Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Michael Kulczycki napisał:

I kolejny 58 Jest w mojej kolekcji,tym razem blue navy.Moj prezent urodzinowy,Jest piekny.
 

82C75C68-8F0B-4A8F-B1B3-0C9849C92F93.jpeg

Gratulacje, wygląda jak... nowy😁 Mając czarnego ze złotym, i tak zazdroszczę...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkam w UK,to kupiony w UK,zamowiłem w pon I był na srode,czyli czekałem 1 Dzien na niego.

Imposibru !!! Gdyby tylko żarcie jeszcze było dobre, to bym się już wyprowadzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ledr napisał:

Gratulacje, wygląda jak... nowy😁 Mając czarnego ze złotym, i tak zazdroszczę...

Jest Nowy dzis go odebrałem,jestem Mega zadowolony,teraz Czekam na 3 koloro 58 do kolekcji,mam nadzieje ze bedzie to zielony.

3 minuty temu, Szyszkops napisał:


Imposibru emoji3.png!!! Gdyby tylko żarcie jeszcze było dobre, to bym się już wyprowadzał emoji16.png

A w PL ile sie czeka na 58?

10 minut temu, proki1971 napisał:

Jaka cena w UK?

2760£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w PL ile sie czeka na 58?


No tego, Kolego, nie wiadomo ja np czekam od dnia premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marcin35 napisał:

Dziwna sprawa w UK prawie z dnia na dzień  a w PL na niebieskiego ok 2 lata.

2 lata długo troche,na czarnego 58 czekałem 8 miesiecy,ale z mojej winy bo na poczatku zamowiłen na nato,a potem chciałem na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chief napisał:

Świetna alternatywa dla Submarinera ale również do pary z subem.  Pomimo navy blue, ta wersja ma więcej konotacji z królem niż czarny T58.

Jak zwykle ekspercka rekomendacja... Lotus :)

 

 

 

bravo.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mario1971 napisał:

Jak zwykle ekspercka rekomendacja... Lotus :)

 

 

 

bravo.gif

Nie wiem kto to lotus,ale co do porownania 58 I Rolex Sub,moim zdaniem 58 Jest lepszy,miałem pare subow w zyciu I na dzien dzisiejszy wole Tudora58.

97A8A1C7-4E94-410C-863C-5FA401040C28.jpeg

Edytowane przez Michael Kulczycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Michael Kulczycki napisał:

czyli czekałem 1 Dzien na niego.

i tak można żyć, gratulacje

 

12 godzin temu, mario1971 napisał:

Jak zwykle ekspercka rekomendacja... Lotus :)

serio ten gość podbija wątki z rożnych kont?  💩

 

11 godzin temu, Michael Kulczycki napisał:

moim zdaniem 58 Jest lepszy,miałem pare subow w zyciu I na dzien dzisiejszy wole Tudora58.

fajne zdjęcie, a opinię rozwiniesz trochę? w sensie to jest subiektywne zdanie bo lepiej się nosi czy masz na myśli jakieś konkretne detale np w wykończeniu?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jan napisał:

i tak można żyć, gratulacje

 

serio ten gość podbija wątki z rożnych kont?  💩

 

fajne zdjęcie, a opinię rozwiniesz trochę? w sensie to jest subiektywne zdanie bo lepiej się nosi czy masz na myśli jakieś konkretne detale np w wykończeniu?

Lepiej sie nosi,co do wykonania sadze ze Jest podobna jak w Rolexie,mechanizm rowie mega dobry no I cena,za połowe ceny Suba masz naprawde dobrego divera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Jan napisał:

 

serio ten gość podbija wątki z rożnych kont?  💩

 

Tak, to już jego przynajmniej 12-te wcielenie :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie czy oddać nowy zegarek do serwisu? Warto podjąć takie ryzyko?

Pytam bo zauważyłem w moim BB41 następujące problemy:

 

  • Indeks na godzinie 12 nie osiowy z logiem - tarcza
  • Wskazówka godzinowa - gdy świeci na lumie jest centralna plamka tak jak by było mniej farby i lekko prześwitywało.
  • Wskazówka godzinowa i minutowa nie zawsze są idealnie w linii z indeksami o pełnych godzinach - 3,6,9. Idealny układ jest 3 minuty przed pełną godziną.

 

Powyższe to nie tragedia można się przyzwyczaić. Może taki standard jest u Tudora? Boje się oddać na gwarancję bo nie chcę dostać nowych problemów, lub porysowanego zegarka. Poza tym w związku z tym całym cowid nie wiadomo kiedy to zrobią. Co radzicie? U Was jest wszystko idealnie?

Poza tym zegarek chodzi bardzo dobrze na dobę +2 lub +1 s...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rethel napisał:

Panowie jak myślicie czy oddać nowy zegarek do serwisu? Warto podjąć takie ryzyko?

