Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę, proszę piękny i dodatkowy świetny stan zachowania - chyba ktoś dbał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newcomer :)

Co w rodzinie, to nie zginie. Gratulacje!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że Kolega Wadim ściągnie nam na forum nie jeden jeszcze wypasiony zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki... mroczny rycerz :P  Jeszcze wczoraj wieczorem cyknięte, ale BabyBB w każdym świetle wygląda dobrze - jak każdy BB :D

 

mroczny-rycerz.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnemu /bb58  we wszystkim ładnie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Tudorek robi robote!  :wub:

 

post-24476-0-47812500-1582030929_thumb.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS

Tak serio to cieszę się szczęściem Kolegów i chętnie oglądam foty, bo jest piękny

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ja do nowych Tudorów mam dwie uwagi. Te pseudo nity są zbędne, poprzednia bransoleta jest fajniejsza. Do tego różnica w kolorze, między kopertą a bransoletą. Niestety raczej nic z tego nie poprawią przy okazji Basel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newcomer :)

 

"Polecam użytkownika @pablo122. Dobry kontakt, szybka transakcja. Interesy z nim to czysta przyjemność" :D

 

 

Co w rodzinie, to nie zginie. Gratulacje!

 

Otóż to!

 

Czuję, że Kolega Wadim ściągnie nam na forum nie jeden jeszcze wypasiony zegarek 

 

Prorocze słowa? Plan jest taki, by w weekend przywieźć dwa całkiem różne zegarki, jeden dla mnie, jeden potencjalnie dostępny dla forumowiczów - ale nie zapeszajmy :P

 

@tbn

Teraz przez ten koronawirus w Chinach i utrudnienia w eksporcie/imporcie, może się okazać, że dziwnym trafem kolor i jakość stali w bransoletach zacznie się zgadzać z tą stosowaną w kopercie ;) 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje świentych Tudorów i nieśmiało zapisze się do klubu ze swoim "maluchem":

 

PHJ7PRS.jpg

 

Coś czuję, że bardzo się polubimy, mój nadgarstek to jakieś 16 - 16, 5 więc rozmiar jest okej, 38 moooże było by bardziej okazałe jednak jako takie EDC, a w zasadzie zegarek na każdą okazję, bo i do marynarki czasem go założę z jakimś pachem jest super, nie za gruby, nie za wielki, jednym słowem SUPER. Marka zawsze mnie fascynowała, do końca wiem czemu, ale chciałbym żeby to nie był jedyny Tudor w mojej kolekcji.

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluje świentych Tudorów i nieśmiało zapisze się do klubu ze swoim "maluchem":

 

 

 

Coś czuję, że bardzo się polubimy, mój nadgarstek to jakieś 16 - 16, 5 więc rozmiar jest okej, 38 moooże było by bardziej okazałe jednak jako takie EDC, a w zasadzie zegarek na każdą okazję, bo i do marynarki czasem go założę z jakimś pachem jest super, nie za gruby, nie za wielki, jednym słowem SUPER. Marka zawsze mnie fascynowała, do końca nie wiem czemu, ale chciałbym żeby to nie był jedyny Tudor w mojej kolekcji.

 

Czyli 36 mm, a więc prawdziwie męski rozmiar  :D Mam, chwalę sobie, wielokrotnie polecałem. Będzie Kolega zadowolony. Bardzo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 36 mm, a więc prawdziwie męski rozmiar :D Mam, chwalę sobie, wielokrotnie polecałem. Będzie Kolega zadowolony. Bardzo ;)

Zazwyczaj nosiłem 42 - 40, ale miałem też odczynienia z różnymi zegarkami vintage i doszedłem do wniosku, że mój ideał to 38/40, ale 2mm w dół lub górę też są całkiem spoko.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży naprawdę dobrze na Twoim nadgarstku. Ten mniejszy m.zd. ma idealne proporcje. Niestety duży nie robi już takiego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, trzydziestkiszóstki są bardzo fajne ;)

Dzięki! Na pewno się polubimy :) Twoja też jest świetna, przez to, że jest jasna wygląda masywniej, bardziej 38. Jakiś oysterdate też mi się marzy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym prawdziwie męskim rozmiarem, to bym nie przesadzał  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Małe jest piękne ;-)

post-34987-0-72727600-1582375893_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.