Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi


Szukałem Omegi ale na moj nadgarstek poza Aqua Terra 38mm nic nie maa uwielbiam diverki. Wszystko na łokieć albo na kostkę u nogi i to jest ten ból ze Omega ma w d*pie osoby z mniejszą ręką a nie każdy ma ochotę z busolą chodzić. A Omegę wyżej cenie niż Tudor’a.
Pozostaje mi dalej z Aquisem chodzić.....

Chyba niedokładnie sprawdziłeś, masz przecież PO w rozmiarze 39,5, albo seamastera 300, w 41mm. To nie są wielkie klocki, więc pisanie że Omega nie ma diverów na mniejszą rękę nie jest prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podesłałbyś linki albo nr ref.?
Nie znam dokładnie Omegi bo głównie taka 300’tka z falami czarna czy niebieska w rozmiarze 40mm max 41mm ( jeszcze L2L istotny) to chętnie bym nabył.
No ale to jest już 42mm. Chyba ze wspominasz poprzednia edycje. Jeśli tak to mnie nie interesują tylko to co leży w salonie aby pomacać i tam kupić. Używek nie chce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz na www.omegawatches,com.
41 mm ma Seamaster 300, to nie jest Seamaster Diver 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już namierzylem, PO 39,5 mi się podoba i to może być to. Musze podskoczyć do jakiegoś salonu jak wrócę z wakacji i wrzucić na łapę i zobaczyć jak leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lotus napisał:

 

Rok oczekiwania na BB41, wybierz jedną lub więcej poprawnych odp:

1. Sprzedawca chlapnął bez pomyślunku

2. Tudor położył L na nasz rynek 

3. Tudor zorientował się że nie ma popytu na 41mm i zmniejszył produkcje 

4. AD nie ciśnie aby zamówić  nowe 41mm bo nie schodzi jak świeża bułka 

5. Inne

5. Inne i tu teoria spiskowa - klient ma czekać ;) . Taka specyfika marki Rolex i Tudor.

 

3 godziny temu, kingcrimson napisał:

Panowie bo czas najwyższy wyleczyć się z tudora i skoncentrować sie na czym innym bo naprawdę jest w czym wybierać gdy sie ma odpowiednie środki.

Przecież to nie są aż takie zegarki żeby były warte czekania rok lub dwa lata, a jeśli producent rzekomo świadomie ogranicza produkcje to mnie jako potencjalnego klienta zniechęca do zakupu,

Sam myślałem o tudorze  widząc traz co się dzieje to mi się odechciało

 

Właśnie jak coś wpadnie w oko jest najgorzej :( . Przymierzałem się już do zakupu Omegi Seamaster 300 Ref.210.30.42.20.01.001 ale nie trafia do mnie. Tarcza piękna ale..ten zawór helowy, wskazówki i bransoleta nie trafiają do mnie. Nie chce kupić czegoś na siłę, a przymierzałem kilkukrotnie bo te zegarki są dostępne zawsze od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfika marki to jedno, choć nie z każdym modelem tak przecież jest, inaczej salony by świeciły pustkami pod logo Tudora. Druga sprawa to zaspokojenie instynktu łowieckiego, który wielu z nas ma w genach. Nie sztuka wejść do salonu i kupić sztukę, która tam leży ( i nikt inny jej nie chciał???), jeszcze płacąc cenę z metki. Ludzie chorujący na tę chorobę co ja potrzebują dreszczyka emocji, poczucia, że dorwali coś unikatowego, co jest przedmiotem pożądania innych maniaków i będzie budzić pozytywną zazdrość i ciekawość nie tylko za własne walory, ale też za umiejętność wytropienia i wynegocjowania sensownej ceny przez "myśliwego". Takie spersonalizowane "backstory" danego zegarka... Na zasadzie: przywiozłem go z butiku w Dubaju, gdzie biłem się o niego z 3 Japończykami, a opłaty celne ominąłem, chowając go w... torebce żony na lotnisku.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak niby codzienny podstawowy przedmiot - zegarek sprawia tyle powodów do rozważań, dyskusji i dylematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Rethel napisał:

Niesamowite jak niby codzienny podstawowy przedmiot - zegarek sprawia tyle powodów do rozważań, dyskusji i dylematów.

Podstawowy codzienny przedmiot to szczoteczka do zębów, zegarek to biżuteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Rethel napisał:

Niesamowite jak niby codzienny podstawowy przedmiot - zegarek sprawia tyle powodów do rozważań, dyskusji i dylematów.

 

Tak samo niesamowite jak wędkowanie, latarki, noże, torebki u pań czy wiele innych przedmiotów.

Ot kwestia hobby i zainteresowań.

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tropic doszwdł, troche twardy, musi sie ułozyc. Naprawdę łaďny, starannie wykonany, czuć epokę.

Problem szpary okazał się wyimaginowany, poza moją głową, czyli w świecie realnym nie istnieje w sumie kozak

20200710_134209.jpg

20200710_134938.jpg

20200710_135003.jpg

20200710_135016.jpg

20200710_135134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, pablo122 napisał:

Tropic doszwdł, troche twardy, musi sie ułozyc. Naprawdę łaďny, starannie wykonany, czuć epokę.

Problem szpary okazał się wyimaginowany, poza moją głową, czyli w świecie realnym nie istnieje w sumie kozak

 


Dzięki za info, ja niestety nie dotrwałem i już też od tygodnia do mnie leci ;).

 

Co do sztywności - ludzie formują je w kubkach, zalewając gorącą wodą. Można znaleźć na anglojęzycznych forach informacje na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wery napisał:

GMT na NATO skórce 👌

 

Daj fotkę z profilu, aby było widać jak zegarek na ręce siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, sanik napisał:

Daj fotkę z profilu, aby było widać jak zegarek na ręce siedzi.

Nie siedzi za wysoko, skórka jest w miarę cienka 😉

IMG_20200711_105137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wery napisał:

Nie siedzi za wysoko, skórka jest w miarę cienka 😉

 

Dzięki za fotkę 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kadu napisał:


Dzięki za info, ja niestety nie dotrwałem i już też od tygodnia do mnie leci ;).

 

Co do sztywności - ludzie formują je w kubkach, zalewając gorącą wodą. Można znaleźć na anglojęzycznych forach informacje na ten temat.

 

To fajny cwancyk. Nie słyszałem. Jak sie w tydzień nie ułoży to się pochylę. Dzieki i pozdro 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, mam małe pytanie. Ktoś z Was wie może gdzie w Trójmieście można przymierzyc BB58 i BB36? Z góry dziękuję za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę w Lidlu ma być Dzień Szwajcarski, na pewno będzie półka z bb... 😜


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.