Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że niby wcześniej kupowało się Tudora bo był tani ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dalej cena jest atrakcyjna. Jeśli zestawimy ją z tym co otrzymujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex i Omega tez drozeja. Zakupy z Chrono24 rowniez, z uwagi na wzrost kursu. Na Tudora nasz rodzimy importer przynajmniej caly czas oferuje rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał:

Ale że niby wcześniej kupowało się Tudora bo był tani emoji16.png??

Patrząc na  ostatnie ceny BB41  , 58 czy GMT , to dość niska cena. Ale jeśli zaczniemy się kręcić koło 18-20k, za te modele, to już nie jest tak różowo. 

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Tudor równa do Omegi... Tanio już było.

Ale spojrzmy na to zagadnienie z innej strony - kupujac ktorys z popularnych modeli Tudora „raczej” sie nie straci (w razie potrzeby/checi pozegnania sie z zegarkiem). Przy czym w tym przypadku „raczej” to +raczej+ „na pewno”.
@All - jak dalsze wrazenia z przecieku premiery? IMHO jakosc zdjeci i folia mocno zubozaja ten zegarek. Wrazenie „live” bedzie o wiele lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się dużo bardziej podoba stary model, bo ma „to coś” - podobają mi się te złote smaczki nowy (a przynajmniej to co wychodzi z przecieków i wizualizacji) dla mnie za zimny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to szału nie ma - oryginalna kolorystyka jakoś bardziej do mnie przemawia.

Może w naturalnym świetle będzie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonwatch tez rok temu był za 16-18, teraz już 22k ;) Tudor w moich oczach mocno zyskał po zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...patrząc na tego nowego Tudora (jeżeli to jest to :) ). Jakoś do mnie nie trafia chociaż może po obmacaniu na żywo... Wracają trochę do ostatnich referencji Tudor Submariner jakoś wspomniano wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze bedzie ciekawie. Cena bedzie oscylowala pewnie w okolicach 16-17k. Minus, powiedzmy, 10% rabatu. Na zywo i bez folii zapewne bedzie robil bardzo dobre wrazenie. Bedzie mial przeciwnikow wsrod milosnikow klasycznego BB58, ale chyba bedzie bestsellerem. Tym bardziej, ze caly swiat wyczekuje JAKIEGOKOLWIEK nowego modelu z grupy Rolex.

Sam uwielbiam Pelasie, ale przy moim nadgarstku jest nieosiagalna. BB58 Blue moze byc „tym czyms”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja, w tym kolorze jeszcze bardziej nawiązuje do Submarinera i rolexowego i tudorowego.

Bomba!

 

W dniu 27.06.2020 o 13:07, ledr napisał:

Domyślam się, że mieszane uczucia dotyczą ceny - tu masz sporo tańszą gumę: https://vanguardstraps.com/collections/black-bay-fifty-eight/products/black-bay-58-rubber-strap

 

Szczerze mówiąc bardziej mnie zastanawia czy taka guma pasuje do klimatu vintage. Moim zdaniem najbardziej i chyba tylko z gum to tropic i taki zamówiłem, ale martwi mnie szpara między teleskopem, a kopertą, a tutaj to dopasowanie robi robotę. 

Tak czy siak dzięki za link/cynk 👊😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pablo122 napisał:

Dla mnie rewelacja, w tym kolorze jeszcze bardziej nawiązuje do Submarinera i rolexowego i tudorowego.

Bomba!

 

 

Szczerze mówiąc bardziej mnie zastanawia czy taka guma pasuje do klimatu vintage. Moim zdaniem najbardziej i chyba tylko z gum to tropic i taki zamówiłem, ale martwi mnie szpara między teleskopem, a kopertą, a tutaj to dopasowanie robi robotę. 

Tak czy siak dzięki za link/cynk 👊😎


na lato ceramika i np guma.

aluminium i vintage nie idzie z gumą.

w tym kontekście problem spasowania gumy jest podprobelmem.

rekomendacja jest ostateczna i bez możliwości apelacji.

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.