Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ja nosze 46mm codziennie, także w gmt pokładam duże nadzieje :) BB58 był jednak za mały na przymiarkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnie dwie doby po 1 sekundzie do przodu na BB58 :)

 

Tak - to naprawdę świetny zegarek....

 

Co do chrono to tam próbowałem między czasie. Część butików zaznacza ze produkt na zamówienie ale jak pisałem to otrzymywałem odpowiedz ze niedostępny i nie wiedzą kiedy będzie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnie dwie doby po 1 sekundzie do przodu na BB58 :)

 

Tak - to naprawdę świetny zegarek....

 

Co do chrono to tam próbowałem między czasie. Część butików zaznacza ze produkt na zamówienie ale jak pisałem to otrzymywałem odpowiedz ze niedostępny i nie wiedzą kiedy będzie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moj swiezy gmt rowniez +1s. Chlopaki trzymaja forme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój leżący aktualnie w aparcie superocean heritage II 24-26 sekund na dobę :D Oddając śmiałem się, ze po miesiącu noszenia nie trzeba zmieniać w nim czasu z zimowego na letni :D

 

Coś jest spodziewanego na Basel? Jakieś liftingi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodliwe może w PL. Za granicą można bez problemu kupić zarówno GMT jak 58. Rolexa nie można kupić nigdzie poza grey market.

W UK (Szkocja) niekoniecznie tutaj trochę trzeba poczekać :)

Na GMT na bransolecie 3 miesiące na pasku dostępne od ręki. 58 ponad pol roku czekania.

Tutaj niektóre Tudory są ogólnie ciężko dostępne, ja na swojego zwyklego czarnego BB czekałem ponad 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UK przez Brexitową zawieruchę i zamieszanie z kursami wypadło z obiegu ;-).

Tylko w tym roku widziałem obydwa w kilku krajach śródziemnomorskich. Może Rolex postanowił Tudorami pocieszyć strapionych brakami professionali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrono w kategorii nowe widzę ca 1200 subów w tym 200 bez daty oraz 80 Tudor fifty eight.

Oczywiście to są tylko statystyki, liczba dostępnych od ręki to pewnie inna kwestia . Ale widać że rynek jest załadowany subami a fifty eight jest deficytowy.

I nie ma dla mnie znaczenia czy można kupić z grey czy AD. Grey ma towar z AD a nie od producenta czyniąc AD sprzedawcą klasycznych modeli oraz niechodliwych professionali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jest na chrono bo nie ma u AD , Tudor jest zamiast Rolexa do kupienia u AD więc mniej go na chrono - chyba logiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w 58 poprawili już materiał (inny odcień) bransolety. Pamiętam jakiś czas temu recenzję, w której była o tym mowa. Tu także świeżo o tym pisali, są też zdjęcia. https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Erolexforums%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D717593&share_tid=717593&share_fid=7591&share_type=t&link_source=app


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze. Nie wiem nawet czy traktują to jako obszar do poprawki. Przy Tudor GMT pepsi też jest minimalnie inny odcień , może to wynika z technologicznych uwarunkowań...

 

Biznesowo , po co mieliby to robić , fifty eight na bransolecie schodzi jak świeża bułeczka przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jest na chrono bo nie ma u AD , Tudor jest zamiast Rolexa do kupienia u AD więc mniej go na chrono - chyba logiczne

Może tak było kilkadziesiąt lat temu. Dzisiaj konkurencja wśród ceramicznych diverów jest spora i klient ma z czego wybierać . Tudor poszedł swoją drogą nie opierając się modzie tylko tworząc coś w klimacie vintage, jako bonus dając swoim klientom arcydokladny inhouse.

Zamiast Submarinera ktoś kupi Seamastera czy Super Ocean.

Oczywiście jeśli ktoś chce mieć Rolexa to nic innego mu tego nie zastąpi . Dzisiejszy konsument to nie konsument który kupuje półśrodki , młodzi chcą mieć od razu to czego pragną .

A to że Rolex czy Tudor rozgrywają rynek pare kroków do przodu...no cóż wiele marek powinno wyciągać wnioski i uczyć się.

Edytowane przez jacek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jest na chrono bo nie ma u AD , Tudor jest zamiast Rolexa do kupienia u AD więc mniej go na chrono - chyba logiczne

Ja bym jednak doszukiwal sie porownan i wyciagal wnioski w ramach jednej marki. Tym bardziej jesli za wzor mamy Rolexa. To troche tak jakby porownywac sytuacje rynkowa Pepsi i Dr. Peppera. :-)

 

Tak czy siak (pewnie desmo masz jakas czesc racji) grupa Rolexa doskonale rozgrywa klientow.

 

Milej niedzieli,

B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jest na chrono bo nie ma u AD , Tudor jest zamiast Rolexa do kupienia u AD więc mniej go na chrono - chyba logiczne

No ja tych najbardziej poszukiwanych Tudorów u AD nie widzę.... Z wyjątkiem, jak wspominałem Tel Avivu ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie miesiąc miodowy trwa. Do tego stopnia, że miałem się zapisać na Suba, ale jakoś kompletnie nie czuję potrzeby.

 

Owsi8Yn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie miesiąc miodowy trwa. Do tego stopnia, że miałem się zapisać na Suba, ale jakoś kompletnie nie czuję potrzeby.

 

 

Piekny zegarek! Gdybys dal jeszcze jakies ciemne tlo (np. butelkowa zielen?), byloby cudnie!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny zegar ze złotymi akcentami (no, skłamałbym: jeszcze Kontiki Date z jasną tarczą i zlotymi akcentami...), który mi się nie nudzi i nie mdli mnie od tego złota :P

BTW: od białego złota lub srebra też może zemdlić, jak udowodnił ostatnio Ronaldo...

 

IMG-20200106-103446.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Rafi, chociaż biorę poprawkę na to, że piszesz z "krainy sarkazmu" :P

Ten pasek mi bardziej podchodzi niż oryginalny skórzany. A bransoleta czeka na razie na cieplejsze dni...

 

ostrybb58.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledr bb58 bardzo mi sie podoba, jest w sam raz. BB41 to jednak grubasek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledr bb58 bardzo mi sie podoba, jest w sam raz. BB41 to jednak grubasek :D

Ze dwa lata gryzłem się, czy brać BBRed (a właściwie burgundowy), ale zawsze, jak przymierzałem, to myślałem, że szybko odechce mi się nosić taką cegłę...

Rozmiar BB58 i burgundowy bezel - to by był hit...

Ale przymierzałem od kolegi GMT i rozmiar wydawał się OK, chociaż to też 41mm...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.