Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi


ja wiem...dla mnie (jeśli już) to wolałbym tego typu spasowanie niż wersje zintegrowane z kopertą, przy Tudorach. 
Nie wygląda to na focie źle.


Ach - opinia ! Szanuję, dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski na pewno zyskuje przy bliższym poznaniu - na żywo. Chętnie się przekonam przy najbliższej okazji:-)

Ale czarno-złoty BB58 ma taką ciepłą aurę dzięki tym złotym akcentom...:

 

IMG-20200705-130514a.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetną robotę robi dodatkowo smaczek w postaci czerwonego akcentu na bezelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał:

Niebieski na pewno zyskuje przy bliższym poznaniu - na żywo. Chętnie się przekonam przy najbliższej okazji:-)

Ale czarno-złoty BB58 ma taką ciepłą aurę dzięki tym złotym akcentom...:

 

IMG-20200705-130514a.jpg

Jest piękny,nosiłbym ale w 41mm

GMT nie lubi za długo przebywać w rotomacie...

15939545102488203923356409768414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nr 5 i 3 tygodnie? Może wpadnę zapisywać się u Ciebie tu już straciłem wszelką nadzieje


Serdecznie zapraszam :) weź tylko kilka zegarków to zorganizujemy mały podstolik :)
A na jaki model czekasz ?


Ach, ale jakie cudowne krajobrazy macie tam w Szkocji! A i upaly czesto w Polsce daja sie we znaki.

No i macie jeszcze mikro kolejki.


Prawda to malownicze miejsce :)




Tutaj sklepy otworzyli dopiero pare dni temu i to nie wszystkie wiec zakładam ze kolejka na ten model szybko się wydłuży.
Kiedyś już tutaj pisałem Tudor jest dość popularny w Szkocji i często trzeba czekać na różne modele. Jak kupowałem swojego czarnego BB41 to czekałem coś około 2 miesięcy na dostawę.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku stycznia zapisałem się na standardowego 58 - jest lipiec - o czym my mówimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Szyszkops napisał:

Na początku stycznia zapisałem się na standardowego 58 - jest lipiec - o czym my mówimy emoji16.png?

Co Ty wiesz człowieku o czekaniu...:lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te Twoje zegarki to każdy gupi wie, że się czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to jest jedna klika, upss - Fundacja ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krisp1 ja na swojego czekam dalej od końca października 2019... Chciałbym mieć takie terminy jak piszesz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
2 godziny temu, Rethel napisał:

@krisp1 ja na swojego czekam dalej od końca października 2019... Chciałbym mieć takie terminy jak piszesz :).

 

Te zegarki są często dostępne na chrono24 czy zagranicznych forach, w cenie około z metki. Obstawiam, że za granicą u AD pewnie czas oczekiwania znacznie krótszy. Kupowanie u Kruka jest imo trochę stratą czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Rethel napisał:

@krisp1 ja na swojego czekam dalej od końca października 2019... Chciałbym mieć takie terminy jak piszesz :).

 

To chyba masz pecha. W styczniu/lutym 2020 w Galerii Mokotów i Galerii Bałtyckiej BB 58 przyszły po niecałych 5 miesiącach od zaliczki ( wrzesień/październik 2019).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, memento mori napisał:

 

 

To chyba masz pecha. W styczniu/lutym 2020 w Galerii Mokotów i Galerii Bałtyckiej BB 58 przyszły po niecałych 5 miesiącach od zaliczki ( wrzesień/październik 2019).

Kolega @Rethel to chyba czeka na dużego, nie na 58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NATO czy skórze można ustrzelić bez kolejki .Moim zdaniem czeka się na wersje na bransolecie bo tylko takie są pewnie zadatkowane.

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czekam na BB41 ref: 79230N na bransolecie. Wydawało by się, że teraz to mniej popularny model. Pisałem parę stron o tym wcześniej... ale post kolegi @krisp1 wzbudził we mnie niepokój czy w dobrym miejscu wpłaciłem zaliczkę.

Edytowane przez Rethel
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
5 godzin temu, Rethel napisał:

Panowie, czekam na BB41 ref: 79230N na bransolecie. Wydawało by się, że teraz to mniej popularny model. Pisałem parę stron o tym wcześniej... ale post kolegi @krisp1 wzbudził we mnie niepokój czy w dobrym miejscu wpłaciłem zaliczkę.

 

Nie wiem jak Kruk, ale zimą za granicą widziałem normalnie na półce. Na jednym lotnisku leżał za 2700 euro na bransie, także nie sądziłem,  że na ten model trzeba czekać. Chyba, że pandemia coś zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czekam na BB41 ref: 79230N na bransolecie. Wydawało by się, że teraz to mniej popularny model. Pisałem parę stron o tym wcześniej... ale post kolegi@krisp1 wzbudził we mnie niepokój czy w dobrym miejscu wpłaciłem zaliczkę.

