Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu w Kruku było 15 % rabatu na zegarki, ale dostępność danych modeli to inna sprawa. Teraz najbliżej na czarny piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając 58 i GMT które wszędzie się sprzedają , choć jest ich ciut więcej jakby teraz , to standardowe black bays nie są dostępne teraz w Kruku ale to chyba wynika z tego że nie są to ciepłe bułki w PL . W Europie leżakują po naprawdę dobrych cenach

Edytowane przez speedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup BB Chrono - te są na miejscu, zaproponowano mi rabat 15% na podstawie zapytania ofertowego, liczyłbym na 20% na Black Friday :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie przeliczył - wiele osób czeka na Black Friday i po prostu może się okazać, że nie zdążysz. 15% to całkiem porządny rabat, a jakbyś po negocjował osobiście i zapłacił gotówką a nie kartą to może jeszcze coś urwiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tudora nie, 13-15 daja nawet na to, co w gablocie (złote tarasy). Ja sam czekam na czarny piątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi - poważnie zastanawiam się nad zakupem z 15% rabatem chociaż przy tej cenie dodatkowe 5% to prawie 1000 zł a czarny piątek blisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.

 

Czy ktoś z Was śledzi ceny przez cały rok? Pytam, ponieważ sporo firm (nie mówię tu o zegarkach), przed czarnym piątkiem podnosi ceny, a co za tym idzie mamy rabat nie taki jak nam się wydaje (np 25%<), "tylko" np 15%


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Rabaty to są chyba na stock, a wielu modeli u Kruka to dawno nie widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nasz czarny piątek w PL to trochę taka ściema. Sam lubię kupować na promocjach, cieszę się jak coś kupię taniej. Ale jak mi naprawdę na czymś zależy to płacę cenę regularną i nie kombinuje. Na pewno rabaty będą na rzeczy, które się słabo sprzedają a pewnie i tak będzie jak napisał @Maks 3.

Wiele razy się oszukałem, czekałem na jakąś promocję na np: fajne buty i owszem promocja się pojawiała, ale został tylko najmniejszy rozmiar albo jakaś słaba kolorystycznie wersja.

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi - poważnie zastanawiam się nad zakupem z 15% rabatem chociaż przy tej cenie dodatkowe 5% to prawie 1000 zł a czarny piątek blisko...

Jak Ci zależy na zegarku to po prostu kup, ponieważ różnie może być. Może się okazać, że Kruk wszystkie modele BB Chrono sprzedał i będziesz czekał pół roku.

Znając Kruka w czarny piątek najlepiej sprzedające się modele schowają do sejfu a rabaty dadzą na to co im zalega na stocku.

Edytowane przez Michal8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie . Poza 58 oraz GMT salony w Europie są pełne Tudorow , załadowane pod sufit .Tyle że nie w PL bo u nas nie schodzą jak ciepłe bułki .

Rabat na chrono 15% to i tak żadna okazja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.

 

Czy ktoś z Was śledzi ceny przez cały rok? Pytam, ponieważ sporo firm (nie mówię tu o zegarkach), przed czarnym piątkiem podnosi ceny, a co za tym idzie mamy rabat nie taki jak nam się wydaje (np 25%<), "tylko" np 15%

W Kruku  na BB  79230N   cena  15190zł  utrzymuje sie od dłuższego czasu, dostępnosc to inna sprawa.  Dla porownania TH podniósł ostatnio ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może czy Tudor ma osobną fabrykę czy zegarki produkowane są w fabryce Rolex'a?


Jeżeli pytanie było co niestosowne to przepraszam ....  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie

 

Tudor ma główną "fabrykę" w budynku Rolexa. Jak nie nadąża z produkcją, to pracownicy Rolexa pomagają w składaniu zegarków. W tekście jest też napisane: If more in-house movements than usual are required, this work is outsourced to external workshops - czyli posiadają jakieś zewnętrzne struktury/podwykonawców(?).


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tudor zamierza odświeżyć serię classic, Day date, style, prince? Zrobić "poor man" datejusta na inhousie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tudor zamierza odświeżyć serię classic, Day date, style, prince? Zrobić "poor man" datejusta na inhousie?

 

Raczej nie. Tudor za to sprzedaje nowe Date+Day na rynek azjatycki, bo tam się dobrze sprzedają. Tyle że nie na in-house - bo i po co? :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odświeżony prince, na inhousie, z gładkim, bądź karbonowym bezelem do wyboru, ala datejust, ale za pół ceny lub mniej byłby petarda i dobrze by się sprzedawał.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne, Tudor to nie Longines.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może, czy w komplecie z BB Chrono na skórzanym pasku jest granatowe nato? Na stronie Kruka pisze ze w komplecie jest dodatkowy pasek, jak pytałem na miejscu w Katowicach odpowiedzieli że nie ma. Bardzo mi się podoba zegarek na tym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zastanawiałem się nad wersją na bransolecie, to NATO nie było. Zdaje się, że Tudor już nie dodaje pasków NATO do zestawów.

Ale nie wiem na 100% jak jest z wersją na pasku. Przypuszczam, że tak samo.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mała rzecz, a cieszy ;-)

post-34987-0-31907700-1573313976_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.