia...

Dziękuję bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB58 nie jest zły, ale zdecydowanie wolę wersje 41mm. Mnie on za bardzo kojarzy się wizualnie z MKII, który już z rok albo i dłużej pałęta się po bazarku forumowym :)

 

 

Tego Mark II to ja bym kupił natychmiast, gdybym miał w tej chwili wolną szóstkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS ale Twój zestaw jest wart grzechu ;-)

Chyba bedzie miał dozywotke, bo nie ma chetnych, a jak mam dac ponizej dychy to wole go młotkiem rozbic ;)

Przyznaje, ze mam zaburzenia komulsywne zwiazane z zakupami i sprzedaza zegarkow. Zazdroszcze Tobie i Mariuszowi takiego punktowego i swiadomego dobierania kolekcji. Ja sie tego nie doczekam u siebie, ale moge z tym zyc ;)

Na szczescie w innych obszarach zycia tak nie mam, a na zegarkach to padam modelowo :)

Pocieszenie jest takie, ze jak sprzedalem Sea Dwellera to spontanicznie te kase wplacilem jako zaliczke na mieszkanie i jak przedwczoraj bylem na odbiorze technicznym to gosc pytal czy nie chce sprzedac miedzy 700-1000 plus na metrze.

Koniec koncow chyba Tudor zostanie z braku laku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie mówisz....w takim razie Twój Tudor jest w jeszcze lepszym zestawie niż myślałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor to w PL taki dożywotni zegarek . Chyba że sie zaakceptuje stratę przy odsprzedaży . Pod warunkiem znalezienia chętnego bo to jednak nie Omega czy Rolex jesli chodzi o popularność .Jesli istniał kiedykolwiek mit że ta marka trzyma cenę to chyba już nikt w to nie wierzy. Chyba w każdym kraju na forum one prane są jak w pralce przechodząc z miłośnika na miłośnika . Ale jestem ciekaw ich nowości 2019, fifty eight rozbudził apetyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor to w PL taki dożywotni zegarek . Chyba że sie zaakceptuje stratę przy odsprzedaży . Pod warunkiem znalezienia chętnego bo to jednak nie Omega czy Rolex jesli chodzi o popularność .Jesli istniał kiedykolwiek mit że ta marka trzyma cenę to chyba już nikt w to nie wierzy. Chyba w każdym kraju na forum one prane są jak w pralce przechodząc z miłośnika na miłośnika . Ale jestem ciekaw ich nowości 2019, fifty eight rozbudził apetyt

Wszystkich którzy nie chcą dożywocia z BB41 zapraszam na priv chętnie odkupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich którzy nie chcą dożywocia z BB41 zapraszam na priv chętnie odkupię :)

Masz na bazarku dwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nikt nie chce straty zaakceptować ;)

To po cos sprzedawal? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich którzy nie chcą dożywocia z BB41 zapraszam na priv chętnie odkupię :)

Taki rodzynek i to przed świetami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po cos sprzedawal? ;)

Taki rodzynek i to przed świetami ;)

No przyznaję moja wina ale chcę się nawrócić. :) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem weekend na wsi ale został na dłużej.

1.jpg


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dalej BBB i dobrze mi z nim ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.