Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ipod napisał:


Yes Sir !!! ?

Gratuluję :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2020 o 18:04, Scaut napisał:

Gmt pączkują na wiosnę ;)

 

A propos nich.... miał ktoś z nim problem ze zmianą daty??? Dużo się o tym czyta w sieci...

Tak ja miałem. Aktualnie zegarek jest na serwisie, przedłużył się już o kilka miesięcy z powodu wirusa. Bardzo częsty problem z tego co mówiła pani w AD. Z tego powodu nawet na jakiś czas wstrzymali dostarczanie tych zegarków. Także problem spory. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie pomysł gdzie znaleźć ten parciany pasek do bb36? nie miałem go w kupionym zestawie,  była tylko bransa i ten brązowy skórzany. 

13 godzin temu, tommly napisał:

Gratuluję :)

A jaką to metodą dedukcji? Że od Bartka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2020 o 18:04, Scaut napisał:

Gmt pączkują na wiosnę ;)

 

A propos nich.... miał ktoś z nim problem ze zmianą daty??? Dużo się o tym czyta w sieci...

Tu do poczytania na temat problemów z datownikiem w GMT.

https://forums.watchuseek.com/f23/tudor-gmt-date-wheel-issue-once-more-4899023.html

https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=739542&highlight=tudor+gmt+date+problem

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, mario1971 napisał:

Panie... ale tu angylski trza znać... ja nie pojemaju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Scaut napisał:

Panie... ale tu angylski trza znać... ja nie pojemaju ?

Kopiuj wklej ;)

https://translate.google.pl/

A w przypadku najnowszych wyszukiwarek możesz włączyć sobie automatycznego translatora :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
2 godziny temu, ipod napisał:

A macie pomysł gdzie znaleźć ten parciany pasek do bb36? nie miałem go w kupionym zestawie,  była tylko bransa i ten brązowy skórzany. 

 

W Kruku kiedyś o niego pytałem. Parę tygodni czekania i z tego co pamiętam 600-700 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał:

Kopiuj wklej ;)

https://translate.google.pl/

A w przypadku najnowszych wyszukiwarek możesz włączyć sobie automatycznego translatora :)

? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ipod napisał:

A jaką to metodą dedukcji? Że od Bartka?

A jakoś tak się zbiegło w czasie, no i ten sam model, nieczęsto dostępny na rynku wtórnym :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ipod napisał:

A macie pomysł gdzie znaleźć ten parciany pasek do bb36? nie miałem go w kupionym zestawie,  była tylko bransa i ten brązowy skórzany. 

 

Nie tak dawno był na OLX za dwie stówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.05.2020 o 20:23, Majk2 napisał:

Tak ja miałem. Aktualnie zegarek jest na serwisie, przedłużył się już o kilka miesięcy z powodu wirusa. Bardzo częsty problem z tego co mówiła pani w AD. Z tego powodu nawet na jakiś czas wstrzymali dostarczanie tych zegarków. Także problem spory. 

Przykra sprawa. Długo go miałeś od zakupu do awarii? Daj znać jak będzie z powrotem u Ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś GMT na granatowej skórze? Może ktoś polecić coś ciekawego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Scaut napisał:

Przykra sprawa. Długo go miałeś od zakupu do awarii? Daj znać jak będzie z powrotem u Ciebie. 

Zegarek z września 2019 ale ja go miałem od październik a na serwis poszedł jakoś 2 tygodnie przed rozpoczęciem się tego zamieszania z wirusem w Europie. Narazie czekam ale już wiem, że to ostatni mój Tudor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie będzie trzymał czasu to kupić bez wskazówek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dokładność, to temu mechanizmowi nic zarzucić nie można.  Problem z datą owszem się pojawia, nie będę się tu bawił w kolegę Lotusa z określeniem (rzadko, sporadycznie czy powszechnie).

