Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Na FB grupie tudora już się ludzie chwalą zakupami ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy już są na chrono i po ile

Na FB grupie tudora już się ludzie chwalą zakupami

Nie trzeba było czekać do wieczora - już można nabyć z chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tennessee ktoś kupił nawet przed premierą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta 58 jest skazana na sukces. Nowy niebieski wygląda interesująco.

Najważniejsza modyfikacja to niebieska tarcza. Producent skorygował błąd z wersji 41mm który w konfiguracji niebieski bezel czarna tarcza nie był wielkim sukcesem 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lotus z całą moją sympatią do Ciebie, czy serio każdy Twój post musi sprawiać wrażenie eksperckiej analizy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, jak się tak dłużej poprzygląda, toż to ładny zegarek jest. :) Taki surowy - jak Pelagos, ale z bardziej zwartą sylwetką. Niczego mu nie brakuje, złotka tym bardziej. ;)

TUDOR BLACK BAY FIFTY EIGHT NAVY BLUE STEEL BRACELET - M79030B-0001

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Szyszkops napisał:

@Lotus z całą moją sympatią do Ciebie, czy serio każdy Twój post musi sprawiać wrażenie eksperckiej analizy emoji6.png?


Nie musi🤓


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Niebieski Pelagos 39/40mm byłby ciekawszą propozycją.

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. Trzeba docenić, że Tudor proponuje miłośnikom niebieskiego aż 3 zegarki różniące się istotnymi użytkowo cechami ( data, rozmiar, materiał ) . Jak ktoś chce idealną replikę 9401/0 to lepiej szukać oryginału. Zawsze to mniej oklepany wybór niż współczesna niebieska 300-tka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Zagalopowałeś się w tych analizach, w Pelagosie chodzi przede wszystkim o rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lotus napisał:

 

Najważniejsza modyfikacja to niebieska tarcza. Producent skorygował błąd z wersji 41mm który w konfiguracji niebieski bezel czarna tarcza nie był wielkim sukcesem 

Dla jednych to banalna kolorystyka, a dla mnie zmiana tarczy na niebieską to krok w dobrą stronę. 

 

106296475_10163842013790707_5433162942846249281_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, vitriol napisał:

Zagalopowałeś się w tych analizach, w Pelagosie chodzi przede wszystkim o rozmiar.

Tobie chodzi o rozmiar innym chodzi o Tytan a mnie przeszkadza data. Każdy z tych elementów jest inaczej adresowany w obydwu modelach BB. Dlatego się uzupełniają. Swoją drogą Tytan z użytkowego punktu widzenia niweluje kwestię rozmiaru , z dziurą w tarczy nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

L2L nic nie zniweluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny 58 blue.

Podzielam pozytywne komentarze, wyglada bardzo świeżo. W sam raz na letnią premierę. Może na jesień burgundy...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najwcześniej jesień przyszłego roku

Katowice mówią, że nie mają fizycznie i oczywiście nic nie wiedzą

Mówią też, że spore zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Katowice mówią, że nie mają fizycznie i oczywiście nic nie wiedzą

Mówią też, że spore zainteresowanie

Czy ktos zna cene? Wiem, ze prawie taka sama jak dotychczasowego BB58, ale cenybtego ostatniego zmienily sie jakis czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno do czarnego mają dorzucać niebieskiego za pół ceny....

Zgadza sie - za pol ceny... Sub’a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, bibbi napisał:


Czy ktos zna cene? Wiem, ze prawie taka sama jak dotychczasowego BB58, ale cenybtego ostatniego zmienily sie jakis czas temu.

Czarny BB58 15190 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Obserwuję wysyp zdjęć i relacji na FB i Instagramie dotyczący tej "premiery" i myślę sobie, że... "MIAŁ BYĆ GMT w 39mm", a nie BB58 w nowym kolorze... Dodajmy w jednej wersji, a nie np. całe trio kolorystyczne, z czarnym, niebieskim, czerwonym bezelem.

 

Jak dla mnie premiera od niechcenia i nie podpinam się do hype'u, który obecnie towarzyszy niebieskiemu BB58.  IMO widać że bez targów w Bazylei jesteśmy wygłodniali nowości.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MasterMind napisał:

... Obserwuję wysyp zdjęć i relacji na FB i Instagramie dotyczący tej "premiery" i myślę sobie, że... "MIAŁ BYĆ GMT w 39mm", a nie BB58 w nowym kolorze... Dodajmy w jednej wersji, a nie np. całe trio kolorystyczne, z czarnym, niebieskim, czerwonym bezelem.

 

Jak dla mnie premiera od niechcenia i nie podpinam się do hype'u, który obecnie towarzyszy niebieskiemu BB58.  IMO widać że bez targów w Bazylei jesteśmy wygłodniali nowości.

Ta pseudo nowość to taki tygodniowy kotlet. Jest bo jest ale...


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, nicon napisał:

 

No fakt, z tego głodu wszystkie portale zegarkowe zgłupiały, na YT recenzje po 15min co to nowego się zmieniło xD. BTW na co polujesz po DJ36, DD czy Sub/GMT? Swoją drogą dość szybko się go pozbyłeś, a niby taki graal, Tudor DD chyba dłużej wytrzymał ;).

 

:D Pozwól że na to pytanie odpowiem treściwie w temacie Rolexa, by nie zaśmiecać Tudorowcom działu :D

 

12 minut temu, swierszczu napisał:

Ta pseudo nowość to taki tygodniowy kotlet. Jest bo jest ale...

 

Też tak sądzę, trochę to źle świadczy o stanie rzeczy na ten moment. Wydaje mi się, że zamknięcie w domach sprawiło, że ludzie są naprawdę głodni czegokolwiek, co jest "nowe" i trochę słabo, że producenci to wykorzystują wykonując plan minimum.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.