Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Wenxiang85 na insta wstawil dodatkowe  foty i wideo bb58 blue. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wenxiang85 na insta wstawil dodatkowe  foty i wideo bb58 blue. 

Zgodnie z przypuszczeniami - na lepszej jakosci zdjeciach zegarek wyglada swietnie. Szczegolnie jesli ktos lubi proste srodki wyrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lotus napisał:


na lato ceramika i np guma.

aluminium i vintage nie idzie z gumą.

 

 

Pełna zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej czekam na bikolora 58


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kupa. Teraz przez najbliższe 5 lat będą rypać to co poprzednio tylko w mniejszym rozmiarze. Dobrze że mam klasyczną burgundową wersję na ecie. To będzie klasyk.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, bibbi napisał:

 

 

frajerski krok Adriana no ale cóż, bloger i youtuber a nie dziennikarz, różnica jest - byle się klikało

 

Co do zegarka - nie wzbudza u mnie żadnych emocji

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wzbudza zdecydowanie mniejsze, niż poprzedni 58, bo podobały mi się złote smaczki i czerwony trójkąt zadowoleni powinni być ci, dla których pierwszy 58 był za bardzo „dressy” i oczekiwali bardziej „tool” - no to jest. Na plus niebieska tarcza - szanuję, że „mniejsza linia” nie jest tylko klonem podstawowych bb, tylko w mniejszej kopercie i na nowym mechanizmie. Dla każdego coś miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rethel napisał:

Ciekawe czy dotarł do Polski. Może będą obdzwaniać osoby zapisane na BB58...

@Szyszkops może to było w najnowszej dostawie do Katowic? :)

 

Myślę, że do Polski dotrze zdecydowanie później ;) Dzwonić raczej nie będą, ale może ktoś zapisany na zwykłego przerzuci zaliczkę na nowego. Tym bardziej, że nie wiadomo, który model pojawi się w salonie pierwszy - może pojedyncze sztuki niebieskiego będą szybciej, niż dawno zamówione czarne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, że to jest bardziej prawdopodobny scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Szyszkops napisał:

U mnie wzbudza zdecydowanie mniejsze, niż poprzedni 58, bo podobały mi się złote smaczki i czerwony trójkąt emoji846.png zadowoleni powinni być ci, dla których pierwszy 58 był za bardzo „dressy” i oczekiwali bardziej „tool” - no to jest. Na plus niebieska tarcza - szanuję, że „mniejsza linia” nie jest tylko klonem podstawowych bb, tylko w mniejszej kopercie i na nowym mechanizmie. Dla każdego coś miłego emoji846.png

 

Mam dokładnie takie same odczucia, jakbym miał kupować to poprzedniego.

Ciekawe kiedy zaczną i o ile wypuszczać butikowe edycje 58, taki zielony jak dla harrodsa mógłby być ciekawy


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w kolejce najpierw czeka czerwony bb 58 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

W przypadku starego 41mm, kolejność wychodzenia była czerwony->niebieski->czarny. Trzymajmy kciuki, żeby w 58 było dokładnie na odwrót i już za rok wyjdzie fajny 58😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tą nowość na kilku stronach i dalej nie przemawia do mnie tak jak pierwszy BB58 czy też BB41czarny na który jestem zapisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
16 minut temu, Szyszkops napisał:

Pierwszy Ci się nie podoba ;)?

W dniu premiery zrobił pozytywne wrażenie, później dość szybko mi się "opatrzył" do kolejnego czarnego zegarka. Czarny nie jest zły, ale wzorcem Black Baya jest dla mnie gilt i burgund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, vitriol napisał:

W dniu premiery zrobił pozytywne wrażenie, później dość szybko mi się "opatrzył" do kolejnego czarnego zegarka. Czarny nie jest zły, ale wzorcem Black Baya jest dla mnie gilt i burgund.

Pod drugim zdaniem, zwłaszcza pod jego drugą częścią podpisze się czteryma łapyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navy Blue kreuje się mocno technicznie w porównaniu do pierwszej wersji BB58 z cieplejszym wizerunkiem.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.