Można też wybrać starszy model na Ecie. Te akurat są przez tudora świetnie wyregulowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ze stycznia 20 jeszcze zipie... ;) Breitling trzymał mój w serwisie miesiąc i nie zrobił nic.  Potem kolejny miesiąc i dopiero udało się ogarnąć temat. Więc przy 5ciu latach gwarancji w Tudorze jakoś ten problem zmiany daty nie jest dla mnie powodem do niekupowania GMT ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się GMT od ponad roku, bardzo fajny zegarek z dużą precyzja chodu. Przed zakupem znałem opinie o problemach z datą i serwisowaniem mechanizmu, ale ponoć w JLC odpadają indeksy, Omega nie trzyma czasu, Rolex przewartościowany, Longines jedzie tylko na reedycjach i tak dalej i tak dalej. Zapewne kilka miesięcy czekania na wykonanie serwisu to trochę długo, ale to chyba nie największy problem, zważywszy że zegarek jest odsyłany do centralnego serwisu, procedura centralnego serwisowania w innych markach jest podobna, a ponadto nałożył się na to ten przeklęty wirus.  Obecne czasy nie są normalne, wiec trochę wyrozumiałości nam się przyda, na fryzjera też czekam drugi miesiąc i pewnie jeszcze trochę sobie poczekam, a to taka prosta usługa serwisowa.?

Nie mam absolutnie żadnego zamiaru bronić GMT i problemów ze zmianą daty w niektórych egzemplarzach ( może ktoś pokusi się o zrobienie ankiety ilu spośród forumowych użytkowników GMT miało a ilu nie miało problemu z datą) ale w mojej Omedze pękła sprężyna, co właściwie też nie powinno się wydarzyć i z tego powodu nie zamierzam dyskryminować ani tego modelu ani marki, wręcz przeciwnie jeszcze bardziej zaczyna mi się podobać następny model. 

GMT to nie jest zły zegarek, cieszmy się z jego posiadania.  (póki zmienia poprawnie datę) ???

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2020 o 22:12, ipod napisał:

Wypada się przywitać. Do tej pory tylko czytelnik. Teraz pełnoprawne ?
To generalnie przez was tak się stało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Muszę gdzieś namierzyć opcję przymiarki tego modelu. Mega mi się podoba na zdjęciach.. Kilka razy myślałem o zakupie ale w ciemno nie za bardzo. Napiszcie jak Wam się nosi Black Bay 36 mm? 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bez obrazków coś lecimy od jakiegoś czasu... Każdy pretekst do wrzucenia BB58 jest dobry:

 

IMG-20200508-112213.jpg

19 godzin temu, nixon111 napisał:

Muszę gdzieś namierzyć opcję przymiarki tego modelu. Mega mi się podoba na zdjęciach.. Kilka razy myślałem o zakupie ale w ciemno nie za bardzo. Napiszcie jak Wam się nosi Black Bay 36 mm? 

Z obu rozmiarów, które przymierzałem, jednak 41mm bardziej gada do mnie. Trochę za mały ten 36, a nadgarstek mam 18,5cm.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał:

Tak bez obrazków coś lecimy od jakiegoś czasu... Każdy pretekst do wrzucenia BB58 jest dobry:

 

 

Z obu rozmiarów, które przymierzałem, jednak 41mm bardziej gada do mnie. Trochę za mały ten 36, a nadgarstek mam 18,5cm.

 

Kiedyś mierzyłem 41 i właśnie jakoś mnie nie przekonał. Tarcza była jakaś za duża, zbyt pusta. Teraz noszę Datejusta 36 i myślę, że ten Tudor ma szansę mi przypaść do gustu. Na zdjęciach wygląda bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 18,5 i wszystko co ma poniżej 39mm wygląda mówiąc delikatnie za małe. Miałem na łapie kilka 35 i 36 i nic, ciągle za małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to size 42 ?1ED13BA2-1FC9-4CE8-A0BC-432BA7C06232.thumb.jpeg.d53f0f19f93bac58129bf9b5d3d7ee66.jpeg

 

a to size 38 ?A02EB66E-C3E5-45B1-8763-7DA7DE350747.jpeg.03cc50523ce3ae08c2533c8314ab3bad.jpeg

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do starej miłości na weekend.
Od czasu kiedy posiadam 58 nie był noszony.

ff801da2add7f7aa593e04eb838f0217.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.