Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest ok. Po prostu wchodziłeś od strony głównego wejścia a nie od zaplecza. W kolejce w której jesteś Ty jest porządek.

🙂


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blue na kajdanie też 15090 stoi, jak czarny?

Michal, Blue chyba jednak @ 15.990. Taka byla cena, gdy chwilowo wisial na stronie KRUKa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bibbi napisał:


Michal, Blue chyba jednak @ 15.990. Taka byla cena, gdy chwilowo wisial na stronie KRUKa.

Super, dzięki za info :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Szyszkops napisał:

Na czarnego zapisałem się w styczniu, na niebieskiego zaraz jak wszedł. Czekam.


Rozumiem, że zapisać się można czy też już nie ? 😉😁 Jak wygląda kwestia rabatów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, darekmp3 napisał:

Dlaczego jesteśmy tak dymani cenami?

 

Nie tylko cenami, dostępnością, generalnie wszystkim. Jak czasem widze ile ludzie np w UK albo w Niemczech "czekają" na rzeczonego 58 to mnie krew zalewa na wspomnienie tekstu Kruka o 3 latach. Oczywiście ludzie w sieci mogą kłamać ale niby dlaczego by mieli


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski około roku, byłem dziś w 3 salonach. Co ciekawe dowiedziałem się tu i tam, że na południu parę osób ma po kilka sztuk nawet. Osoba, z którą pisałem, ma całe dwie. Widać jak salony rowno traktują klientów )

 

Cena z metki, czyli 15990 za niebieski. W ciągu kilku dni mam się wybrać i pomierzyć :) Może uda się w końcu urwać, bo z UK za wolno przepuszczali paczkę i sztuki im się wyprzedały niestety. Ciagle obawiam się też tych 39 mm, aleee :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś pisałem, wszystko zależy od stosunku wielkości tarczy do koperty. W 58 jest to tak zoptymalizowane ze na nadgarstku wyglda dobrze. Nie ma sie czego obawiać


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebieski około roku, byłem dziś w 3 salonach. Co ciekawe dowiedziałem się tu i tam, że na południu parę osób ma po kilka sztuk nawet. Osoba, z którą pisałem, ma całe dwie. Widać jak salony rowno traktują klientów )
 
Cena z metki, czyli 15990 za niebieski. W ciągu kilku dni mam się wybrać i pomierzyć  Może uda się w końcu urwać, bo z UK za wolno przepuszczali paczkę i sztuki im się wyprzedały niestety. Ciagle obawiam się też tych 39 mm, aleee  

Nic nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w trzech salonach Tudora w wawie. Wszędzie rok i dłużej na niebieskiego.

 

Znalazłem sprzedawcę na południu, który ma od ręki 2 niebieskie BB58 do kupienia w cenie 15990 (bransy). Wychodzi na to, że są równi i równiejsi, bo tu każą czekać rok, a tam od ręki handlarz dostaje kilka sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach czyli z południa to handlarz, ok już kumam! A ma z polskiej dystrybucji? Poza tym mógł skupić od dwóch różnych osób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk obie sztuki, wypisane karty gwarancyjne.

 

On sobie -10% weźmie i punktów na kolejne 10%. Obracając nimi dużo w rok można uzbierać punktów na całkiem dobre „zniżki” :)

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to i tak było by dobrze. Trzymam kciuki. Wstępnie zostawisz sobie oba modele ? Czy odpadnie któryś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to i tak było by dobrze. Trzymam kciuki. Wstępnie zostawisz sobie oba modele ? Czy odpadnie któryś ?

Nie, zostanie jeden - przynajmniej mam takie założenie teraz. Na razie jestem chyba ciągle bardziej za czarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt bardziej uniwersalny. Ale to będzie fajne porównanie zobaczyć oba obok siebie na żywo. Kto wie może ciężko będzie zrezygnować ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt bardziej uniwersalny. Ale to będzie fajne porównanie zobaczyć oba obok siebie na żywo. Kto wie może ciężko będzie zrezygnować .

Optymista - pewnie jeden będzie za trzy lata, a drugiego nie dożyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Szyszkops napisał:


Optymista - pewnie jeden będzie za trzy lata, a drugiego nie dożyje emoji23.png

 

Albo zwariujesz od zdjęć 58 na forum 😂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Albo zwariujesz od zdjęć 58 na forum

Wrzucaj tu też jestem twardy, jakoś to przetrwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jest twardy jak śląski diament, przetrwał nawet przymierzanie czarnego, tylko zęby zacisnął...😅


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.