Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Rethel napisał:

Dzwoniłem dziś do butiku Kruk Rolex w Galerii Krakowskiej. Odebrała bardzo miła i konkretna Pani :) . Zapytałem o mój poszukiwany model i oczywiście powiedziała, że nie ma ale ... ma sprawdzić listę oczekujących oraz czy u nich też muszę dodatkowo wpłacać zaliczkę. Powiedziałem, że w Katowicach już mam wpłacone. Zgodziłem się, że jak by przyszedł na pasku skórzanym lub parcianym to też biorę - dokupię bransoletę. Wyjdzie drożej :( no ale trudno.

Orientowałeś się ile ta bransa kosztuje? 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak równo z metki 3000  zł :).

10 minut temu, Szyszkops napisał:

Tak wcześnie, a już tak śmiesznie emoji16.png

Tak :). Jest ogromy popyt. Najwyraźniej jest to przedmiot niezbędny do życia ;). .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to zanim dojdę to poziomu Tudora, to ten pod względem ceny i dostępności będzie on na poziomie dzisiejszych Rolexów 😀.

 

Chyba trzeba zacząć się przyzwyczajać, że z powodu wielkiego pożądania ta marka niedługo przestanie być ,,budżetowym premium", a stanie się marką w pełni luksusową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend byłem w SchaapCitroen w Haarlemie (NL) i tam na wystawie leżą czerwony i niebieski BB41. Obsługują też sprzedaż internetową. Może będzie szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pepepatryk napisał:

W ostatni weekend byłem w SchaapCitroen w Haarlemie (NL) i tam na wystawie leżą czerwony i niebieski BB41. Obsługują też sprzedaż internetową. Może będzie szybciej emoji4.png

Dziękuje za info :) . Niestety nie moje kolory :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałeś Pelagosa?  Droższy od BB, ale jeśli chcesz dokupić  bransoletę   to  cenowo wyjdzie porównywalnie.

Niczego nie umniejszajac  Pelagosowi, nie jest tak popularny jak BB wiec dostepność powinna być  lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, rafi87 napisał:

Rozważałeś Pelagosa?  Droższy od BB, ale jeśli chcesz dokupić  bransoletę   to  cenowo wyjdzie porównywalnie.

Niczego nie umniejszajac  Pelagosowi, nie jest tak popularny jak BB wiec dostepność powinna być  lepsza.

Nie raz myślałem o nim. Widziałem i przymierzałem. To bardzo dobry zegarek ale po prostu swoim wyglądem nie przemawia do mnie, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na chrono  ile pelagosow. 

12 minut temu, Szyszkops napisał:

Ta, pelagosy leżą.

 

1 minutę temu, Rethel napisał:

Nie raz myślałem o nim. Widziałem i przymierzałem. To bardzo dobry zegarek ale po prostu swoim wyglądem nie przemawia do mnie, a szkoda.

To zrozumiałe,  musi sie podobac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor musi opłacić Lady Gage i innych więc muszą sprzedawać. Finalnie sprzedają tylko black baye więc nie będzie  kłopotów z dostępnością 41mm a w niedalekiej przyszłości 58 czy GMT. Produkcja rusza po COViD i zasypią AD pod sufit.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak black baye 41, 58 ,GMT będą dostępne w gablotach ,  to przestaną się sprzedawać.  I taka sytuacja raczej nie nastąpi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, zbyniu70 napisał:

Jak black baye 41, 58 ,GMT będą dostępne w gablotach ,  to przestaną się sprzedawać.  I taka sytuacja raczej nie nastąpi

 

 

Otóż to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update może kogoś zainteresuje jak sam będzie składał zamówienie ;) .Otrzymałem  telefon z butiku Rolex w Krakowie; Była konsultacja z butikiem w Katowicach. Nie ma sensu wpłacać zaliczki w Krakowie przy centralnym rozdzielaniu zegarków. 

