Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

I tak spoko 🙂 trzeba kiedyś powtórzyć


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał niebieskiego BB58 (ale na niebieskim pasku) to jest od ręki do wzięcia w Kruku w Złotych Tarasach. Przed chwilą macałem. Kilka osób z kolejki zrezygnowało i czeka wolny.

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne info bo zegarki powinny czekać na klienta a nie na odwrót . Chociaż akurat ta wersja kolorystyczna to tylko bransoleta. Dlatego szału nie ma z tym paskiem🙂.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze smutnych wiadomości to wczoraj zostałem poinformowany, że zapisy na BB58 zostały zamknięte i już nie przyjmują 😳

wygrani Ci co już mają lub oczekiją 🤷


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze smutnych wiadomości to wczoraj zostałem poinformowany, że zapisy na BB58 zostały zamknięte i już nie przyjmują
wygrani Ci co już mają lub oczekiją

W kruku? Żar tu jesz?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usystematyzujmy nieco sytuacje Tudora:

 

1. Tudor ma problem ze sprzedażą 75% swoich modeli które kurzą się w ladach.

2. Jedyna linia która obecnie schodzi to 58 i albo zwiększą jego dystrybucje albo pojawią się inne modele. Inaczej mają problem.

4. Listy kolejkowe, popyt , bajeczki AD...a potem nagle jak grzyb po deszczu w ladzie pojawia się navy blue czy GMT...Nie ma absolutnie problemu aby nabyć jakikolwiek gorący model na pasku bo nimi nie zajmuje się handel a przynajmniej nie duży handel.
5. Tudor jako marka nie istnieje w świadomości szerokiego konsumenta, to marka która jest dla wąskiego rynku entuzjastów którzy cenią wartość i jakość produktów. W związku z tym brak dostępności Tudorów 58 czy GMT to problem producenta i dystrybutora. Tudor to nie jest marka dla której się walczy w kolejce.Nie ma żadnych znaczących walorów inwestycyjnych.

 

P.S

Jestem fanem marki, a w szczególności Black Bay i Pelagos. 58 jest pięknym i perfekcyjnym diverem bijącym konkurencje z piętra wyżej.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Spekulacje / opinia a nie fakt. Z tego co widze na zagranicznych stronach nawet najnowsza seria royal schodzi jak świeże bułeczki.

Ad 2. Jak wyzej

Ad.4  ( 3ke zgubiles?) Zależy na których rynkach, faktycznie czasem widac bez problemu zdjęcia z gablot modeli na paskach ale tak samo duzo ludzi pisze ze u nich nic nie ma. Dużo z tego wysypu Tudorów to sztuki z rynku wtórnego.

Ad 5.  Kolejna opinia. Zatrudnienie celebrytów i otwieranie drzwi do luksusu (bo defacto tak sie Tudor przedstawia) powoduje powolne docieranie do klientów poza grupa entuzjastów nakręconych z kolei świetnymi recenzjami ostatnich modeli. Czy Tudory zyskają na wartości? Wróżenie z fusów, mogą ale nie muszą. Wystarczy ze jeden koszykarz albo raper wrzuci fote na insta i swiat może zwariować. Na teraz faktem jest to ze najpopularniejsze 58 i gmt nie tracą, zresztą podobnie jak np NF który przez wstrzymanie produkcji zatrzymał sie na pewnym poziomie cenowym 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Royal: o tym właśnie pisze , szukają nowych pomysłów bo schodzą w zasadzie tylko topowe black baye. Czy ta linia będzie sukcesem czas pokaże. Na GMT też większość skutecznie polowała a finalnie skończył na wtórnym w wirniku i rynek na te model siada, 2 lata po premierze.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał:


W kruku? Żar tu jesz?!

 

Nie żartuję info z wczoraj a dziś potwierdzone w innym salonie.

Bye bye BB58 od dystrybutora...wygląda na to, że pozostaje już tylko rynek wtórny. Ciekawe jak pójda teraz ceny BB58 ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewam się, że pójdą w kosmos - co to za różnica czy można się zapisać i czekać niewiadomo ile, czy nie można się zapisać...? To nie Rolesk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem u mnie nowe szaty "króla" 🙂

IMG_20201015_132105.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem u mnie nowe szaty "króla" 


Daj Pan fotę, żeby było te szaty jakoś widać bardziej, nie każ się Pan prosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avec plaisir

IMG_20201015_133848.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na trochę wskoczył na bransoletę, chociaż chyba wolę go na pasku z tą super klamrą Tudora :)

IMG_20201015_135956.jpg

IMG_20200908_162157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Ceteth napisał:

tą super klamrą Tudora

 

Klamra jest super, jak planowałem pasek to chcialem zamowic taką a la Tudor (oryginał nie do dostania albo za miliony) tylko bez loga, niestety przyszła inna. Napisałem to uff kamień z serca...

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, machlo napisał:

Ale to chyba tylko na kajdanie? Z paskiem chyba można, nie?

 

Wydaje mi się, że chodziło o BB58 po prostu, czyli na wszystkie opcje.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyszedł, to Koledze i tak nie powinni sprzedać, bo od razu widać, że handlarz


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.