Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że coś takiego istnieje dla chcących kupić pewne modele Rolexa. Na czym polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tym samym tylko jakby jeszcze mniej to znaczy niż zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, bo Cię jeszcze z listy wyrzucą za awanturowanie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin35 Proponuje czekać cierpliwie. Na pewno kiedyś się uda. Spytać grzecznie nie zaszkodzi. To niestety inny układ. W oczekiwaniu kup sobie inny zegarek na pocieszenie ;)  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wszystkie dobre rady, jestem zwykłym chłopakiem z ulicy, będę  grzecznie czekał.😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako chłopak z ulicy to powinieneś tam wejść i se wziąć co chcesz a nie podpisywanie jakichś kwitów, kolejki... to dla leszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marcin35 napisał:

Dobry pomysł.

Myślałem międzyczasie o 300setce ale nadgarstek 16,5

Bierz starszą ref.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszczy to z nas robią u AD :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leszczy to z nas robią u AD

Sami się robimy przymusu kupowania zegarków na szczęście nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2020 o 20:43, ledr napisał:

To trochę podrożały od ubiegłego roku... Koło 600 pln pamiętam, że stały. Zawsze są jakieś alternatywy, np. takie tanie:

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/single-pass-nylon-straps/products/adjustable-single-pass-strap-midnight-and-barley?variant=29839136063587

 

Ten wygląda bardzo ok - dodane do zakładek; trochę te ceny pasków/ bransolet mają przesadzone. Ale, jak ktoś słusznie zauważył, przymusu nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, GaltJ napisał:

Ten wygląda bardzo ok - dodane do zakładek; trochę te ceny pasków/ bransolet mają przesadzone. Ale, jak ktoś słusznie zauważył, przymusu nie ma :)

 

Te paski są kiepskie, w tym stylu polecam: https://www.crownandbuckle.com/straps-by-type/chevron-watch-straps.html


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Crown&Buckle, są identycznie zapinane jak nato Tudora, fajne kolory, jedynie ciut twardsze. Mam parę sztuk i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedane. Na BB58 jeszcze trochę poczekam, ale sprawdzę je do innych zegarków. Ceny wyglądają na rozsądne. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, disaster3 napisał:

patrzyłem i nawet jest coś od strapcode ale jakoś opinii jak na lekarstwo...

 

Ci co mają BB58 to pewnie brali na kajdanie, a pozostali stoją jeszcze w kolejce😂🤣 

Nie wiem czego od niej oczekiwać, z wysyłka itp. wychodzi $158, + pewnie dojdzie cło + podatek, trochę droga zabawa jak na zakup w ciemno ale oryginału w "najnowszej" cenie to za cholerę nie kupie ;) 

Moja skromna opinia o bransolecie strapcode dla Tudora BB41. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C&B fajne, uwzględnijcie raczej VAT (ja swego czasu płaciłem). 

 

Jak chcecie kopie to można brać od straposphere - podobna jakość (pisze kopia, bo c&b bylo pierwsze, a potem caly swiat zgapił). W covidzie idzie to niestety z 1-1,5 miesiąca, wcześniej bylo 2 tyg. 

 

Omijać cheapesnatostraps - to są cieniutkie szmatki jednak, choć elastyczne, fajniej się układają, ale z kopertą BB mogą mieć problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.