To może ja doprecyzuje. Mojego BB41 kupowałem w 2018 roku także nie wiem jak aktualnie wyglada sytuacja jeśli chodzi o większe modele. Swego czasu w Szkocji burgund na bransolecie był ciężko dostępny natomiast reszta nawet jak nie było w salonie to maksymalnie do 2 miesięcy oczekiwania.
Jak pisałeś ten model nie jest chyba najbardziej popularny wiec jeśli czekasz od zeszłego roku to nawet pomijając pandemie to trochę długo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu, już pisałem, w scc poinformowano mnie, że przyszła pierwsza dostawa od pół roku i nie było w niej żadnego blekbeja... jeśli to prawda, to szczerze nie zazdraszczam bycia AD tej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tbn napisał:

 

Te zegarki są często dostępne na chrono24 czy zagranicznych forach, w cenie około z metki. Obstawiam, że za granicą u AD pewnie czas oczekiwania znacznie krótszy. Kupowanie u Kruka jest imo trochę stratą czasu. ;)

Wiem ale to mój pierwszy premium zegarek więc uparłem się na AD. Pewnie jak wielu początkujących.

 

26 minut temu, krisp1 napisał:


To może ja doprecyzuje. Mojego BB41 kupowałem w 2018 roku także nie wiem jak aktualnie wyglada sytuacja jeśli chodzi o większe modele. Swego czasu w Szkocji burgund na bransolecie był ciężko dostępny natomiast reszta nawet jak nie było w salonie to maksymalnie do 2 miesięcy oczekiwania.
Jak pisałeś ten model nie jest chyba najbardziej popularny wiec jeśli czekasz od zeszłego roku to nawet pomijając pandemie to trochę długo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Wiesz co... z tego co pamiętam to w 2018 roku to BB41 ogólnie były dostępne w Polsce (Silesia, Galeria Krakowska). Jak pytałem o model, którego nie było w gablotce to słyszałem, że czas oczekiwania to 4-6 tygodni. Sytuacja się zmieniła na jesień poprzedniego roku. Miałem już wymagane środki na zakup ale tym razem sprzedawca jak by się zmieszał lekko i usłyszałem 3-4 miesiące. Wpłaciłem zaliczkę z nadzieją, że pójdzie szybciej :). Do tego doszły 2 miesiące ze względu na wirus. 

10 minut temu, Szyszkops napisał:

Chwilę temu, już pisałem, w scc poinformowano mnie, że przyszła pierwsza dostawa od pół roku i nie było w niej żadnego blekbeja... jeśli to prawda, to szczerze nie zazdraszczam bycia AD tej marki

Może dobrym pomysłem byłoby wpłacić zaliczkę w butiku w Galerii Krakowskiej. Może Silesia jest coś pechowa, ale sam nie wiem to i tak jedna firma i to samo zaopatrzenie...

 

Panowie dziękuje za odpowiedzi na moje wątki. Pewnie robię się już monotematyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony pamiętam jak black baye leżały i się kurzyły nikt tego nie brał cały zeszły rok. 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ja swój pierwszy „premium” brałem z szarej strefy, tego też bym brał z szarej, ale nie mają tam, skąd bym chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do butiku Kruk Rolex w Galerii Krakowskiej. Odebrała bardzo miła i konkretna Pani :) . Zapytałem o mój poszukiwany model i oczywiście powiedziała, że nie ma ale ... ma sprawdzić listę oczekujących oraz czy u nich też muszę dodatkowo wpłacać zaliczkę. Powiedziałem, że w Katowicach już mam wpłacone. Zgodziłem się, że jak by przyszedł na pasku skórzanym lub parcianym to też biorę - dokupię bransoletę. Wyjdzie drożej :( no ale trudno. Ma się odezwać. Kto wie może takie działania coś pomogą :).

Aha i mają dostawę Tudora w drodze ale żadnych BB41. Popytałem skąd taka sytuacja z brakiem dostępności nawet standardowych modeli teraz to Pani stwierdziła, że jest ogromne zainteresowanie marką Tudor szczególnie linią Black Bay. W tej chwili na BB58 czarny okres oczekiwania to 3 lata. Niektórzy już przerzucają swój zapis z BB58 black oraz BB41 na nową wersję blue. Na wersję BB58 blue dopiero zbierają zapisy i tam okres oczekiwania jest jeszcze nieznany.

Edytowane przez Rethel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.