Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jazda...

IMG-20200117-133806.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jazda...

 

Swietny!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega bibbi i Michał93 robili ustawki: zegarki te same, auta też, tylko ręce nieco inne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno - GMT Green Matcha Time. Nie samymi zegarkami czlowiek zyje :-)399f844005bd5f2b9db34f6c0d1dcd75.jpg

Edytowane przez bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega bibbi i Michał93 robili ustawki: zegarki te same, auta też, tylko ręce nieco inne;)

Masz wprawne oko Sherlocku ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega bibbi i Michał93 robili ustawki: zegarki te same, auta też, tylko ręce nieco inne;)

No ja w dziecinstwie nie dojadalem...

 

A propos naszych konczyn - wiecie jak sie nazywa reka boksera?

 

Fight Łapa hahahaha

Edytowane przez bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornelius

Czy miał ktoś styczność z modelem 1926? Na yt mało informacji, a zegarek wizualnie bardzo mi się podoba i cena wydaje się być atrakcyjna. Zastanawiam się czy znalazłem super okazję czy jednak jest powód dla którego niewiele się o tym modelu mówi?

 

Zdjęcie poglądowe z ablogtowatch. Com6188688f1beb3d1db983a73f8a9a2d57.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wprawne oko Sherlocku ;)

To mocno śmierdząca sprawa...... :D

 

Michal93 ...  bibbi.... ;)

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Karol S. approves  :lol:

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mocno śmierdząca sprawa...... :D

 

Michal93 ...  bibbi.... ;)

Trzej przyjaciele z boiska: skrzydłowy (Michal93), bramkarz (bibbi) i łącznik (...?! :ph34r: ),

Żyć bez siebie nie mogą, dziarscy i nierozłączni... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie utrudniacie mu życie... nie dość, że tyle kont pozakładał , musi pamiętać co gdzie pisał, pamiętać o „pożyczaniu” innej ręki do zdjęć to teraz jeszcze różne samochody będzie musiał załatwić...toż to robota na pełen etat.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobrze wiedziec, ze sie swietnie bawicie. Ale bawicie sie czyims kosztem. Jestem na forum od 12.2019, na forum “sciagnal” mnie jeden z kolegow forumowiczow - jesli chce niech sie ujawni. I naprawde nie bawia mnie powtarzajace sie insynuacje po prawie kazdym wpisie, ze jestem jednym z wcielen jakiegos kolegi Lotusa vel Lotosa vel Orlena.

 

Jestem “gowniarzem” w stazu na forum, ale oceniajac po dodatkach rocznikow do nickow, jestem w topie zaawansowania wiekowego forumowiczow. W dziecinnych zagrywkach troche nie mam juz swiezosci.

 

Jesli jest tu jakis moderator, a patrzac na Wasz staz pewnie macie z nim dobry kontakt, to moze “widzi” adresy IP z jakich “ja i moje wcielenia” piszemy i uwolni Was od spiskowych teorii dziejow. Przynajmniej jesli chodzi o mnie.

 

Pozdro,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie utrudniajcie mu życie... nie dość, że tyle kont pozakładał , musi pamiętać co gdzie pisał, pamiętać o „pożyczaniu” innej ręki do zdjęć to teraz jeszcze różne samochody będzie musiał załatwić...toż to robota na pełen etat.

Kolega desmo natrętnie wykazuje obawy a powiadam, nie ma powodu. Kolega bibbi jest z mojego polecenia, znamy sie juz 25 lat, wiec poprosze o zaprzestanie insynuacji. Zreszta jak widzialem, bibbi szybko sie zniechecil a przeciez nie o to chodzi. Forum powinno zachecac i poszerzac swoje grono, rozwijac sie i szerzyc wiedze. A jak ktos ma jakies domysly, niech sie wpierw upewni nim zacznie ferować wyroki.

Edytowane przez Undziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega desmo natrętnie wykazuje obawy a powiadam, nie ma powodu. Kolega bibbi jest z mojego polecenia, znamy sie juz 25 lat, wiec poprosze o zaprzestanie insynuacji. Zreszta jak widzialem, bibbi szybko sie zniechecil a przeciez nie o to chodzi. Forum powinno zachecac i poszerzac swoje grono, rozwijac sie i szerzyc wiedze. A jak ktos ma jakies domysly, niech sie wpierw upewni nim zacznie ferować wyroki.

Fajnie to próbujesz rozegrać , ale to się nie uda.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś styczność z modelem 1926? Na yt mało informacji, a zegarek wizualnie bardzo mi się podoba i cena wydaje się być atrakcyjna. Zastanawiam się czy znalazłem super okazję czy jednak jest powód dla którego niewiele się o tym modelu mówi?

 

Zdjęcie poglądowe z ablogtowatch. Com

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Jak wrzuciłeś to sobie aż trochę o nim poczytałem, bo robi bardzo dobre wrażenie

 

Ogólnie chyba wszelkie tulłocze i inne profeszonale mają tu większe branie, niż dresłocze, więc pewnie stąd cisza...

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzuciłeś to sobie aż trochę o nim poczytałem, bo robi bardzo dobre wrażenie

 

Ogólnie chyba wszelkie tulłocze i inne profeszonale mają tu większe branie, niż dresłocze, więc pewnie stąd cisza...

Jaki to dresswatch, typowe edc, casual. To że wiele osób traktuje divery i toolwatche jako edc to nie znaczy, że pierwotny styl 1926 traci rację bytu. ;)

 

Pytanie co autor chce się dowiedzieć na temat tego zegarka? Jaja wersja ety tam siedzi? Czy przyzwoicie wykonany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od konfiguracji. Tak samo Datejust, PP Nautilus, czy AP RO to z założenia edc, a nie dress watche. Choć mogą być całe w brylantach.

 

Złoto w subie, czy brylanty w Daytonie nie robią z niej dress watcha moim zdaniem.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornelius

Ciekaw jestem czy na żywo robi również dobre wrażenie co na zdjęciach. Mechanizm 2824 więc standard. Wersja kamykami faktycznie bardziej wieczorowa, ale np ten ze zdjęcia nosiłbym jak najbardziej na codzień. (smart casual)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.