Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Majk2 napisał:

Powiedzieli, że teraz zegarek działa. Był sprawdzony w serwisie i parę dni u AD. Nie wchodziłem w szczegóły bo większość obsługi to sprzedawcy, którzy nie mają zbyt dużego pojęcia o zegarkach ale sprzedawcy wyjątkowej urody :) wysokie, blond Norweżki można zapomnieć po co się przyszło bo nie samymi zegarkami człowiek żyje.


Tudor GMT to jeden z nielicznym modeli którym wiele trzeba wybaczyć . Data lubi przeskoczyć,     grubasek , szpara między kopertą a paskiem .

Natomiast jest to świetny zegarek jako całość od którego trudno oderwać wzrok na nadgarstku. Solidne GMT w kolekcji. 
Jedyne co mnie dziwi to fakt, że trzepany na bazarku jak w wirniku.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lotus napisał:


Tudor GMT to jeden z nielicznym modeli którym wiele trzeba wybaczyć . Data lubi przeskoczyć,     grubasek , szpara między kopertą a paskiem .

Natomiast jest to świetny zegarek jako całość od którego trudno oderwać wzrok na nadgarstku. Solidne GMT w kolekcji. 
Jedyne co mnie dziwi to fakt, że trzepany na bazarku jak w wirniku.

Tutaj wyjątkowo zgadzam się z Tobą. Poza tym ze ref na bransolecie jest perfekcyjnie dopasowany i nic nie odstaje, bransoleta nie „hałasuje”etc . Od siebie dodam ze Pod względem technicznym jest Top. Dzień w dzień robi maks -1. A pomimo tego ze na nadgarstku grubasek to l2l jest na tyle komfortowy ze da się go bardzo wygodnie nosić. Nie widzę konkurencji u innych producentach w tym budżecie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest fantastyczna ponieważ łagodnie opada na dłoń i ergonomicznie przylega do nadgarstka. Zegarek w tym zestawieniu prezentuje się fenomenalnie.Duży minus brak regulacji .

Co do mechanizmów , inhouse Tudora to standard Rolex+.

5 minut temu, Scaut napisał:

Tutaj wyjątkowo zgadzam się z Tobą. Poza tym ze ref na bransolecie jest perfekcyjnie dopasowany i nic nie odstaje, bransoleta nie „hałasuje”etc . Od siebie dodam ze Pod względem technicznym jest Top. Dzień w dzień robi maks -1. A pomimo tego ze na nadgarstku grubasek to l2l jest na tyle komfortowy ze da się go bardzo wygodnie nosić. Nie widzę konkurencji u innych producentach w tym budżecie 😉


Jesli Twój robi -1 tzn że miałeś pecha. Inhouse chodzi praktycznie na 0.

 

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mario1971 napisał:

Informacje przekazane z serwisu użytkownikom, którzy przesłali do Tudora zegarki z wadą datownika: nie naprawiamy tylko wymieniamy cały mechanizm na nowy.

Tak tak , wymieniają na nowy a stary w prezencie doklejony w foliowym woreczku.😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mario1971 napisał:

Informacje przekazane z serwisu użytkownikom, którzy przesłali do Tudora zegarki z wadą datownika: nie naprawiamy tylko wymieniamy cały mechanizm na nowy.


a ok. internauta się pochwalił co mu odpisali . Dzięki za sprostowanie 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablo122 napisał:

Nie wiem czy gmt bez daty by wypaliło


już wyjaśniam: bez daty byłoby równie atrakcyjnie , nie tylko dlatego że na tarczy sporo się dzieje ale również dlatego że tarcza jest osadzona bliżej szkiełka niż w regularnych 41mm.

Natomiast datownik wyjątkowo się broni w tym modelu, pod względem estetyki, czytelności oraz dodaje trochę vintage. 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Nie no spoko, usunąć z zegarka GMT jego główną funkcjonalność i zastanawiać się nad estetyką...


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT bez daty nie daje pełnej funkcjonalności, to miałem na myśli. Poza godziną chciałbym wiedzieć jaki jest dzień w ustawionej na zegarku innej strefie czasowej, w której aktualnie przebywam. Data wtedy zmienia się za czasem „lokalnym”.


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania dot GMT. Czy wymieniają cały mechanizm, czy tylko cały mechanizm zmiany daty? Jak długo trwał serwis od momentu oddania do odbioru?

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, zasadas napisał:

Mam dwa pytania dot GMT. Czy wymieniają cały mechanizm, czy tylko cały mechanizm zmiany daty? Jak długo trwał serwis od momentu oddania do odbioru?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Wg wypowiedzi użytkowników z WUS oraz TRF do 12 tygodni oczekiwania. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej flustrujące wpisy dotyczyły GMT które wracały po raz drugi na serwis z tą samą wadą. To mogłoby oznaczać konstrukcyjne defekty mechanizmu.

Tudor nigdy sam nie wydał oficjalnego oświadczenia , co może nie jest niczym szczególnym, jednakże to powoduje spekulacje czy nowe wypusty są już pozbawione tej usterki.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brąziak:OI000z470.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Coraz śmielej chodzi za mną taki łysy 41mm. Ktoś wie czy lug-2-lug jest takie samo jak w BB z kolorowymi bezelami?

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50mm jeśli mnie pamięć nie myli


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 E tam... Szara koszulka z różowymi spodniami wcale się nie gryzie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lotus napisał:

Najbardziej flustrujące wpisy dotyczyły GMT które wracały po raz drugi na serwis z tą samą wadą. To mogłoby oznaczać konstrukcyjne defekty mechanizmu.

Tudor nigdy sam nie wydał oficjalnego oświadczenia , co może nie jest niczym szczególnym, jednakże to powoduje spekulacje czy nowe wypusty są już pozbawione tej usterki.

Miałeś,  sprzedałeś, miał defekty ?Ja użytkuje wiele miesięcy i nic podobnego się nie dzieje, trochę to dziwne....

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego defektu nie doświadczyłem choć czytałem że problem istnieje.Nie wiem jaka jest skala

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to wszyscy  wiemy jaka jest skala Twojej wiedzy eksperckiej 😁...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zdecydować czy 58 lepiej na bransie czy pasku. Obie wersje świetne. 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.