Pytam bo zauważyłem w moim BB41 następujące problemy:

 

  • Indeks na godzinie 12 nie osiowy z logiem - tarcza
  • Wskazówka godzinowa - gdy świeci na lumie jest centralna plamka tak jak by było mniej farby i lekko prześwitywało.
  • Wskazówka godzinowa i minutowa nie zawsze są idealnie w linii z indeksami o pełnych godzinach - 3,6,9. Idealny układ jest 3 minuty przed pełną godziną.

 

Powyższe to nie tragedia można się przyzwyczaić. Może taki standard jest u Tudora? Boje się oddać na gwarancję bo nie chcę dostać nowych problemów, lub porysowanego zegarka. Poza tym w związku z tym całym cowid nie wiadomo kiedy to zrobią. Co radzicie? U Was jest wszystko idealnie?

Poza tym zegarek chodzi bardzo dobrze na dobę +2 lub +1 s...

 

Wrzucisz nam tu fotki omawianych problemów?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne:

 

quAELFJ.jpg

 

fHb2ppJ.jpg

Z53Urft.jpg

UnoirAP.jpg

Może ja mam paranoje jakaś ;)

Edytowane przez Rethel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jednej osi logo tarczy i indeksu z godziny 12-tej, tutaj nie wygląda to źle.

 

Co do złej synchronizacji wskazówek godzinowej i minutowej, problem widzę tylko na godzinie 9:00 (czwarta fotka). Czy szkiełko aby nie jest wypukłe, przez co tak źle to wyszło?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wyszło trochę drastycznie właśnie przez zły kąt. Kręciłem teraz wskazówkami aby ustawić ta godzinę 9 zgodnie z ruchem wskazówek i przeciwnie. Zależnie od tego wygląda czasem lepiej to ułożenie. Chyba przesadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał na FB (Tudor watch club) jest oferta na czarnego BB58 na bransolecie z sierpnia 2019 za 2750GBP


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rethel napisał:

Wiesz co wyszło trochę drastycznie właśnie przez zły kąt. Kręciłem teraz wskazówkami aby ustawić ta godzinę 9 zgodnie z ruchem wskazówek i przeciwnie. Zależnie od tego wygląda czasem lepiej to ułożenie. Chyba przesadzam.

Stara zasada mówi, czego gołym okiem nie widzisz, z lupa nie szukaj. Będziesz miał lepsze sny :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971Racja odpuszczam :) . Dzięki za opinię. Chyba w naturze już tak mam, że szukam jakiś niedoskonałości w każdym nowym nabytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał:

Stara zasada mówi, czego gołym okiem nie widzisz, z lupa nie szukaj. Będziesz miał lepsze sny :lol:

 

10 minut temu, Rethel napisał:

@mario1971Racja odpuszczam :) . Dzięki za opinię. Chyba w naturze już tak mam, że szukam jakiś niedoskonałości w każdym nowym nabytku.

 

...jeszcze starsza zasada mówi, że skoro jest się takim szczególarzem (ja sam nim też jestem), to albo się bierze lupę na odbiór zegarka albo już nigdy po wyjściu z salonu, ponieważ nie da się odzobaczyć i później nawet nano defekt będzie widoczny gołym okiem z jednego metra do końca życia. 😛

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne zakupy już z lupą i na zimno. W tym wypadku były emocje przy odbiorze :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, memento mori napisał:

 

 

...jeszcze starsza zasada mówi, że skoro jest się takim szczególarzem (ja sam nim też jestem), to albo się bierze lupę na odbiór zegarka albo już nigdy po wyjściu z salonu, ponieważ nie da się odzobaczyć i później nawet nano defekt będzie widoczny gołym okiem z jednego metra do końca życia. 😛

 

Święta racja. Przez złamanie tej zasady musiałem później walczyć sam ze sobą i ostatecznie sprzedać dwa swoje zegarki...

 

A jestem strasznie walnięty na tym punkcie ;) 

A lupkę kupiły mi dzieciaki na urodziny. Taką z podświetleniem :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Rethel napisał:

Chyba w naturze już tak mam, że szukam jakiś niedoskonałości w każdym nowym nabytku.

??? zmałpowałeś to ode mnie ???

2 godziny temu, Rethel napisał:

jasne:

 

quAELFJ.jpg

 

fHb2ppJ.jpg

Z53Urft.jpg

UnoirAP.jpg

Może ja mam paranoje jakaś ;)

Podane przez Pana odchyłki mieszczą się w tolerancji, tj. są zgodne z normą zakładową  TD- 158/67   i jako takie nie podlegają reklamacji.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy i to nie jest żadna wycieczka AD personam ale lekarze teraz przyjmują nie tylko na COVID 😂


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.