Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ze zdjęć to chrono maja więcej vintydzu w vintydzu ale mogą się podobać.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wrażenie pozostanie na długo.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wrzucę na bazarek, to u źródła podam, że nówka 58 na pasku jest u mnie na sprzedaż. cena z metki minus 10%. Dokładnie taki jak u kolegi pablo122.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie, czy ktoś wie ile kosztuje bransoleta do BB gmt?

Dziękuję z góry

Pozdrawiam Ł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witajcie. Mam pytanie, czy ktoś wie ile kosztuje bransoleta do BB gmt?

Dziękuję z góry

Pozdrawiam Ł

Około 3400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wrzucę na bazarek, to u źródła podam, że nówka 58 na pasku jest u mnie na sprzedaż. cena z metki minus 10%. Dokładnie taki jak u kolegi pablo122.

W Kruku z marszu  -20 %, zegarki na stanie w każdym salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie ma teraz sensownego :)

Witajcie. Mam pytanie, czy ktoś wie ile kosztuje bransoleta do BB gmt?

Dziękuję z góry

Pozdrawiam Ł

O ile nie musi być to koniecznie z tymi pseudonitami a np bardziej podoba ci się od BB na ecie to ja sobie dokup. Będzie taniej

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku z marszu  -20 %, zegarki na stanie w każdym salonie.

Nie 58.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się sprawdził, zresztą po to ma taką komplikację. post-57210-1553354763,9514_thumb.jpeg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tegorocznych premierach nowych modeli cieszę się jeszcze bardziej, że mam ten zegarek :) Po dłuższej przerwie czas na bransolete.

 

288yzxz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć guma trochę mi do stylu tego zegarka nie pasuje to i tak zamierzam kupić i przekonać się jak wypadnie na żywo takie zestawienie. Może na wakacje będzie w sam raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. I dobrze, że teraz taki widok pozwala odciągnąć myśli od tego co na poprzednich stronach.

 

Przez tydzień byłem z córkami na nartach. Pomyślałem, że po powrocie nacieszę oczy nowymi modelami i, jak co roku, pozwolę sobie na wybór najciekawszego egzemplarza. Takiego, który chciałbym oglądać u siebie na nadgarstku. No więc, wróciłem, otworzyłem butelkę ulubionego wina, uśpiłem dzieci, siadam zadowolony, odpalam pakiet prasowy, Hodinkee, forum i... no co za kupa. Pojawiło się w ogóle coś fajnego?

Edytowane przez Jan M. Krawczyk

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wstrzymuję z pełną oceną do oględzin na żywo. Pamietam, że Chrono na renderach mi się nie podobał, a na żywo okazał się naprawdę fajnym zegarkiem.

post-13089-0-26680700-1553447132_thumb.jpeg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wygląda całkiem ciekawie. Nie rozumiem tego całego hejtu.. być może oczekiwania były większe, bo wszyscy czekali na submarinera, a tutaj takie coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzeczkę podniosły hity z zeszłego roku jak GMT, fifty eight czy bronze. Swoją drogą minął rok i nadal nie można komfortowo kupić hitów , no może poza bronze który po początkowym wow zaczął być często na wtórnym . Ciekawe czy to celowa zagrywka Tudora jak i Rolexa aby odcinać kupony bo sprzedaż przecież idzie świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie tylko kwestia oczekiwań. Jako młody rodzic nie miałem problemu z określeniem co mi ten P01 przypomina. To jest ewidentnie Black Bay o poranku, z pełną pieluchą. No, nie wiem co musiałoby się stać, żeby na żywo wyglądał fajnie. Po genialnym 58? Ech. Ale nie tylko Tudor tak słabo się zaprezentował. Na razie na świeżo przeglądam materiały, ale szału nie ma :/


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.