Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Wersje w stali zdecydowanie EDC, ale te bicolory, zwłaszcza z brylantami, dla mnie zdecydowanie zbyt strojne na codzienne noszenie... podoba mi się rozpiętość rozmiarów, bo po pierwsze każdy znajdzie coś pod swój nadgarstek (a można też kombinować - większy EDC, mniejszy dress), a po drugie można stworzyć parkę dla swojej parki były tu nawet kiedyś tematy o poszukiwaniu pary zagarków dla niego i dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przecieki:D

 

 

 

 

 

 

Z Twojego fotoszopa :)? Jeszcze przystaw tam suwmiarkę, żeby było jasne, że to fiftiejt GMT LGBT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego fotoszopa :)? Jeszcze przystaw tam suwmiarkę, żeby było jasne, że to fiftiejt GMT LGBT :)

Ta LGBT, a jakby była fuksja, to kolejki na 30 lat:D

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też trochę dziwi mała popularność 1926. Dokładnie ten, który pokazał kolega @Cornelius zdarzyło mi się mierzyć. Tarcza robi świetne wrażenie, wskazówki i indeksy wyglądają bardzo dobrze. Mam do niego jedno zastrzeżenie, uszy są za szerokie. Przy 40 mm, 22 mm w uszach nie wygląda dobrze na ręku, na moim w każdym razie.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przecieki:D

 

Marek, a nie przeciekła Ci tam mniejsza wersja bez daty - czyli kolorowy BB58?

 

IMG-20200123-154554.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, a nie przeciekła Ci tam mniejsza wersja bez daty - czyli kolorowy BB58?

 

 

GMT bez daty nigdy nie będzie, po co komu taki zegarek , a w mniejszej kopercie to za jakieś 6 lat - może więcej. Najpierw musi być batman przecież ;)

 

Innych kolorów zaś bb58 nie chciałbyś tak w głębi duszy, bo zaczęło by Ci nagle przeszkadzać coś w swoim i chciałbyś kupić inny - po co się tak męczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT bez daty nigdy nie będzie, po co komu taki zegarek , a w mniejszej kopercie to za jakieś 6 lat - może więcej. Najpierw musi być batman przecież ;)

 

Innych kolorów zaś bb58 nie chciałbyś tak w głębi duszy, bo zaczęło by Ci nagle przeszkadzać coś w swoim i chciałbyś kupić inny - po co się tak męczyć :D

No coś w tym jest, ale mój mi ciągle pasuje, nawet do złota się przyzwyczaiłem i polubiłem. Inne kolory mogłyby być - czasem dobrze kiedy jest wybór i nie zawsze trzeba z wszystkich opcji od razu korzystać :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT bez daty nigdy nie będzie, po co komu taki zegarek , a w mniejszej kopercie to za jakieś 6 lat - może więcej. Najpierw musi być batman przecież ;)

 

Innych kolorów zaś bb58 nie chciałbyś tak w głębi duszy, bo zaczęło by Ci nagle przeszkadzać coś w swoim i chciałbyś kupić inny - po co się tak męczyć :D

Ty zostań psychoterapeutą, bo tak pięknie czytasz w duszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Pierwsze przecieki:D

Niezłe, ale osobiście trzymam kciuki za coś bardziej konwencjonalnego:)

 

CNwhPSu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innych kolorów zaś bb58 nie chciałbyś tak w głębi duszy, bo zaczęło by Ci nagle przeszkadzać coś w swoim i chciałbyś kupić inny - po co się tak męczyć :D

 

Jak nie przymierzając jest w Seiko, ostatnimi czasy zwłaszcza :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ze złotymi akcentami mogłoby być ciekawiej

Nie zgodzę się. Gilt, faux patina - nie pamiętam kto pierwszy to wymyślił, ale dzisiaj już każda marka ma zegarek w takim stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udawana patyna też mi generalnie nie leży, ale złocenia? Zwłaszcza tak nienarzucające się, jak w bb58? Dla mnie bomba w tym zegarku - nadają taki ciepły charakter i podkreślają subtelnie przynależność do linii heritage

 

Oczywiście wyobrażam sobie zrobienie typowego surowego toolwatcha w mniejszej kopercie, co też byłoby dla niektórych fajne (pytanie, czy jednak surowy toolwatch nie powinien być duży?), ale ja wybieram tego malucha ze złotymi dodatkami

 

Podoba mi się ten styl, tak jak w Nereidzie, która jednak jest dość spora

post-97650-1579847992,3253_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

w tym modelu jest eta w wersji top?

Tak. I bardzo dobrze się sprawuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nosi na tym NATO? Ja się nie umiem przekonać :/ Mam wrażenie, że sam zegarek jest za duży do tego paska i nie leży stabilnie na ręce. Ale ja to chyba z definicji mam jakiś problem z NATO ;)

Jak założylem pierwszy raz to jakoś... słabo. Ale po dwóch dniach bardzo mi przypasowało. Krótko mówiąc, trzeba sie przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, ale osobiście trzymam kciuki za coś bardziej konwencjonalnego:)

 

 

A tu przewidywania z Horology House:

post-97650-1579985089,2441_thumb.jpgpost-97650-1579985083,0632_thumb.jpgpost-97650-1579985075,4951_thumb.jpg

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny kolor bezela. 

 

Szkoda, że to tylko tak, na niby  :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież BBR wyglada „identycznie”.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.