Aktualnie czas oczekiwania na standardowy Tudor BB41 to rok czasu. Także może za 3 miesiące otrzymam telefon... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje ze to jest wszystko pitu pitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie, ze nasz rodzimy importer jest malo istotny dla Tudora (z perspektywy wolumenu, wartosci, itd.). I dostaje interesujace modele tak, jak wygladaly dostawy arbuzow w PRLu: jak akurat rzucili do jednego sklepu w jakims miescie, to pare osob sie zalapalo.

Ostatnia duza dostawa, o ktorej slyszelismy i widzielismy jej efekty, byla w grudniu. Wtedy paru z nas „z ulicy” zaopatrzylo sie w GMT i BB58 (glownie na skorze). Od tamtej pory posucha. W Poznaniu od ponad roku nie bylo nawet North Flaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Rethel napisał:

Mały update może kogoś zainteresuje jak sam będzie składał zamówienie ;) .Otrzymałem  telefon z butiku Rolex w Krakowie; Była konsultacja z butikiem w Katowicach. Nie ma sensu wpłacać zaliczki w Krakowie przy centralnym rozdzielaniu zegarków. 

Aktualnie czas oczekiwania na standardowy Tudor BB41 to rok czasu. Także może za 3 miesiące otrzymam telefon... 

 

Rok oczekiwania na BB41, wybierz jedną lub więcej poprawnych odp:

1. Sprzedawca chlapnął bez pomyślunku

2. Tudor położył L na nasz rynek 

3. Tudor zorientował się że nie ma popytu na 41mm i zmniejszył produkcje 

4. AD nie ciśnie aby zamówić  nowe 41mm bo nie schodzi jak świeża bułka 

5. Inne


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo czas najwyższy wyleczyć się z tudora i skoncentrować sie na czym innym bo naprawdę jest w czym wybierać gdy sie ma odpowiednie środki.

Przecież to nie są aż takie zegarki żeby były warte czekania rok lub dwa lata, a jeśli producent rzekomo świadomie ogranicza produkcje to mnie jako potencjalnego klienta zniechęca do zakupu,

Sam myślałem o tudorze  widząc traz co się dzieje to mi się odechciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie zegarki są aż takie, żeby na nie czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie co mówią sprzedawcy , Tudor będzie musiał pchać sprzedaż ale ich rynki to Azja i Stany a nie bardzo mały polski rynek.

Nie zabraknie żadnego black bays wkrótce, bo nic poza nimi się nie sprzedaje. A Tudor to nie Omega, nikt poza miłośnikami nie zna Tudora.

58 i GMT warto brać bo są hitowymi wypustami i nie widzę za bardzo konkurencji w swojej kategorii.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik gmt muszę przyznać ze po przerobieniu sporej ilości zegarków w takim budżecie jakość wykonania koperty, bransolety i precyzji chodu mechanizmu jest Top topów. Zdecydowanie nie warte swojej ceny tylko o sporo więcej... stąd podejrzewam  Takie zainteresowanie flagowymi modelami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie mnie nosi i myślałem ze Oris Aquis II zastąpi mi Tudor’a BB58 no ale dalej mnie nosi tylko teraz już mi się odechciało czekać na tego Tudor’a. Poza tym wiem ze to jest charakterystyczne dla tej marki ale poza całokształtem który jest świetny i dla mnie i mojego nadgarstka (16,5 cm) byłby idealny to wskazówka godzinowa i ta bulwa na końcu drażni mi podniebienie.
No nic nie zrobię. Natomiast to co spełniłoby moje (i boje się tego cholernie) marzenie to Sub ale tam czas oczekiwania jeszcze bardziej chory!!!!
Szukałem Omegi ale na moj nadgarstek poza Aqua Terra 38mm nic nie maa uwielbiam diverki. Wszystko na łokieć albo na kostkę u nogi i to jest ten ból ze Omega ma w d*pie osoby z mniejszą ręką a nie każdy ma ochotę z busolą chodzić. A Omegę wyżej cenie niż Tudor’a.
Pozostaje mi dalej z Aquisem chodzić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.