Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu ale w moim przypadku 58 nie spowodował takiego zachwytu - nie leży mi ten złoty kolor cyfr na bezelu. Za to w 41 ten kontrast z tarczą pełną złotych elementów i białymi cyframi na bezelu wyjątkowo przypadł do gustu.

Na ręce też mi leży bardzo dobrze 41. Ostatnio na mikro regulacji skróciłem nieco bransoletę i jest idealnie.  58 przymierzałem kiedyś jak był chwilę dostępny (na pasku tylko) w Silesii.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, a no właśnie - kwestia gustu do mnie te złote, nienachalne smaczki bardzo gadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Michal93 napisał:

Kruk obie sztuki, wypisane karty gwarancyjne.

 

On sobie -10% weźmie i punktów na kolejne 10%. Obracając nimi dużo w rok można uzbierać punktów na całkiem dobre „zniżki” :)


Usystematyzujmy pare kwestii:

1. Rabaty od 10 do 20% przy Tudorze są do osiągnięcia. Te 10% to żadna łaska.

2. Będą pojawiać się importowane bo zwyczajnie u nas jest średnio te 10% wyżej od zachodu, czyli drogo.

3. Importowane czy lokalne , niezależnie jak gorące, jeśli cena jest powyżej naszej metki, to  nie będą u nas schodziły jak ciepłe bułki bo to nie Omega.Więc czeka je chrono24.

4. Podobnie jak w Rolexie, będzie dominowała cicha dystrybucji przez słupy (nowe kanały dystrybucji) a pojedyncze sztuki w AD będą przechwytywane przez flipperów. 
5. Ponieważ Tudor nie miał znaczących podwyżek , z pewnością cena na metce (zachodniej) jest bardzo atrakcyjna!

 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Michal93 napisał:

Kruk obie sztuki, wypisane karty gwarancyjne.

 

On sobie -10% weźmie i punktów na kolejne 10%. Obracając nimi dużo w rok można uzbierać punktów na całkiem dobre „zniżki” :)

 

A w Kruku są kolejne stopnie oficjalne powyżej 10%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał:

I jeszcze rolka dla córki dali emoji6.png

 

1 minutę temu, Szyszkops napisał:

I jeszcze rolka dla córki dali emoji6.png

Rolex Jest Moj,Sadze ze red grape to jeden z najładniejszych kolorow.

AF41A5DE-CA3B-47B1-8726-1620A69D791B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Michael Kulczycki napisał:

Nie Ciekawie z tymi Tudorami58 w Polsce.W UK nie ma takich problemow,niebieskiego dostałem na 2 Dzien od zamowienia,na czarnego 3 miesiace czekałem.

881B984C-17F0-4AF4-A7C3-A21F3B7C6F5F.jpeg


i w perfekcyjnej kombinacji: blue na metalu a czarny na pasku👍


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rolex Jest Moj,Sadze ze red grape to jeden z najładniejszych kolorow.


Żarcik Know heart fillings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michael KulczyckiCiekawe ze blue byl tak szybko, myślałem ze hype byl niemiłosierny od czasu premiery i ze trudniej go dostać niz czarnego (co tez sugerują ceny na rynku wtórnym).

 

A jeżeli chodzi o Króla to te OP grape słabo schodziły wiec często widzialem je tanie niz inne wersje kolorystyczne. Jak to Twoj styl to sytuacja win win.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jan napisał:

@Michael KulczyckiCiekawe ze blue byl tak szybko, myślałem ze hype byl niemiłosierny od czasu premiery i ze trudniej go dostać niz czarnego (co tez sugerują ceny na rynku wtórnym).

 

A jeżeli chodzi o Króla to te OP grape słabo schodziły wiec często widzialem je tanie niz inne wersje kolorystyczne. Jak to Twoj styl to sytuacja win win.

Mi sie ten kolor podobał i olive green,reszta mało mnie interesowała.Mam go od 5 lat wiec to były Inne czasy,na Rolexa Hulka sie wtedy nie czekało haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie ?
Podobny temat był, ale dotyczył zegarka kupionego w Niemczech. Ten jest bezpośrednio z Kruka, kupiony w tamtym roku.

782560014_Zrzutekranu2020-10-06131938.thumb.png.cdacad15755ed8adbf110aa422ab0070.png

 

Chodzi dokładnie o ten ślad kleju. Nie wiem jak Tudor do tego się ustosunkuje.

 

tudor.thumb.jpg.5db632d1ed60bdb37e8d8f8aa1e23dfc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na gwarancji i w ramach gwarancji/rękojmi go oddajesz do Kruka, to żadnych kosztów - ew. zadeklaruj, że poniesiesz koszty szkolenia z ortografii dla pracownika: powinno być "niewyrażenia przeze mnie"...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ledr napisał:

Jeżeli na gwarancji i w ramach gwarancji/rękojmi go oddajesz do Kruka, to żadnych kosztów - ew. zadeklaruj, że poniesiesz koszty szkolenia z ortografii dla pracownika: powinno być "niewyrażenia przeze mnie"...

 

Dobre ;)

Jak nie podpiszę, to zwracają mi zegarek i mogę we własnym zakresie wysłać do Tudora do Szwajcarii.

Nie ma to żadnego poparcia prawnego na ten świstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja odpuściłem jedną drobną wadę. Nie chciałem otrzymać zniszczonego zegarka w zwrocie. Słabo to wygląda ze strony Kruka. @selphy nie możesz zapomnieć o tej wadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę informował o przebiegu sytuacji. Na chwilę obecną będzie zmiana z gwarancji na rękojmię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Rethel napisał:

Dlatego ja odpuściłem jedną drobną wadę. Nie chciałem otrzymać zniszczonego zegarka w zwrocie. Słabo to wygląda ze strony Kruka. @selphy nie możesz zapomnieć o tej wadzie?

 

Kupujesz drogi zegarek po to by był dobrze wykonany, a jest wykonany gorzej niż chińska podróbka. Ja bym nie darował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja ale może wrócić poobijany / na gorszym chodzie. Boję się ryzykować a sprawa jest drobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.