Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na stronie Kruka pojawiły się dwa GMT (bransoleta, pasek) z dostępnością Warszawa i Poznań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już jakiś czas temu ceny Heritage Chrono spadły w Kruku z 22xxx zł (nie pamiętam trzech ostatnich cyfr, możliwe też, że to było coś ok. 219xx zł) na 18690 zł.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z Ref. 70330*? Jeśli ta to już dawno, ale nie pamiętam kiedy. chyba dlatego, że głównym chronografem w ofercie to Ref. 79350.

Swoją drogą czy ktoś z forum ma ten model i może podzielić się opinią?

Edytowane przez Rethel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś około 12 w salonie na P3K i żadnego GMT nie było, w oby gablotach. Możliwe że to jakiś błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to błędy na stronie internetowej Kruka - nie da się zamówić tych modeli ;-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne ze gmt pojawia się w ofercie na stronie www prawie dwa lata po premierze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli chcecie kupić gmt to zapraszam do Irlandii, tutaj jak była dostawa przed świętami to tak leżą do dzisiaj. Czuwaj

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Michal93 napisał:

Byłem dziś około 12 w salonie na P3K i żadnego GMT nie było, w oby gablotach. Możliwe że to jakiś błąd :)

To widzę porządni ktoś to prowadzi ;) . Chociaż przyznam, że zazwyczaj mniej więcej się to pokrywało tym co leżało w Krakowie i Katowicach dlatego przesłałem info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje doswiadczenia z ostatniego roku na przykladzie netu i salonu w Poznaniu w realu sa takie, ze prawie nic sie nie zgadzalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2020 o 09:50, Tomaszek napisał:

Podłączam się do pytania o bb58 na bransolecie najchętniej emoji41.png

 

Nie wygłupiaj się, masz 2x taki nadgarstek jak ja a mnie przez kilka tyg jak go miałęm męczył dylemat czy nie mały ;)

 

wiem, wiem....niebieski kusi


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gszydlowsky napisał:

Anulowałem zamówienie na BB58  😭😭😭 

 

Pytali czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem w P3k znów. Żadnego GMT nie było, nie ma i raczej w najbliższym czasie się nie spodziewają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą opcja dla chętnych na GMT i 58 jest zaliczkować i po miesiącu lub kilku cieszyć się nowym zegarkiem po fajnej rabatowanej cenie.

Alternatywnie można kupić GMT na wtórnym jeśli cena się zgadza.

W żadnym wypadku nie jest najkorzystniejszą i rekomendowaną opcją kupno tych modeli za cenę z metki lub wyższą.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rozmiaru niebieskiego dj się przyzwyczaiłem :)

 
Nie wygłupiaj się, masz 2x taki nadgarstek jak ja a mnie przez kilka tyg jak go miałęm męczył dylemat czy nie mały
 
wiem, wiem....niebieski kusi

Dałbym radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
2 godziny temu, Lotus napisał:

Najlepszą opcja dla chętnych na GMT i 58 jest zaliczkować i po miesiącu lub kilku cieszyć się nowym zegarkiem po fajnej rabatowanej cenie.

Alternatywnie można kupić GMT na wtórnym jeśli cena się zgadza.

W żadnym wypadku nie jest najkorzystniejszą i rekomendowaną opcją kupno tych modeli za cenę z metki lub wyższą.

 

Jeśli chodzi o Polskę to chyba trochę myślenie życzeniowe. W tym wątku wypowiadały się osoby, co czekają od jesieni i dalej nic nie wiadomo. Teraz Kruk podaje czas oczekiwania na 58 dwa lata. Na chrono24 nie ma właściwie ofert poniżej metki, może po jakichś negocjacjach by się dało. Ostatnio się przyglądam, bo myślę nad kupnem i mam wrażenie,  że przed pandemią było 100-200 euro taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dostępności dotyczy 58.

GMT jest dostępne w PL i na świecie.

Na chrono24 wystawiają wędkarze i starają się złowić płotkę. Handlarzowi nic nie szkodzi wystawić zegarek po absurdalnych pieniądzach.  W wielu przypadkach jest też tak że handlarze nie maja nawet tego zegarka ale są w stanie odkupić z rynku jeśli trafi się jeleń chcący słono przepłacić.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli już wiem że znalezienie BB58 do przymiarki graniczy z cudem :)

 

To może spytam inaczej, czy jest tu ktoś z Trójmiasta lub okolic kto posiada BB58 lub BB36? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Odnosiłem się do 58. Profesjonalnych sprzedawców pomijam, bo zawsze jest narzut co jest zrozumiałe. Ceny od prywatnych sprzedawców na chrono24 sa mniej więcej jak na forach i oscylują koło metki albo trochę powyżej za egzemplarze z tego roku. Poza EU taniej, pod warunkiem, że ktoś może sobie go przywieźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś jestem w P3k znów. Żadnego GMT nie było, nie ma i raczej w najbliższym czasie się nie spodziewają

W Poznaniu GMT na skorze dumnie dzis paradowal w gablocie. Inna sprawa, ze byl juz zarezerwowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu nawet nie wiedzą, jak wygląda na żywo BB58 Blue.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Lodynie w 2 sklepach widziałem leżakujące na wystawie GMT w wszystkich wersjach. Więc to chyba tylko Kruk ma taki problem z dostępnościa...

dd9ccdb36ec2e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.