Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, ASTRAL napisał:

Tudor P01 "po przejściach".
Zaledwie roczny egzemplarz postarzony przez zmianę koloru lumy na vintage'owy plus nadanie "zmęczonego" wyglądu kopercie i paskowi.

 

Wygląda faktycznie wintydżowo....

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

????????????

Teraz nie trzeba się tłumaczyć z wydania kwoty 5 cyfrowej na taj brzydki zegarek. Można udawać, że po dziadku...

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ma nie tylko brzydki, ale i zniszczony zegarek.
 
Od wczoraj ten komentarz wywołuje uśmiech na mojej twarzy.
Brzydal nawet bez tych zabiegów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, P01 jest brzydki jak noc (nowy jak i poharatany), choć całkiem dobrze układa się na nadgarstku.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200610_125543.jpg

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten GMT.

 

Niestety coraz częściej na różnych forach pokazują się wpisy o problemach z datownikiem. Tudor za każdym razem wymienia w ramach gwarancji werk na nowy...

 

https://forums.watchuseek.com/f23/black-bay-gmt-service-5198909.html


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał:

Fajny jest ten GMT.

 

Niestety coraz częściej na różnych forach pokazują się wpisy o problemach z datownikiem. Tudor za każdym razem wymienia w ramach gwarancji werk na nowy...

Dokładnie, lata lecą, a nie słychać, aby firma wdrożyła procedury serwisowe.

Pewnie kiedyś to ogarną, do końca gwarancji jest jeszcze kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał:

Fajny jest ten GMT.

 

Niestety coraz częściej na różnych forach pokazują się wpisy o problemach z datownikiem. Tudor za każdym razem wymienia w ramach gwarancji werk na nowy...

 

https://forums.watchuseek.com/f23/black-bay-gmt-service-5198909.html

Przerobiłem temat dogłębnie przed zakupem(po zakupie w sumie tez ) . Jeden gość zrobił nawet na jednej z grup Tudora ankietę dla użytkowników Gmt. W seriach produkowanych od listopada/grudnia 2019 problem z data praktycznie nie występuje. Wcześniejsze sztuki maja awaryjność na poziomie 18%. 
Oczywiście zakup tego modelu tylko z aktywna gwarancja wchodzi w grę. Jeden z ciekawszych sportowych zegarków na rynku. 

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerobiłem temat dogłębnie przed zakupem(po zakupie w sumie tez ) . Jeden gość zrobił nawet na jednej z grup Tudora ankietę dla użytkowników Gmt. W seriach produkowanych od listopada/grudnia 2019 problem z data praktycznie nie występuje. Wcześniejsze sztuki maja awaryjność na poziomie 18%. 
Oczywiście zakup tego modelu tylko z aktywna gwarancja wchodzi w grę. Jeden z ciekawszych sportowych zegarków na rynku. 
Wierzę Ci. Jednak awaria w co piątym zegarku powoduje, że każdy właściciel GMT siedzi jak na rozgrzanym grillu, a potencjalni nabywcy biją się z myślami; brać, czy iść w inne modele/marki. Na bazarku są ze trzy sztuki, to także o czymś świadczy. Ale raz jeszcze podkreślę - sam zegarek wizualnie jest świetny. Niestety zamontowany mechanizm jeszcze niejednego posiadacza doprowadzi do podwyższonego ciśnienia.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mario1971 napisał:
3 godziny temu, Scaut napisał:
Przerobiłem temat dogłębnie przed zakupem(po zakupie w sumie tez ) . Jeden gość zrobił nawet na jednej z grup Tudora ankietę dla użytkowników Gmt. W seriach produkowanych od listopada/grudnia 2019 problem z data praktycznie nie występuje. Wcześniejsze sztuki maja awaryjność na poziomie 18%. 
Oczywiście zakup tego modelu tylko z aktywna gwarancja wchodzi w grę. Jeden z ciekawszych sportowych zegarków na rynku. 

Pokaż więcej  

Wierzę Ci. Jednak awaria w co piątym zegarku powoduje, że każdy właściciel GMT siedzi jak na rozgrzanym grillu, a potencjalni nabywcy biją się z myślami; brać, czy iść w inne modele/marki. Na bazarku są ze trzy sztuki, to także o czymś świadczy. Ale raz jeszcze podkreślę - sam zegarek wizualnie jest świetny. Niestety zamontowany mechanizm jeszcze niejednego posiadacza doprowadzi do podwyższonego ciśnienia.

Jasne. Zgadzam się. W tym sporcie nie może być hasła pod tytułem „jest ryzyko jest zabawa”. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliby wypust bez daty i święty spokój. Do tego byłby jeazcze ładniejszy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał:

Fajny jest ten GMT.

 

Niestety coraz częściej na różnych forach pokazują się wpisy o problemach z datownikiem. Tudor za każdym razem wymienia w ramach gwarancji werk na nowy...

 

https://forums.watchuseek.com/f23/black-bay-gmt-service-5198909.html 

U mnie już 3 tydzień po serwisie i jak na razie problemów nie ma. Niestety nie powiedzieli mi jakich napraw dokonali. Z drugiej strony jak Tudor wyeliminuje problem z datownikiem a Tobie trafi się wadliwy to masz unikat :)

Edytowane przez Majk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Majk2 napisał:

U mnie już 3 tydzień po serwisie i jak na razie problemów nie ma. Niestety nie powiedzieli mi jakich napraw dokonali. 

A nie wymienili jak to mają w standardzie całego mechanizmu na nowy?  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazłeś informacje że wymiana mechanizmu to ich standard?


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli, że teraz zegarek działa. Był sprawdzony w serwisie i parę dni u AD. Nie wchodziłem w szczegóły bo większość obsługi to sprzedawcy, którzy nie mają zbyt dużego pojęcia o zegarkach ale sprzedawcy wyjątkowej urody :) wysokie, blond Norweżki można zapomnieć po co się przyszło bo nie samymi zegarkami człowiek żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych problemów z datownikiem nie zauważyłem, a mój GMT jest na bazarku tylko i wyłącznie z powodu zmiany kolekcji


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Lotus napisał:

Gdzie znalazłeś informacje że wymiana mechanizmu to ich standard?

Informacje bezpośrednio od użytkowników z  WUS i TRF.

11 minut temu, lukebor napisał:

Ja tam żadnych problemów z datownikiem nie zauważyłem, a mój GMT jest na bazarku tylko i wyłącznie z powodu zmiany kolekcji emoji1.png

🤞👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ok czyli nie jest to standard a jedynie opinie internautów .

Sporo było spekulacji na ten temat od wymiany mechanizmów po lubrykant etc.

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje przekazane z serwisu użytkownikom, którzy przesłali do Tudora zegarki z wadą datownika: nie naprawiamy tylko wymieniamy cały mechanizm na nowy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.