Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się za ile można teraz wyrwać GMT?

Nic nie wyrwiesz, brak na stanie, Kruk to chora firma.....

Cena 16k minus 12%

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem u mnie aktualizacja do wersji full metal.

 

A u mnie w drugą stronę...

 

bbb5e1243b86a0a70d0ceac89206de16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyrwiesz, brak na stanie, Kruk to chora firma.....

Cena 16k minus 12%

Ostatnie GMT zeszły w grudniu w ramach 20% promocji. Prawdą jest,że Kruk czeka na dostawę, ale sadzę, że niebawem będą dostępne. Tak przynajmniej twierdzi znajomy znajomego ;)  :D.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie GMT zeszły w grudniu w ramach 20% promocji. Prawdą jest,że Kruk czeka na dostawę, ale sadzę, że niebawem będą dostępne. Tak przynajmniej twierdzi znajomy znajomego ;)  :D.

 

Staszku,

a ten Twój GMT ciągle cieszy tak jak pierwszego dnia?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to melodia przyszłości ale warto go kupic? Bo jeszcze chodzi za mną BB41 z niebieska tarcza ale to tak za dwa 3 miesiące

Niestety

Dziś pytałem się to na gmt do pol roku czekania a i czas się wydłuża ponoć.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszku,

a ten Twój GMT ciągle cieszy tak jak pierwszego dnia?

Bardzo fajny, choć niektórzy uważają, że zbyt wysoki i sprawia wrażenie "klocka". Bardzo dobrze w praktyce sprawuje się zmian godziny, bez konieczności zatrzymywania zegarka, i przy częstych zmianach stref czasowych jest to naprawdę wygodne. (ale Ameryki nie odkryłem, bo to przecież GMT :D). Ponieważ mechanizm sprawuje się przyzwoicie, więc i nie trzeba robić korekty.

post-57210-0-59828300-1550514194_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Spekulacje przed Baselworld - czyli to co zawsze lubię :D

 

 

 

Ten lepszy:)

 

pM4q9B7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szit, zamiast BBfrankena z przerośniętym mercedesem mogliby zrobić coś oryginalnego, moze PKS edition?

 

4d04a00f9897f_o_full.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się za ile można teraz wyrwać GMT?

 

A tego na bazarku widziałeś?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lepszy:)

 

No ten wygląda super. Jeśli ta przepowiednia się sprawdzi, to będzie numerem 1 na liście zakupowej.

Aczkolwiek aż nie chce mi się wierzyć, żeby wypuścili takiego BB. Cykop i mercedes?? Rozumiem, że klimaty vintage, ale myślę, że nawet bez ceramiki Tudor skanibalizowałby wtedy starszego brata.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

No ten wygląda super. Jeśli ta przepowiednia się sprawdzi, to będzie numerem 1 na liście zakupowej.

Aczkolwiek aż nie chce mi się wierzyć, żeby wypuścili takiego BB. Cykop i mercedes?? Rozumiem, że klimaty vintage, ale myślę, że nawet bez ceramiki Tudor skanibalizowałby wtedy starszego brata.

Czy ja wiem czy by skanibalizował. Chyba nie miałby co kanibalizować, modelom vintage Rolexa nie zagrozi Tudor za 10-15k bo kupuje je inna grupa docelowa. Suby 5-digits.. też nie sądzę. Mógłby co najwyżej skanibalizować Black Baya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupa jest zbyt ważna dla współczesnego Rolexa by zasiliła budżetowego Tudora, poza tym BB nadal jest hitem. Stawiam na coś z zielonym ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB w rozmiarze 41mm jest hitem rynku wtórnego raczej. Ciekaw jestem na ile BB58 jest hitem. Sprzedaż jego jest reglamentowana co nieco może zaciemniać obraz realnego popytu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia dzisiejszego info ze na bb58 czeka się około 7 miesięcy. Wiec Tudor idzie droga roexa


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nic takiego, bo firma pracuje na identyfikację marki, a nie na mylenie z Roleksem. Proste wskazówki - owszem, dlaczego nie. Raczej bez lupy, powiedzmy z datą i w małej kopercie. Gdzieś tam jakiś czerwony wiersz na tarczy. Wtedy załatwi wszystkie lepsze hommages Roleksów z lat 50., (typu Mk.II) jednocześnie nie podszywając się pod oryginał. Kupowałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia dzisiejszego info ze na bb58 czeka się około 7 miesięcy. Wiec Tudor idzie droga roexa

I to mnie nieco śmieszy . To oznacza że produkują ograniczone ilości ???!!! Jak limited edition ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB w rozmiarze 41mm jest hitem rynku wtórnego raczej. Ciekaw jestem na ile BB58 jest hitem. Sprzedaż jego jest reglamentowana co nieco może zaciemniać obraz realnego popytu...

BB w każdym rozmiarze będzie hitem tak długo, jak długo kolejne, nieco wyedukowane zegarkowo pokolenie klientów zbierających na SUBa, wybierze coś tak bliskiego oryginałowi zamiast jakiegoś no name homara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB w każdym rozmiarze będzie hitem tak długo, jak długo kolejne, nieco wyedukowane zegarkowo pokolenie klientów zbierających na SUBa, wybierze coś tak bliskiego oryginałowi zamiast jakiegoś no name homara.

Pewnie tak jest jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB 41 jest akurat tak samo bliski oryginałowi Submarinera, jak pełnowymiarowy okręt podwodny. To jest krowa morska... BB model 58, owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby BB58 miał logo Rolexa plus odrobine lepsza branse to kosztowałby 30 nawet na aluminium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB 41 jest akurat tak samo bliski oryginałowi Submarinera, jak pełnowymiarowy okręt podwodny. To jest krowa morska... BB model 58, owszem.

Noszę ceramicznego SUBa na przemian z 14060M i Tudorem 41 i nie mam z tym problemu ...każdy z nich jest moim ulubionym diverem i każdy wygrywa dla mnie ze współczesnymi SMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę ceramicznego SUBa na przemian z 14060M i Tudorem 41 i nie mam z tym problemu ...każdy z nich jest moim ulubionym diverem i każdy wygrywa dla mnie ze współczesnymi SMP

O każdym zegarku który wymieniłeś mogę napisać świetny. Poza tym smpc i Tudor na tyle różne że mogą być w jednej kolekcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O każdym zegarku który wymieniłeś mogę napisać świetny. Poza tym smpc i Tudor na tyle różne że mogą być w jednej kolekcji ;)

Fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.