Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, tropik79 napisał:

Wyręczam kolegę @ledr od noszenia tego niewątpliwego brzemienia. ;)

 

Strata @ledr Twoim zyskiem :)

 

Pozdrawiam

 

1600954589234.thumb.jpeg.1b43ea1cea3e5404633facd7c1b73394.jpeg

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niebieski tylko na bransolecie, która wydobywa jego moc, a czarny tylko pasek (skóra, nato), a bransoleta go dusi i czyni go miałkim, pospolitym, odbiera mu potencjał.

Tak czy siak, jeden z najlepszych zegarków ostatnich lat 💪

20200924_155937.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dawid82 napisał:

To jest 41?

 

58

 

6 minut temu, pablo122 napisał:

a czarny tylko pasek (skóra, nato), a bransoleta go dusi

 

Nie zgodzę się, oczywiście to kwestia subiektywna ale wg mnie bransoleta świetnie go dopełnia. Natomiast pasek dodaje jeszcze więcej sznytu vintage co tez jest niewątpliwie zaletą. Ja do swojego zamierza dokupić jakąś starzoną skórę jak się bransoletą naciesze (czyli pewnie do końca jesieni :P )


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie jest Wasze doświadczenie z serwisem Tudora w Szwajcarii? Mój BB Chrono pojechał na serwis w związku ze zwiększoną odchyłką dobową (ni stąd ni z owąd -30s/24h). Ile to trwa? Jak z jakością serwisu?

W dniu 22.09.2020 o 18:32, lukebor napisał:

Lubię tego drania...
dd94258ba4a06e1763b6c8ac2a6629c4.jpg

@lukebor Jak u Ciebie z dokładnością chodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jan napisał:

 

Strata @ledr Twoim zyskiem :)

 

Pozdrawiam

 

1600954589234.thumb.jpeg.1b43ea1cea3e5404633facd7c1b73394.jpeg

Cieszył i dawaj frajdę przez prawie półtora roku... Teraz go zastąpiła w sercu inna dziewczyna, a imię jej na O się zaczyna;-)

Niech cieszy z noszenia, bo to zegar na rękę a nie za szkło, czy do trzymania w pudełku. Paweł: naprawdę dobrze razem wyglądacie:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomeks001 napisał:

Panowie, jakie jest Wasze doświadczenie z serwisem Tudora w Szwajcarii? Mój BB Chrono pojechał na serwis w związku ze zwiększoną odchyłką dobową (ni stąd ni z owąd -30s/24h). Ile to trwa? Jak z jakością serwisu?

@lukebor Jak u Ciebie z dokładnością chodu?

Szczerze? to nie wiem ;) noszę i cieszę się z zegarka. Dotyczy to wszystkich zegarków, jakie mam...

Ale mogę sprawdzić i wtedy dam znać. 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lukebor napisał:

Szczerze? to nie wiem ;) noszę i cieszę się z zegarka. Dotyczy to wszystkich zegarków, jakie mam...

Ale mogę sprawdzić i wtedy dam znać. 

Super, sprawdź proszę i napisz. Mój w maju niespodziewanie zaczął mieć odchyłkę na poziomie -10 s. - zauważyłem jak po kilku dniach zegarek zaczął późnić ok minuty. Po kilku dniach sytuacja się uspokoiła więc odpuściłem serwis. Jakieś 2 tygodnie temu nagle odchyłka zrobiła się minus 30s więc wysłałem do Kruka a oni do Szwajcarii.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Rethel napisał:

Żałuje że tak co najmniej z 10 lat temu nie interesowałem się zegarkami. Wiele dobrych modeli było dostępnych i w zupełnie innych cenach.

Zgadza sie - tylko wtedy wszyscy duzo kupowali i wymieniali na forum i byla zabawa - teraz nuuuuuda Panie nastala... 😒

Submariner 20 tysi, AP RO 15300 41 tysi i wszystko dostepne od reki lezalo i sie kurzylo - to byly czasy 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna 58. Sam na czarną choruje. Zastanawiam się jednak nad wersją z paskiem, a następnie dokupić do niej kajdan od strapcode. Te pseudo nity z boku oryginału i gwałtowne jakby zejście pierwszego ogniwa za endlinkiiem mi jednak nie pasują do końca. Co do jakości strapcode nie mam obaw, ale zawsze jakieś ale ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękna 58. Sam na czarną choruje. Zastanawiam się jednak nad wersją z paskiem, a następnie dokupić do niej kajdan od strapcode. Te pseudo nity z boku oryginału i gwałtowne jakby zejście pierwszego ogniwa za endlinkiiem mi jednak nie pasują do końca. Co do jakości strapcode nie mam obaw, ale zawsze jakieś ale default_wink.png

Wysłane przy użyciu Tapatalka



Dobrze kombinujesz

8183cc336aab6399171e19179e901b56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dudak napisał:

Zastanawiam się jednak nad wersją z paskiem, a następnie dokupić do niej kajdan od strapcode. Te pseudo nity z boku oryginału i gwałtowne jakby zejście pierwszego ogniwa za endlinkiiem mi jednak nie pasują do końca.

 

sprawa jest prosta, jak masz szanse na kupno z ori bransoletą w normalnej cenie to jest to zawsze najlepszy wybór. Pseudo nity to kwestia estetyki, ja ich osobiście w ogóle nie widzę, wiec nie mam z nimi problemu.  W ogóle mam wrażenie ze powtarzanie tego we wszystkich recenzjach ma na celu 1 rzecz: żeby nie było ze 58 nie nie ma wad :) 

 

Nie rozumiem natomiast  "gwałtowne jakby zejście pierwszego ogniwa za endlinkiem" chodzi Ci o to że jest końcówka female? Wg mnie to jest bardziej dopasowane rozwiązanie, ale bransa od strapcode faktycznie ma male jeżeli take rozwiązanie wolisz, @disaster3 już udowodnił że nie jest źle.

 

                              male                                                                                                                                                                                               female

b47597669cf034d9cc2a86176f38e3d3.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego nowego Tudora Royal - to jest on na oficjalnej stronie dla naszego regionu. Jeszcze niedawno go nie było. Wygląda na to, że w Europie też się pojawi. Z ciekawości obejrzę na żywo - chociaż styl kompletnie nie dla mnie prędzej dla żony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pablo122 napisał:

 

Niebieski super


Ciekawe jak się układa bo to jednak 41mm jak dobrze widzę ze zintegrowanym kajdanem. Ten model to podjazd pod Datejust41?

Swoją drogą cenie Tudora za kreatywność , widać że coś się tam dzieje od dobrych kilku lat z różnymi liniami. 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zablokuje jak się połapią, że znowu „rozmawia sam ze sobą” z kilku kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinienem napisać donos do moderacji w sprawie insynuacji ale wtedy byłbym ...donosicielem😁.

 

Kolego sympatyczny dla komfortu tych którzy chcą tu poczytać o zegarkach lub otoczeniu biznesowym , nie będę reagował na Twoje prowokacje bo z kolejnego wątku zrobi się komiks.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestaw Szymon :) 

Ja dzisiaj miałem przyjemność przymierzyć niebieskiego BB 58, całkiem fajny zegarek, idealny rozmiar :) 

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Harrods i w tym świetle kradnie show Subowi :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj takie porównanie, od największego do najmniejszego. 

Jako ciekawostka większy Yacht ma mniejszą wysokość lug to lug niż BB58. 

Zresztą to pożegnalne zdjęcie bo z dwoma się muszę pożegnać. 😞

 

aXPAzU8.jpg

Edytowane przez tropik79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.