Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

.... Rolex ma wyższą jakość..........

 

Ale ma szerokie uszy !   :P  :D  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ma szerokie uszy !   :P  :D  :o

Bo to zegarek robol, musi mieć szerokie karczycho :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz spory margines tolerancji jakości ;)

Już samo wykończenie satli w kopercie to duży skok jakości na korzyść Rolexa.

Indeksy z platyny i białego złota kontra metal- co tu porównywać.

 

Bez dwóch zdań Rolex ma wyższą jakość choć to nie jest jakaś przepaść. Zdecydowanie nie powiedziałbym, że Tudor to jakość Rolexa.

Po prostu miałem kilka Rolexów i to co piszesz ma znaczenie tylko na papierze i może w swietle galerii.

Kilka "mikronów" złota czy platyny, robi róznice jakosciową? Serio?

Wiem co może Cię wprowadzać w błąd. To co odejmuje Tudorowi 1000pkt od zajebistości, Rolexowi dodaje to bransoleta. Moim zdaniem bransoleta (inny odcien, pseudo retro) szpeci 58.

Dodatkowo ceramika robi wowefekt, natomiast spasowanie elementów i przedewszystkim całokształt Tudor to jakość Rolexa

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miałem kilka Rolexów i to co piszesz ma znaczenie tylko na papierze i może w swietle galerii.

Kilka "mikronów" złota czy platyny, robi róznice jakosciową? Serio?

Wiem co może Cię wprowadzać w błąd. To co odejmuje Tudorowi 1000pkt od zajebistości, Rolexowi dodaje to bransoleta. Moim zdaniem bransoleta (inny odcien, pseudo retro) szpeci 58.

Dodatkowo ceramika robi wowefekt, natomiast spasowanie elementów i przedewszystkim całokształt Tudor to jakość Rolexa

 

Nie o ilość kruszcu oczywiście mi chodzi :)

 

Powiem tak: uwzględniając stosunek jakości do ceny to Tudor bije Rolexa bez dwóch zdań.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wątek jakości, przy diverach segmentu Rolex, Omega, Breitling czy Tudor nie ma zasadniczych różnic jakościowych. Wszystkie te marki robią solidne i atrakcyjne divery które nie posiadają słabych punktów w jakości wykonania. Koperty, tarcze, mechanizmy oraz bransolety to najwyższa półka na rynku. O zakupie decydują indywidualne preferencje, zasobność portfela oraz prestiż marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem tak: uwzględniając stosunek jakości do ceny to Tudor bije Rolexa bez dwóch zdań.

Zgadzam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprosiłem przedwczoraj o weryfikację statusu zamówienia z grudnia, to otrzymałem odpowiedź, że w bieżacym roku nie zrealizowali ani jednego zamówienia na bb58 :)

Kruk Galeria Krakowska

Katowice twierdzą, że też nie mieli ani jednego w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady Tudor pod makro będzie prezentował się nie gorzej albo lepiej niż Rolex. Wynika to m.in z tego że kontrola jakości komponentów może być wyższa ze względu na niższą produkcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o ilość kruszcu oczywiście mi chodzi :)

 

Powiem tak: uwzględniając stosunek jakości do ceny to Tudor bije Rolexa bez dwóch zdań.

Seiko też ;)

Podobnie jak VW Lamborghini ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko też ;)

Podobnie jak VW Lamborghini ;)

 

Co kolega ma do Lamborghini ;):D


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba w tym samym czasie i ostał się Tudor. Raczej zegarki nieporównywalne, ale nie ze względu na jakość tylko kierunek

 

tez mam oba i sie utrzymuje, mialem bbr'a i sie nie utrzymał kiedy sub sie pojawił ale bronzo wróciło nowe i sa dwa

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam oba i sie utrzymuje, mialem bar i sie nie utrzymał kiedy sub sie pojawił ale brono wróciło nowe i sa dwa

Hwat...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co odejmuje Tudorowi 1000pkt od zajebistości, Rolexowi dodaje to bransoleta. Moim zdaniem bransoleta (inny odcien, pseudo retro) szpeci 58.

 

Wg. mnie, bransoleta Tudora jest bardzo ładna, jak również wygodna. Zgadzam się, że Rolexowi nie dorównuje, ale to wynika bardziej z faktu, że branzoleta Rolexa jest tak dobrze dopracowana. 

Tutaj duża prośba do Tudora o możliwość mikroregulacji bransolety "on the go". Jest to warte bardzo dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wątek jakości, przy diverach segmentu Rolex, Omega, Breitling czy Tudor nie ma zasadniczych różnic jakościowych. Wszystkie te marki robią solidne i atrakcyjne divery które nie posiadają słabych punktów w jakości wykonania. Koperty, tarcze, mechanizmy oraz bransolety to najwyższa półka na rynku. O zakupie decydują indywidualne preferencje, zasobność portfela oraz prestiż marki.

Jakbyś trzymał w ręku te zegarki to nie napisałbyś że bransoleta Breitlinga jest podobnej jakości do Rolexa a jakbyś je nosił to pewnie zauważyłbyś czym różni się branosoleta z mikroregulacją w standardzie.

A najwyższa półka na rynku jest jeszcze w innym miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś trzymał w ręku te zegarki to nie napisałbyś że bransoleta Breitlinga jest podobnej jakości do Rolexa a jakbyś je nosił to pewnie zauważyłbyś czym różni się branosoleta z mikroregulacją w standardzie.

A najwyższa półka na rynku jest jeszcze w innym miejscu...

Wszystkie divery tych marek legły na moim nadgarstku .Każda ma drobne niedociągnięcia . Żadna nie jest pozbawiona wad. Ogólna ocena jakościowa jest natomiast bardzo wysoka.

Mesh Brajtka jest wyśmienity , zapinka nieco słabsza . Tak samo jak w Rolexie super regulacja ale zapięcie na cały nadgarstek spory minus.

 

Mechanizmy: Rolex ma najstarszy i odstaje od konkurentów ale z drugiej strony jest sprawdzony . Konkurenci poszli mocno do przodu oferując dokładniejsze werki i dłuższe power reserve.

Podsumowując , te marki idą jakościowo łeb w łeb co nie znaczy że nie ma różnic .

Edytowane przez jamesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurenci poszli mocno do przodu oferując dokładniejsze werki i dłuższe power reserve.

 

Kto oferuje werki dokłądniejsze od Rolexa? 

I jak można być dokładniejszym przy takiej skali produkcji werków jak u Rolexa?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto oferuje werki dokłądniejsze od Rolexa?

I jak można być dokładniejszym przy takiej skali produkcji werków jak u Rolexa?

Coaxial nowego Seamastera czy inhouse w Tudor zbierają pochlebne opinie expertow oraz entuzjastów w porównaniu do 3130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus 2 alert :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coaxial nowego Seamastera czy inhouse w Tudor zbierają pochlebne opinie expertow oraz entuzjastów w porównaniu do 3130

 

Z całym szacunkiem ale "zbieranie pochlebnych opinii" to nie to samo co produkcja miliona zegarków rocznie z dokładnością +- 2 sekundy w każdym egzemplarzu ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus 2 alert :D

Uhmmm...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.