Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to bardzo dobry ruch Tudora, na burgunda czy  gmt jeszcze przyjdzie czas. Zegarek w dobrym wykonaniu, nawet jako uzupełnienie czarnego .Oczywiście jest w bardzo przystępnym dla większości przedziale cenowym. Jak dla mnie premiera na plus.🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina niebieskiego Tudorka że mamy sezon ogórkowy . Poza tym 58 to już klasyka więc nowy model zwyczajnie budzi zainteresowanie branży. 

In dłużej oglądam fotki tym bardziej blue mnie przekonuje. To jest 1:1 alternatywa dla suba bez daty z tym że w wakacyjnej wersji.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie wina niebieskiego Tudorka że mamy sezon ogórkowy . Poza tym 58 to już klasyka więc nowy model zwyczajnie budzi zainteresowanie branży. 
In dłużej oglądam fotki tym bardziej blue mnie przekonuje. To jest 1:1 alternatywa dla suba bez daty z tym że w wakacyjnej wersji.

Nie myslalem, ze sie kiedys zgodze. Ale sie zgadzam. I wreszcie cos od siebie, a nie ze swiata opinii objawionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą alternatywą 1:1 to bym nie szarżował, na pewno jest to dobra propozycja, ale nie ekwiwalent suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor nie jest i nigdy nie będzie prawdziwą alternatywą SUBa bo nie leży to w interesie Rolexa. Bywa jego namiastką jeśli cena R jest barierą, choćby psychologiczną, bywa przystankiem w drodze do Rolexa, bywa uzupełnieniem Rolexa , jeśli ktoś szuka innych kolorów czy materiałów...Tym bardziej gdy za niebieskiego Rolexa trzeba zapłacić cztero lub nawet dziesięcio krotnie więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafnie to podsumowałeś Robercie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
Też tak sądzę, trochę to źle świadczy o stanie rzeczy na ten moment. Wydaje mi się, że zamknięcie w domach sprawiło, że ludzie są naprawdę głodni czegokolwiek, co jest "nowe" i trochę słabo, że producenci to wykorzystują wykonując plan minimum.


Trochę inaczej do tego podchodzę. Jestem raczej zwolennikiem sprawdzonych wzorów, a nie prześcigania się nowościami. BB to już chyba "flagowiec" Tudora, bardzo udany model, pozwolę sobie na górnolotność - ikona firmy. Tyle tylko, że wersja full size z inhousem może być dla wielu osób za duża. Dlatego według mnie to świetnie, że w ramach tak udanej stylistyki zrobili taki sam mniejszy zegarek.
Jestem na TAK, gdybym tylko nie miał Suba...

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netu:
339c60a6bdb6c8b966680ca50763fafd.jpg

Orientuje się ktoś, czy w zestawie jest pasek NATO, czy są po prostu 3 różne wersje bez dodatków?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 różne wersje, w każdej tylko jeden pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko . Czy ktoś w Trojmiescie lub w   W-wie ma 58 na bransie żeby przymierzyć i porównać ze starszym i większym bratem :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 różne wersje, w każdej tylko jeden pasek

Dzięki, Tomku.
Szkoda, bo dawne zestawy dawały możliwość zabawy z paskami, a NATO Tudora jest naprawdę dobrej jakości.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dokupić, nato rok temu kosztowało ok. 700 PLN.

Ale fakt, czarny BB58 najczęściej nosiłem na fabrycznym nato, był idealnie do niego dobrany.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tommaso napisał:

Można dokupić, nato rok temu kosztowało ok. 700 PLN.

Ale fakt, czarny BB58 najczęściej nosiłem na fabrycznym nato, był idealnie do niego dobrany.

 

 

 

Tu jest fajna alternatywa i nie za 7stów

https://bulangandsons.com/collections/strap/products/deluxe-nylon-nato-watch-strap-black-one-stripe-bronze

 

Podejrzewam, że do niebieskiego już się szyje, bo chłopaki są na bieżąco.

Mają np genialną skorkę do niebieskiego bronze z brązową klamerką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie to samo, system regulacji długości paska na zapięciu Tudora jest genialny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał:

To jest też fajna alternatywa w normalnej cenie: https://www.crownandbuckle.com/straps-by-type/chevron-watch-straps.html

 

34 minuty temu, Tommaso napisał:

 

Potwierdzam, mam dwie sztuki do Pama i sobie chwalę. Ale nie są tak miękkie jak oryginalne nato Tudora.

 

Pucowac się 😁

Zamowiliście (nie paski) ?

Blu baya, navy blue, niebieska lagune czy jak go tam nazwą internety 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Szyszkops napisał:

Siur

Na co? 🐪


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, desmo napisał:

Tudor nie jest i nigdy nie będzie prawdziwą alternatywą SUBa bo nie leży to w interesie Rolexa. Bywa jego namiastką jeśli cena R jest barierą, choćby psychologiczną, bywa przystankiem w drodze do Rolexa, bywa uzupełnieniem Rolexa , jeśli ktoś szuka innych kolorów czy materiałów...Tym bardziej gdy za niebieskiego Rolexa trzeba zapłacić cztero lub nawet dziesięcio krotnie więcej. 

To że kosztuje kilka czy nawet kilkanaście razy więcej, to nic nie znaczy...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Szyszkops napisał:

Siur

 

Bedziesz miał dwa?

To piknie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tyle, że powiększa grupę miłośników tego producenta i tego designu dla których jedynym dostępnym SUBem Blue będzie ten od Tudora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na co?

 
Bedziesz miał dwa?
To piknie

Możliwe, że przez wycinek czasu będę miał dwa a może wcale nie, kto to wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Szyszkops napisał:

 


Możliwe, że przez wycinek czasu będę miał dwa emoji16.png a może wcale nie, kto to wie emoji6.png

 

Prawdziwy wielbłąd dwa garby nosi :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.